Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 73

Thread: Grand Theft Auto V Pre-order. Intrebare pret

  1. #1 SP
    Junior Member Zander_Lexx's Avatar

    Grand Theft Auto V Pre-order. Intrebare pret

    A aparut GTA V pre-order pe PlayStation Store(uk) la pretul de 55 lire. Pe altex/media galaxy pretul pentru precomanda este de 259 ron console si 210 ron pc. Pe pcgarage preturile sint de 259 ron pe pc si 340 ron pe console. Care este pretul corect in magazinele romanesti ? Pentru precomanda de pe PSN primesti 1 million(astia mi se pare ca se impart in 500k pentru online si 500k pentru offline) plus inca 300000 in online in \-game money. Mie mi se pare mai aproape de adevar preul de pe PSN si pcgarage, cu toate ca de exemplu Destiny care e un joc triple A costa 259 ron.

  2. #2 SP
    Member iliedobre's Avatar
    55 lire sunt app 305 lei. Cea mai ieftina varianta e cea de la Altex. Si de acolo primesti 1 milion, doar cei 300K sunt exclusiv pe PSN.
    Eu am facut precomanda la Altex.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu nu inteleg de ce va incapatanati sa luati de pe PS Store UK... Pe US este 59.99$. Asta vine cam 37.33 lire sau 209 RON. Si da, are acel bonus de pre-order (de fapt le are pe ambele).
    DIGITAL EXCLUSIVE: Pre-Order by November 3 to get a bonus $300,000 in Grand Theft Auto Online.

    Pre-order now and get $1,000,000 in-game.
    Play the game on 11/18 starting midnight Pacific Time.
    Update: uite un screenshot.
    Attached Images Attached Images gta_v_psn.jpg

  4. #4 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Pai romanul nostru e mai atasat de UK datorita emigratiei , mai o sageata, mai un constructor...pana in US e cale lunga

  5. #5 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Man, 1 milion de $ ai oricum daca dai precomanda. Ia-l de la altex, e cel mai ieftin(retail). Digital de pe US.

  6. #6 SP
    Junior Member Zander_Lexx's Avatar
    OK mersi de raspunsuri !

  7. #7 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu nu inteleg de ce va incapatanati sa luati de pe PS Store UK... Pe US este 59.99$. Asta vine cam 37.33 lire sau 209 RON. Si da, are acel bonus de pre-order (de fapt le are pe ambele).
    As prefera sa nu am 2 conturi (cel principal fiind de UK) cu jocuri cumparate pe ambele... DAR, tinand cont ca diferenta e de ~100 lei intre US si UK pt GTA, mi-am facut cont pe US si probabil voi face cumparaturi acolo cand e avantajos.

    Voi de unde va luati card-uri pt US? Pe cdkeys.com de unde cumpar mereu vad ca au doar pt UK.

  8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    amazon.com, adresa de US, card de Romania. Vezi ca avem și un topic dedicat

  9. #9 SP
    Junior Member bcamil92's Avatar
    Baieti, daca precomand jocul, imi ajunge in Timisoara in data de 18 ? Sau trebuie sa astept pana in 19 ?

    Multumesc.

  10. #10 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Poate sa iti vine la usa chiar cu o zi in urma,oricum ei o sa sune cu zi in urma pana sa iti vina la tine a doua zi.

  11. #11 SP
    Junior Member bcamil92's Avatar
    Si cam ce sanse ar fi sa il gasesc in magazine in 18 ? Ma refer tot in Timisoara.

  12. #12 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Ca painea calda,dar nu vei avea bonus cel din precomanda.

  13. #13 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Incredibil ,incredibil , incredibil ,incredibil

    GTA V FPS Grand Theft Auto 5: A New Perspective - IGN

    ---------- Post added 04-11-2014 at 20:28 ----------

    PE 17 o sa poti ridica produsul din Timisoara

  14. #14 SP
    Junior Member bcamil92's Avatar
    Piticlick, de unde ai informatia ca in 17 il pot ridica ? Ajung mai repede pentru cei cu precomanda sau ?

  15. #15 SP
    Junior Member bcamil92's Avatar
    Cica a aparut azi ceva gameplay leaked, dar l-au sters repede. Stie cineva un working link ?

    Mersi.

  16. #16 SP
    Member mihaidinbuc's Avatar
    o intrebare am si eu. Daca vreau sa cumpar GTA V digital, pe un cont de US pe PSN, dar vreau sa il joc pe contul meu de UK unde am toate trofeele merge? Adica o sa am trofee si tot? Nu stiu daca s-a mai discutat chestia asta, dar oricum multumesc anticipat.

  17. #17 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Da, merge.

  18. #18 SP
    Member vallio's Avatar
    Nu ai probleme cu trofeele merge.Eu asa am facut la COD:AW.

  19. #19 SP
    Member mihaidinbuc's Avatar
    Merci mult AndyZ si vallio.

  20. #20 SP
    Junior Member thafifth2006's Avatar
    A ajuns la cineva precomanda de la altex ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  2. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  3. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts