Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 52 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 ... LastLast
Results 901 to 920 of 1040

Thread: PlayStation Store Romania

  1. #901 SP
    Member Aliosa's Avatar
    2 zile. Pe 31 am cumparat Plus, pe 2 aveam codul pe e-mail.

  2. #902 SP
    Member Darthstone's Avatar

  3. #903 SP
    Member marv's Avatar
    daca am deja activat ps+ pe luna asta, dar vreau totusi sa imi iau oferta de mai sus, o sa intre in vigoare prima luna din oferta la data platii sau cand expira optiunea actuala?

  4. #904 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ti se adaugă un an la valabilitate.

  5. #905 SP
    Member marv's Avatar
    asta da, dar mi s-ar adauga de azi anul respectiv? Sau peste 2 saptamani cand imi expira ps+ de luna asta?

  6. #906 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Interesat de aflat.. eu tocmai ce mi-am reinnoit abonamentul, nu stiu daca e nevoie sa ma hazardez sa mai cumpar un an

  7. #907 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am spus ca ti se prelungește valabilitatea cu un an. La cat ai tu acum valabilitate se mai adaugă un an. Adica vei avea plus 2 săptămâni + 1an

  8. #908 SP
    Member marv's Avatar
    ok, acum am inteles, mersi.

  9. #909 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Confirm si eu cele spuse de bicky1310. Tocmai am luat şi eu 1 an şi valabilitatea este 25.07.2018, adică un an plus cat mai aveam. Pana acum ştiu ca îți arata ca nu ești eligibil, dacă aveai PS+ activ. Offtopic: preturi bune la jocurile adăugate pe PS+, la days of play.

    Trimis de pe al meu HTC One A9 folosind Tapatalk

  10. #910 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    intrebare, daca am cumparat Nioh de la altex, de unde trebuie sa cumpar DLC pe PS Store ca sa nu am probleme cu regiunea? UK? RO?

  11. #911 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    intrebare, daca am cumparat Nioh de la altex, de unde trebuie sa cumpar DLC pe PS Store ca sa nu am probleme cu regiunea? UK? RO?
    Cumpără de pe regiunea unde ai contul cu care te joci.

    Trimis de pe al meu HTC One A9 folosind Tapatalk

  12. #912 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    Quote Originally Posted by DeepKiss View Post
    Cumpără de pe regiunea unde ai contul cu care te joci.

    Trimis de pe al meu HTC One A9 folosind Tapatalk
    deci daca cumpar Season Pass pentru Nioh de pe RO o sa mearga cu discul cumparat de la Altex?

  13. #913 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    deci daca cumpar Season Pass pentru Nioh de pe RO o sa mearga cu discul cumparat de la Altex?
    Da, fără probleme.

    Trimis de pe al meu HTC One A9 folosind Tapatalk

  14. #914 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da, normal ca merg dlc-urile dp RO pe jocurile de la Altex, doar sunt aceeași zona (z2). De pe US nu merg pt ca US e Z1

  15. #915 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Aveti idee, acum cand e PS Plus 12m 157Ron, mai e si oferta cu Star Wars Ultimate Edition valabila? am citit terms and conditions si nu par sa se excluda, ideea e ca daca nu mai e, as lua si SW ca tot e la oferta 45 ron, doar ca n-as plati de doua ori daca il pot primi la PS+.

    mersi!

  16. #916 SP
    Junior Member mclovin's Avatar
    Era la preț întreg cu SW, acum adunate dau mai ieftin.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  17. #917 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Eu mai am valabil plusul pana pe 10.12.2017, dacă cumpar acum 12 lui imi prelungeste din data de 10.12 sau din momentul achizitiei? Mulțumesc

  18. #918 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ti se adaugă un an la cat mai ai tu

  19. #919 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Am si eu un dubiu: daca cumpar season pass pt Rainbow six siege pe contul de Italia (cu ps+ and stuff) pot avea acces la operatori pe contul RO (unde am trofeele si ma joc)?

    Edit: si daca nu se poate, exista un site ceva de unde pot cumpara bonuri valorice pt ps store romania, iar codul sa imi fie trimis prin mail?

  20. #920 SP
    Junior Member babone22's Avatar
    Salutare, a mai avut cineva probleme cu adaugarea cardului Visa emis de ING?
    Eu am avut unul tot de la ING dar Mastercard care a fost super ok insa a expirat si acum elibereaza doar Visa.
    Am incercat sa-l adaug pe cont insa dupa ce adaug datele cardului, ma redirectioneaza la campurile cu adresa / oras iar de acolo dupa ce selectez Save imi spune sa reverific datele cardului.

    Ce as putea sa-i fac?Mentionez ca tipul cardului este Visa Electron ( am vazut prin niste posturi pe paginile anterioare ca s-a mentionat si acest aspect ).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 52 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Ce se intampla cu Playstation Store Romania? By chris diaz in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 08-06-2019, 18:08
  4. Achizitii PlayStation Store Romania, sigure? By MRC in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 11-08-2016, 20:48
  5. Zvon: Playstation Store vine si in Romania By consol3 in forum Console News
    Replies: 58 Last Post: 18-05-2011, 06:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts