Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 23 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 LastLast
Results 421 to 440 of 446

Thread: Destiny Looking for Raid

  1. #421 SP
    Junior Member bimbi's Avatar
    Quote Originally Posted by croky222 View Post
    Eu am un warlock de 200 aproape light. Caut si eu guild de romani cu care pot sa joc.

    PSN: ChrisXYLO , astept invitatii de la persoane care inca se joaca jocul asta
    noi suntem lvl mic deocamdata , daca vrei sa te joci si ai rabdare sa crestem si noi , id meu bimbirica

  2. #422 SP
    Junior Member croky222's Avatar
    Bimbirica ti-am dat add acum 5 zile nu te-am vazut on si nici accept nu ai dat.. Sigur pe ps4 joci?

    Trimis de pe al meu P6_Energy folosind Tapatalk

  3. #423 SP
    Junior Member aiciulian's Avatar
    Daca mai joaca cineva, sa ma adauge si pe mine JonnyQe

  4. #424 SP
    Junior Member c0sm1n87's Avatar
    salut!

    2x Hunter 296~297 light looking for raid - daca e cineva pe aici care are timp / chef sa ne ajute pm plz

  5. #425 SP
    Junior Member floxrin's Avatar
    ---------- Post added 12-02-2016 at 11:07 ----------

    [/COLOR]pt. oricine mai joaca destiny, adaugati floxrin pt. PS4

  6. #426 SP
    Member bdevil's Avatar
    Cine mai are nevoie de om pentru raid, i'm available. Titan / Warlock 380.

  7. #427 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Ce jucati sau cat jucati de ati ajuns deja 380?!

  8. #428 SP
    Junior Member alessio87alex's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Cine mai are nevoie de om pentru raid, i'm available. Titan / Warlock 380.
    Cum ai ajuns la 380 deja?

  9. #429 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Simplu...farmezi pachete de la crucible vanguard etc. Si cu exotice. Asa sari de 365.

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

  10. #430 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    Asa sari de 365.
    Pe bune, in 6 zile?

  11. #431 SP
    Member bdevil's Avatar
    Am avut supradoza de strange coins din perioada Taken King, vreo 3.000. Am luat heavy synths la greu si am facut rank-up la factiuni dupa ce-am ajuns 365 cu heroicele. Am mai avut si engrame exotice salvate, dupa 365 le-am deschis si p-alea. Nightfall, ceva raid si ajungi la 380. Dublurile de la armuri le-am infuzat in al doilea caracter si cam asta a fost. Not a big deal, dar daca s-au strans coinsii, am zis sa-i pun la lucru. In perioada Taken King chiar am avut toate exoticele, si tot ce mi-a picat am salvat in vault pentru Rise of Iron. Un amic de tragere a pastrat vreo 240 de engrame exotice in vault. Are trei warloci. A fost mai usor pentru el. Dar pentru mine cu 3 caractere diferite, si cu 20 de engrame exotice mai greut.

  12. #432 SP
    Member portocaliu's Avatar
    Ma ajuta si pe mine cineva sa fac cateva side-questuri? Am Taken King.

  13. #433 SP
    Junior Member Boyka's Avatar
    Add Paulboyka daca este cineva interesat de niste raid-uri pe Xbox one.

  14. #434 SP
    Member portocaliu's Avatar
    Am o intrebare...Am terminat jocul de baza plus inclusiv the tekken king si dupa ce l-am omorat pe oryx m-a pune sa iau jocul de la capat.
    Imi arata ca am misiuni de facut la lvl 2 prima misiune a jocului. De ce? Plus ca am deschis 3 cufere din inventar nu stiu exact cum se numeste si cand vad ca mi-a dat gear legendar de lvl 3 desi sunt lvl 40..care e faza? Ce trebuie sa fac?

  15. #435 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    N-ai avut cumva character boost de 25 cu TTK? Insemnand ca puteai sa sari direct la 25, dupa ce terminai prima misiune si te duceai la Tower. Misiunile iti apar acolo oricum, chiar daca le-ai facut, poti sa le refaci, indiferent de nivel. Singura diferenta este ca vor avea un fel de check mark, acele "bule", sa iti dai seama ca au fost facute si parca nu mai primesti XP dupa ce le termini o data (se poate sa ma insel).

    Asa aveam si eu dupa TTK, cand ma ducea la Tower la cel cu arme, ma punea sa aleg arme cu damage 9 sau 10, in conditiile in care eu aveam arma cu damage aproape de 200 si level peste 25.

  16. #436 SP
    Member portocaliu's Avatar
    Sincer sa fiu numai stiu.Jocul e terminat dar imi apar check mark doar ca peste ele e un triunghi cu mov ca la TTK. Uite poze

    https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.n...18&oe=580DA2EC

    https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.n...cd&oe=580D8263

    Poate stie cineva ce trebuie sa fac sa numai apara asa.
    Si as vrea sa stiu de unde as putea face rost de gear mai bun? Unde sa joc.

  17. #437 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Ce ediției ai sau ce dlc ai cumparat la joc ca nu am inteles foarte bine. Verifica te rog toate questurile pe care le ai ca probabil este un quest care se poate face in aceea misiune si de aceea apare. Cat despre armuri, vad ca ai doar albastre, ai nevoie de legendare si de exotice. Dar din nou, sa-mi spui ce dlc ai ca sa-ti spun de unde poti sa le iei. In principiu din strikeuri, pvp crucible, raid, iron banner, trials si toate activitatile din joc dar ai nevoie de grind serios. In principiu trebuie sa ai doar legendare si exotice. Trebuie sa joci foarte mult, ca price mmo.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  18. #438 SP
    Member portocaliu's Avatar
    Am the taken king

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  19. #439 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Ok, poti sa ai light maxim de 335. Citeste acest articol unde iti spune cum sa cresti WHAT DO I DO NOW? - A NEWBIE GUIDE – TAKEN SPRING EDITION

    https://www.reddit.com/r/DestinyTheG..._taken_spring/ cand decriptezi engrame mereu sa ai light maxim pe tine si vezi ca din legendare si exotice si rewarduri vei primi mereu cu 3-5 light mai mult decat ai tu, asa ca ai mult de jucat .

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

    ---------- Post added 22-10-2016 at 21:18 ----------

    Si neaparat un fireteam care sa te ajute, sa dai add la toti care au postat aici si sa-i rogi sa te ajute cand ai nevoie de ajutor, inclusiv mie, eu intru dupa 12 noaptea. Si sa cauti grupuri pentru raid de exemplu pe lfg. Dar oricum, ai nevoie de rise of iron pentru a te bucura la maxim de joc si sa gasesti oameni

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  20. #440 SP
    Member portocaliu's Avatar
    Ai jocul pe ps4? ma poti ajuta si pe mine?

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 23 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 LastLast

Similar Threads

  1. I'm looking for old console game :) By Kaloyanis in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 2 Last Post: 22-09-2013, 00:42
  2. Problema complicata cu Intel Raid 5 By MonkY in forum Hardware
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2012, 13:44
  3. Primul SSD Raid PCIe sare bariera de 1GB/s By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 27-06-2009, 03:08
  4. Replies: 0 Last Post: 22-11-2008, 01:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts