Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 52 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 LastLast
Results 981 to 1,000 of 1040

Thread: PlayStation Store Romania

  1. #981 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Normal ar fi trebuit să înceapă deja, erau 12 oferte valabile 48 de ore fiecare. Așa a fost in ultimii ani, mi-e greu sa cred că începe pe 12-13 decembrie cu oferte pentru 24 de ore.

  2. #982 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Eu tin minte ca nici anul trecut nu au fost. Oare sa gresesc?

  3. #983 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred că ai dreptate, în arhivă văd ultimul deal, GT Sport pe 24 decembrie 2017

  4. #984 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Au imceput sa trimita si pe US mailuri cu tema, dar aici fara cod de 20% sau n-am avut eu nororc.

  5. #985 SP
    Member geo971986's Avatar
    Salut, incerc sa cumpar si eu ceva de pe PSN store si indiferent ce card as folosi imi cere la infinit CVV si nu reusesc sa fac plata. Am incercat si visa si mastercard...la toate face la fel. Help?

  6. #986 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    Salut, incerc sa cumpar si eu ceva de pe PSN store si indiferent ce card as folosi imi cere la infinit CVV si nu reusesc sa fac plata. Am incercat si visa si mastercard...la toate face la fel. Help?
    Pai si nu ai CVV ?Acel cod din 3 cifre de pe spate

  7. #987 SP
    Member geo971986's Avatar
    bineinteles ca il am dar dupa ce il bag il cere iar si iar si iar infinite loop

    LE: am rezolvat NVM

  8. #988 SP
    Manager paul's Avatar
    Spune cum. Cand aveti o problema si gasiti solutia, postati-o, ca poate mai pateste cineva.

  9. #989 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Mi-am adus aminte ca am un cod de 20% reducere si n-o sa il mai folosesc. Este valabil pana pe 19 decembrie. L-am primit pe contul de UK, dar cred ca merge si pe RO. Cine il vrea, sa imi dea PM. O sa merg pe principiul primul venit primul servit. Daca nu va raspund, inseamna ca l-am dat.

  10. #990 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Uitasem de mail-ul de la Sony, in cazul in care cineva doreste sa achizitioneze ceva astazi de pe Store, am un cod de 10% B9A273AKPE . Contul meu este de UK, nu stiu daca va fi valabil si pentru alte regiuni.
    Attached Images Attached Images codps.jpg

  11. #991 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    L-am folosit eu.Tot cont de UK. Multumesc frumos!

  12. #992 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Încă un cod de 10% reducere

    ---------- Post added 19-12-2019 at 11:55 ----------

    LE: cel de sus e pt tema, asta e pt reducere

  13. #993 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Mersi Dant3, am luat codu' pentru tema.

  14. #994 SP
    Member morphine's Avatar
    Multumesc si eu Dant3, am luat Hellblade folosind codul tau de reducere.

  15. #995 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    stie cineva care e limita superioara de alimentare un cont de RO? Am gasit ca unul de EU e 150, GB e 120. Dar nu am resuit sa dau de info legat de cel RO

  16. #996 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Spune cum. Cand aveti o problema si gasiti solutia, postati-o, ca poate mai pateste cineva.
    Sorry!
    Problema in cazul meu aparea cand incercam sa cumpar de pe pc. Am incercat apoi de pe consola, tot nu a mers la inceput insa acolo cel putin mi-a pus o intrebare de securitate si apoi a fost ok.

  17. #997 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    stie cineva care e limita superioara de alimentare un cont de RO? Am gasit ca unul de EU e 150, GB e 120. Dar nu am resuit sa dau de info legat de cel RO
    Intrebat la suport. 700Ron este limita

  18. #998 SP
    Member morphine's Avatar
    M-ar interesa sa iau Wolfenstein The New Colossus care vad ca apare in bundle pe store dar nu ma lasa. E din cauza ca am jucat demo-ul ?

  19. #999 SP
    Member adin33's Avatar
    Nu, este din cauza ca ai cumpărat unul din jocurile din bundle.

  20. #1000 SP
    Member morphine's Avatar
    Corect, n-am fost atent desi imi aparea indisponibil si inainte sa iau doom.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 52 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Ce se intampla cu Playstation Store Romania? By chris diaz in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 08-06-2019, 18:08
  4. Achizitii PlayStation Store Romania, sigure? By MRC in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 11-08-2016, 20:48
  5. Zvon: Playstation Store vine si in Romania By consol3 in forum Console News
    Replies: 58 Last Post: 18-05-2011, 06:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts