Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 31 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 ... LastLast
Results 321 to 340 of 603

Thread: Horizon Zero Dawn

  1. #321 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Multumesc . Ma gandeam sa nu termin jocul si sa nu fii facut side-quest'urile . Am mai gasit unul intre timp. Acum sunt la misiunea "a seeker at the gates". Sa vedem cand apar

  2. #322 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    L-am terminat aseara Ultimele misiuni din story sunt hooly sh*t! Mai am cateva trofee sa iau ca sa-i fac platina, dar misiunile le-am facut pe toate. Nu fac review ca nu ma pricep la dinastea, zic doar atat: jocul are poveste foarte buna, gameplay foarte bun si grafica superba. Practic e reteta perfecta pt un joc foarte bun. Si modul in care le imbina aceste aspecte e la mare inaltime. Pana si end credits sunt awesome, n-am crezut ca voi zice asa ceva vreodata

    Cine are PS4 si nu joaca acest joc, nu zic ca il are degeaba fiindca sunt atatea jocuri bune care merita jucate, insa e mare pacat sa sara peste acest joc.

    Eu l-am jucat pe normal si mi s-a parut dificultatea perfecta, nu a fost prea usor si nici greu sa ma enerveze. Zic doar atat, ultima armura e op, aia ce o iei din bunker, insa noroc ca o primesti deabia la sfarsitul jocului ca altfel ar fi stricat din experienta, jocul devenind prea easy. Pana sa o iau am folosit predominant armura de stealth si ocazional cea cu protectie la ice dmg, friking Glinthawks.

    Am facut peste 300 de screenshots! am observat la sfasit. E jocul la care am abuzat cel mai mult de butonul de share, al 2-lea fiind Uncharted 4, la care facusem vre-o 100 de poze. Si in general nu prea fac asta, la alte jocuri nu fac nici macar o poza, asta spune multe cred despre cat de mult mi-a placut acest joc
    Attached Images Attached Images horizon-zero-dawn-_20170302194742.jpg horizon-zero-dawn-_20170302200217.jpg horizon-zero-dawn-_20170305024030.jpg horizon-zero-dawn-_20170305052726.jpg horizon-zero-dawn-_20170305162643.jpg horizon-zero-dawn-_20170307222508.jpg horizon-zero-dawn-_20170308003100.jpg horizon-zero-dawn-_20170308220323.jpg horizon-zero-dawn-_20170308221455.jpg horizon-zero-dawn-_20170308230437.jpg horizon-zero-dawn-_20170308230849.jpg horizon-zero-dawn-_20170309014749.jpg horizon-zero-dawn-_20170310231603.jpg horizon-zero-dawn-_20170310232950.jpg horizon-zero-dawn-_20170310234456.jpg

  3. #323 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Una pentru telefon
    Attached Images Attached Images img_20170311_212744.jpg

  4. #324 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    koba toate ss alea sunt facute pe un ps4 vanilla right ?

  5. #325 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Si-a luat Pro

  6. #326 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pt cei care vor sa vada cat timp au jucat vedeți ca scrie in dreptul save-urilor daca dati Load. Eu n-am știut pana aseară.

  7. #327 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    koba toate ss alea sunt facute pe un ps4 vanilla right ?
    Dupa cum a zis Dante, is de pe PS Pro. Insa am citit ca diferentele grafice intre PS4 Amateur si PRO sunt minime, mai mult diferente de rezolutie si framerate mai stabil pe pro. Texturile is aceleasi, grafica e aceeasi pe ambele. Am vazut multe poze facute pe ps4 normal si aratau la fel de superb

  8. #328 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Chiar ca arata superb pozele

    Eu inca #rezist. Ei, nu am nici bani acum ptr joc. si daca e asa addictive cum ziceti atunci tb sa am si timp (numai) de el.

  9. #329 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Cu tristete pot sa spun ca am terminat si eu astazi jocul, trist doar pentru ca imi doream sa tina mult mai mult. Momentan nu am cuvinte sa descriu acest joc, pot spune doar ca asta e jocul acestei generatii! Nota 10+, nu trebuie sa ratati acest joc!

  10. #330 SP
    Junior Member alexulq's Avatar
    Eu rezist cu greu sa nu-l cumpar. L-as lua in momentul asta dar intr-o saptamana plec in concediu si sigur nu-l termin pana atunci. Si daca e atat de fain n-am chef sa stric experienta incepand acum si continuand peste 2 saptamani. Si nici sa-mi doresc sa se termine concediul mai repede ca sa ma intorc la el .

  11. #331 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Cu tristete pot sa spun ca am terminat si eu astazi jocul, trist doar pentru ca imi doream sa tina mult mai mult. Momentan nu am cuvinte sa descriu acest joc, pot spune doar ca asta e jocul acestei generatii! Nota 10+, nu trebuie sa ratati acest joc!
    Cred ca o sa fiu înjurat dupa ce scriu recenzia

  12. #332 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Cu tristete pot sa spun ca am terminat si eu astazi jocul, trist doar pentru ca imi doream sa tina mult mai mult. Momentan nu am cuvinte sa descriu acest joc, pot spune doar ca asta e jocul acestei generatii! Nota 10+, nu trebuie sa ratati acest joc!
    Acelasi lucru l-as spune si eu despre Zelda BotW. Acuma chiar m-ati facut curios cu acest Horizon .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #333 SP
    Member xenocid's Avatar
    ^si eu joc tot BotW zilele acestea. Cand il voi termina imi iau si Horizon. Daca insa e un fel de Far Cry o sa va rog sa-mi dati banii inapoi

  14. #334 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Sunt dupa quest-ul Seeker at the gates, in drum spre Meridian si

  15. #335 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Ti-e greu pentru ca esti pe hard, Rasko. O poti si evita. Nu trebuie neaparat sa-ti pierzi timpul cu ea in momentul acesta.

  16. #336 SP
    Member geo971986's Avatar
    exista vreun avantaj pe dificultati mai mari, gen drop mai bun?

  17. #337 SP
    Junior Member Al3x_nike's Avatar
    Conteaza si ce level are pasarea in comparatie cu level-ul tau. In timp o sa dobandesti mai multa experienta, skill-uri mai multe si nu o sa ti se mai para chiar asa greu pe hard.
    Eu joc pe very hard si aproape termin jocul, vreau sa il platinez. Am un prieten care deja l-a platinat pe very hard. Luptele sunt mult mai intense si asta face jocul sa fie si mai frumos decat este.

    Am inceput pe hard si la un moment dat m-am dat la un Thunderjaw. El avea level 26 si eu 18-19 .Am reusit sa il bat, insa lupta aia m-a epuizat pentru toata ziua 😅. A fost cea mai frumoasa batalie de pana atunci si astfel am luat decizia sa trec pe very hard.

    Iau la pas fiecare coltisor al hartii, nu folosesc fast travel deloc pentru ca ma bucur din plin de peisajele superbe ale jocului si de aventurile fiecarui drum. Jocul asta creeaza dependenta la cate nopti nedormite am deja.
    L-am asteptat cu sufletul la gura fiind singurul joc singleplayer care l-am cumparat digital si cu 2 saptamani inainte de lansare, insa mi-a intrecut asteptarile.

    Am zeci, poate sute de poze, are cel mai frumos combat, masinariile se misca foarte realistic si li se vad perfect detaliat fiecare componenta. Am vazut inclusiv furnici pe un copac care carau frunze, am observat albine si tot felul de insecte, am omorat o fiara sus pe un deal, pe marginea unui rau, dupa am coborat destul de mult la baza dealului si am fost surprins sa observ cadavrul animalului purtat de rau.
    HDR-ul in jocul asta isi face treaba foarte bine si in combinatie cu o pereche de casti bune, nu mai vrei sa iesi din joc.

  18. #338 SP
    Junior Member Al3x_nike's Avatar
    Cateva poza din timpul jocului...
    Attached Images Attached Images img_9787.jpg img_9683.jpg img_9781.jpg img_9782.jpg img_9681.jpg img_9783.jpg img_9789.jpg img_9788.jpg

  19. #339 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Pe mine m-a fascinat jocul. Nici nu pot descrie experienta plăcută pe care o am când intru în joc.
    N-am regretat nicio clipa ca am plătit prețul întreg și n-am așteptat o reducere.
    A merita fiecare leuț din cei 249 lei cat am plătit.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  20. #340 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cred ca o sa fiu înjurat dupa ce scriu recenzia
    De ce, Dante?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 31 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 ... LastLast

Similar Threads

  1. Until Dawn By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 314 Last Post: 01-02-2024, 21:19
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 06:14
  3. Agarest Senki Zero: Dawn of War Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 22-08-2010, 12:56
  4. Nuclear Dawn Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 18-12-2009, 05:41
  5. Dawn of Discovery Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 30-05-2009, 09:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts