Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Ajutor in hotararea unui wishlist

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Ajutor in hotararea unui wishlist

    Hello,

    Eu inca am ramas blocat in zecile de ore de Dragon Age si se pare ca am ratat cateva jocuri destul de bine pentru PS4 recente.

    Vreau sa joc in viitorul apropriat : Far Cry 4, The Order, Bloodborne. Probabil si Witcher dar cum apare prin Mai inca nu il pun pe lista.
    Acum interveniti voi, cei care le-ati jucat pe toate pana acum.

    Daca ar fi sa le pun intr-o lista in ordine, cu care sa incep prima data? Luand in calcul si preturile noi de SH acum, timpul de joc la ele s.a.m.d.

    Mersi!

  2. #2 SP
    Member nire's Avatar
    Salut,
    The Order este scurt(8 10 ore deopinde), merita lasat la urma.
    Far Cry 4 e super tare, am jucat la el 20+ ore, dar numai single player.
    Bloodborne este genial, cel mai tare joc de ps4 exclusiv facut pana acum. Aici depinde foarte mult daca iti place genul, are doar mici probleme de fps si glitches.
    Daca pretul nu este o problema recomand ordinea Bloodborne, Far Cry 4 , The Order; asta daca gasesti Bloodborne sh pe undeva.

  3. #3 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Atentie! Nu intra in capcana cu Bloodborne, daca nu ai mai jucat ceva de la From Software (Dark Souls/Demon's Souls). Am vz multa lume care-si lua teapa, au auzit peste tot ca Bloodborne e foarte bun, note mari in review-uri, etc, asa ca l-au luat si si-au dat pumni in cap. Jocul e foarte foarte greu asa ca sper ca stii in ce te bagi inainte sa te gandesti sa-l iei.

    Daca stii foarte bine care e situatia, iti sugerez sa-l iei, dar mai intai as incepe cu Far Cry 4 ca sigur il gasesti la un pret bun. Pana atunci poate se ieftineste si The Order iar dupa ce-l termini si pe ala, s-ar putea sa faci rost si de Bloodborne la pret redus. Daca totusi pretul nu e problema, atunci incepe cu Bloodborne cat inca il joaca multi. In felul asta ai mai mult "suport", atat tehnic cat si moral

  4. #4 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    cam toate jocurile sunt frumoase cand te apuci de ele ,eu unu incerc sa am rabdare si le cumpar sh in jurul sumei de 100 lei mai tarziu apoi le vand si pierd 10-20 lei max ,asa acopar o gama mai mare timp sa am

  5. #5 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Mulțumesc pentru păreri voi începe cu the order fiind mic și pot sa îl termin relativ repede fata de Far Cry unde probabil voi petrece la fel de multe zeci de ore când în Dragon Age.

  6. #6 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Ia-ti FC4, are pret bun si jocul e foarte misto. The Order e fainut dar inca are pret mai mare iar jocul e destul de scurt, in 2-a zile il dai gata.

    Bloodborne nu e pentru orice audienta. Mi-a placut enorm atmosfera jocului dar dupa 3 ore de joc eram inca la inceput. Nu are checkpoint-uri, sau ma rog le are dar sunt rare.
    Te chinui sa ajungi nu stiu pana unde si te trezesti ca-ti sare in gat o lighioana si o iei de la inceput.
    Trebuie rabdare si nervi de otel, eu l-am si vandut dupa prima incercare de al juca.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Povestea unui Dingoo By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 03-01-2011, 16:30
  2. Ajutor, pentru inceperea unui acvariu By maimutica in forum Pets
    Replies: 2 Last Post: 02-01-2011, 13:55
  3. Replies: 8 Last Post: 05-04-2010, 13:16
  4. Achizitionarea unui PS3 SH! By mark in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 17-08-2009, 09:08
  5. Ajutor in cumpararea unui procesor By razvan2701 in forum Hardware
    Replies: 7 Last Post: 05-02-2009, 00:54

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts