Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 73

Thread: Grand Theft Auto V Pre-order. Intrebare pret

  1. #21 SP
    Junior Member petitpiure's Avatar
    eu am facut precomada si pana acum nu am primit nimic.se pare ca altex a dat cu mucii-n fasole.cei de la emag au trimis deja(cica)....
    deci se pare ca primim maione ..poate

  2. #22 SP
    Member vallio's Avatar
    Eu l-am luat digital, am jucat putin de dimineata inaite de munca, arata bine jocul dar controlul este putin aiurea sau cel putin asa mi s-a parut in first person.

  3. #23 SP
    Junior Member thafifth2006's Avatar
    comanda anulata, comandat de la unguri vine maine

  4. #24 SP
    Member deepjinx's Avatar
    OK, tocmai am aflat ca precomenzile la Altex trebuie confirmate dupa ce vine e-mail -ul de confirmare produs in stoc. Abia dupa aceea se face livrarea. Avand in vedere ca ei sunt incarcati cu BF, va mai dura 1 saptamana pana ajunge jocul

  5. #25 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Eu am vorbit acum cu o tipa si mi-a spus ca maine, cel tarziu poimaine trebuie sa ajunga la mine..

  6. #26 SP
    Junior Member bcamil92's Avatar
    Si eu am precomanda tot la Altex (Media Galaxy) si inca nu a venit. Scrie ca sunt obligati sa livreze pana vineri (dar sa fim seriosi, cine naiba sta pana atunci ?). Le fac azi o vizita, daca nici azi nu a venit sunt neseriosi.

    Am primit mail in 16 noiembrie ca produsul a intrat in stocul Altex, daca nici azi nu a ajuns sunt chiar penibili.



    Stai unpic, chiar nu avea cum sa il primeasca de vineri. Varianta digitala a fost deblocata la miezul noptii de duminica spre luni. E imposibil sa fi primit jocul inainte, sigur nu te-a pacalit ?

  7. #27 SP
    Junior Member stapanul01's Avatar
    Exact si eu am dat comanda tot la Altex(MediaGalaxy) si nu am primit nimic , iar un prieten care a dat comanda la eMag l-a primit de vineri ....

  8. #28 SP
    Member deepjinx's Avatar
    Se pare ca Altex are o procedura aiurea de precomanda, va recomand sa sunati la 021/206.20.00 si sa va lamuriti cu ei direct.

  9. #29 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by stapanul01 View Post
    Exact si eu am dat comanda tot la Altex(MediaGalaxy) si nu am primit nimic , iar un prieten care a dat comanda la eMag l-a primit de vineri ....
    Nu are cum sa-l fi primit de vineri de la emag, cand ei au primit ieri dimineata jocurile. Mi-a confirmat un prieten care lucreaza in sediu.

  10. #30 SP
    Junior Member Andreyp95's Avatar
    Daca nu am facut precomanda si ma duc in altex sau alt magazin gasesc jocul?

  11. #31 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Da, il gasesti

  12. #32 SP
    Junior Member bcamil92's Avatar
    În t Timișoara nu îl găsești. Cică e problemă în toată țara din cauza tirurilor (așa zic cei din media galaxy).

    În orice caz, vai și amar de țara în care trăim, un joc nu vine la timp. Ce pretenții să mai ai?

  13. #33 SP
    Junior Member thafifth2006's Avatar
    probleme din cauza tirurilor ? wtf ?

  14. #34 SP
    Junior Member stapanul01's Avatar
    Credeti ca maine avem vreo sansa sa primim gta 5 (noi cei ce am luat de la Altex/Mediagalaxy) ?
    Daca nu imi vine nici maine anulez comanda si dau comanda la eMag.

  15. #35 SP
    Junior Member bcamil92's Avatar
    Mie mi-au zis ca mâine ar trebui să vină. Dar vorba aia, așa mi-au zis și când am făcut precomanda ca vine în ziua lansării.

  16. #36 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Am fost azi in Altex si Mediagalaxy si nu au avut inca GTA V in magaznie. La altex mi-au spus ca nu stiu cand o sa fie jocu pe stoc si la Media Galaxy au zis de ceva tir, pai ce pot sa spun ca o lansare de proasta calitate. Am si umblat 3 ore iar cine e din Cluj stie ca altex de MG e foarte departe . Cu ocazia asta renunt la altex o vreme si o sa comand de pe alte locuri asa ca un mic protest.

  17. #37 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Am precomandat si eu degeaba la Altex ca nu am primit nimic, nici macar un e-mail. Vreau sa ma duc maine sa-l iau din magazin direct sau la emag. Stiti cumva mai primesc bonusul pre-order la emag de exemplu daca il iau maine?

  18. #38 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Si eu am incercat sa-l precomand la Media Galaxy, si in formularul de comanda imi aparea intrebarea: daca sunt de acord sa primesc jocul pana in 24.11.2014?
    Adica fac precomanda luni 17.11.2014 si el mi-l trimit cel tarziu in 24.11.2014? No thanks! In secunda doi am facut comanda la emag si astazi imi vine jocul (sunt din Timisoara).

  19. #39 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    Am precomandat si eu degeaba la Altex ca nu am primit nimic, nici macar un e-mail. Vreau sa ma duc maine sa-l iau din magazin direct sau la emag. Stiti cumva mai primesc bonusul pre-order la emag de exemplu daca il iau maine?
    Daca ai noroc, o sa fie in carcasa, intrucat eMag nu ofera coduri pe mail pentru GTA V.

  20. #40 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Mda.. nici azi nu primesc vreun semn de la Altex... maine seara merg la razboi cu ei daca va sta la fel situatia...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  2. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  3. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts