Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 90 of 90

Thread: Recomandare Headset

  1. #81 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai...de ce nu mergi pe cele oficiale? Chiar la 500 lei vor fi la noi, daca nu ma insel
    Doar ca momentan nu le gasesti in stoc, dar daca mai ai rabdare pana la sau dupa lansare, sigur vei gasi.

  2. #82 SP
    Member clax_117's Avatar
    Pe cele oficiale ma gandeam sa le cumpar, dar am intrebat in ideea ca as putea gasi ceva mai bun in bugetul respectiv.
    Pe langa asta, caut o pereche de casti over-ear, confortabile, avand in vedere ca 99% din timp utilizez castile pentru a ma juca. Pana acum am folosit pe ambele console castile originale de la la microsoft, cumparate acum vreo 4 ani cu aproximativ 250 lei, dar as vrea sa trec acum la ceva mai bun o data cu noua generatie

  3. #83 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Vezi că la cele pe cablu sunt modele la care nu poți modifica sunetul din chat și se aude destul de tare, mă rog asa este la PS4 bănuiesc că va fi la fel și la PS5, e vorba că pe USB nu se poate separa sunetul din joc cu cel din party și vin ambele pe același canal, să te interesezi și de asta ca altfel mai cheltui alți bani pentru un amplificator.

  4. #84 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Se merita cumparate Casti SONY Wireless Gold pentru Playstation 4 ?

  5. #85 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Daca nu te deranjeaza un sunet fara bass, atunci sunt ok. Din cate am inteles, cele Platinum ar avea bass.
    Eu am avut cele Gold pe la inceputul generatiei, dar lipsa bass-ului aproape complet m-a facut sa renunt la ele dupa 1 an sau mai bine. Eu unul nu le-as mai cumpara.
    Tin minte ca mai aveam probleme si cu sunetul care se mai intrerupea cateodata, desi aveam raza directa cu dongle-ul.

  6. #86 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    HyperX Cloud Stinger stereo sau HyperX Cloud Alpha surround?
    Vreau sa le folosesc la PS4 si pentru a asculta muzica.
    Diferenta de pret dintre ele este aproape dubla, acum dupa reduceri.
    La Alpha m-ar incanta cablul si microfonul detasabil.Singurul minus ar fi butonul de volum aflat pe cablu ( la un moment dat cablul se va înlocui).
    La Stinger calitate-pret pare ok.

  7. #87 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Eu am HyperX Cloud Revolver S. Le folosesc exact cum ai spus si tu, pentru PS4 si muzica. Sunt foarte confortabile, iar sunetul e excelent.
    https://altex.ro/casti-gaming-hyperx...ASHXHSCRSGMEM/

  8. #88 SP
    Member PumaS's Avatar
    Eu am folosit SonyPlaystation Gold si am trecut la Platinum si pot spune ca in Call of Duty Warzone multiplayer este un avantaj foarte mare iar ca si sunet strict gaming mi se par super ok, mergea ceva mai mult bass dar pentru muzica folosesc airpods pro si sony wh1000xm3 (care sunt net superioare) dar pentru gaming varianta Platinum mi se pare foarte foarte buna


    Sent from my iPhone 11 ProMax using Tapatalk Pro

  9. #89 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    HyperX Cloud Alpha S am eu și din păcate îți trebuie și un MixAmp, nu ai să poți seta volumul la Party și se aude la fel de tare ca și cel din game, îți recomand cele Wi-Fi dacă nu vrei să mai dai £100 pentru mixamp.

  10. #90 SP
    Member clax_117's Avatar
    Despre aceste HyperX ce parere aveti ? Conexiunea este buna in timpul jocului sau sunt si momente cand se pierde?
    https://m.emag.ro/casti-gaming-wirel...AaAmUBEALw_wcB
    Par mai bine facute decat Pulse 3D si sper sa le prind la o reducere de blackfriday.

    LE: Ar mai fi si aceste HyperX Cloud Flight, dar diferenta de pret e mare.
    https://m.emag.ro/casti-gaming-hyper...waAofdEALw_wcB

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. Recomandare headset bluetooth By bodobaza in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 03-03-2014, 18:37
  2. Gaming Headset By PERFECT ME in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 09-08-2011, 11:33
  3. Recomandare headset bluetooth By Dell 17 in forum GSM
    Replies: 0 Last Post: 04-05-2011, 17:12
  4. Connecting bluetooth headset win7 By pooaul in forum Hardware
    Replies: 2 Last Post: 01-07-2010, 19:44
  5. PS3 Official Headset By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 04-09-2008, 17:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts