Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 69 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... LastLast
Results 221 to 240 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #221 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, cu siguranta si data de lansare. Eu sper sa anunte si ceva editie de colectie cu statueta

    Daca pe prima am ratat-o si nici ca se mai gaseste la pret decent, pe asta nu am de gand sa o ratez.

  2. #222 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Data de lansare, 28 februarie 2020: https://www.psu.com/news/the-last-of...date-revealed/

  3. #223 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vedem sigur marti.

    Ar fi super sa vina mai repede (in februarie gen), dar sincer, dupa cum a fost cazul pana acum, cam toate jocurile lor au fost amanate si presimt un push back pana prin Mai.

    Vedem

  4. #224 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    21.02.2020

  5. #225 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    WOW, am cam ramas fara cuvinte. ND au aruncat internetul in aer cu trailerul asta.
    Mai e putin!

  6. #226 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Mark your calendars boys 21.02.2020

  7. #227 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Effin' 2 disk game coming!

    Preorder la collectors edition cu 12" ellie statue si life sized ellie backpack imediat ce o vad disponibila!

    le:


  8. #228 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. Se pare ca Ellie Edition o sa fie US only, desi sper sa nu.

    Si pe mine m-ar interesa Ellie Edition, mai ales pentru vinylu ala.

    Statueta, iar e mega fail, cel putin la cap, la fel ca in cazul Uncharted 4. Degeaba ai tu un corp de om care arata ca personajul tau, cat timp la cap zici ca-i cineva complet diferit.

    Dar nah, pasiunile sunt pasiuni si chiar si asa o sa arate foarte bine la mine in colectie

    Cat de pret, se pare ca vom avea Collector's Edition la 170$ (deci presupun ca 170 euro) si Ellie Edition la 220$ (220 euro).

  9. #229 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Poti folosi un serviciu gen eshopwedrop , mi se pare ca la prima comanda beneficiezi si de un voucher de 50 lei reducere la transport .


    Eu i-am folosit ptr un joc luat de pe ebay US si au fost chiar ok .

  10. #230 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Astept intai sa vad ce zic baietii de la Altex/eMag despre editii. Daca nu, nu este o idee rea ce zici tu. Dar mai e pana atunci.

    Cat despre joc, arata foarte bine si sunt sigur ca n-o sa dezamageasca (doar e vorba de Naughty Dog) si-mi place ca (cel putin asa pare) l-au facut open world (probabil iar wide linear ca Uncharted 4).

    Cat timp pastreaza si atmosfera tensionata din 1 si partea de combat o tin in continuare intensa, pentru mine este perfect

    Btw, jocul o sa vina pe 2 discuri, la fel ca RDR2. Ori va avea foarte multe cinematics-uri (desi ei le fac in engine), ori foarte mult content.

  11. #231 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ellie nu vine in EU, asa am auzit, pe surse.

  12. #232 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Se pare ca mancam bine in Februarie. Destul cat sa ne tina pana in Aprilie, macar

    Editia aia de colectie imi face cu ochiul intr-un mare fel..

  13. #233 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Au inceput sa apara detalii noi si vom tot vedea zilele astea, inclusiv 1h de gameplay de la ei

    New The Last of Us Part II Gameplay Details Revealed

  14. #234 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Dupa trailer-ul de la State of Play nu mai vreau sa aud/vad/citesc nimic despre joc .

  15. #235 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    The Last of Us: Part II






  16. #236 SP
    Member Wagram's Avatar
    Eu eram curios şi cum va fi multiplayerul. Nu-mi place că l-au scos.

  17. #237 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu nu inteleg ca s-a scos ci ca va fi introdus "altfel".
    Ori ca DLC, ori ca standalone, ori ca ceva free. O sa vedem.
    Attached Images Attached Images img_cdecd9a2d53d-1.jpeg

  18. #238 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Niciodata nu mi-a placut modul MP de la jocurile Naughty Dog asa ca pentru mine e totuna daca are MP sau nu.

  19. #239 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    MP de la Tlou este hands down unul din cele mai reușite MP ever. Aveai tot ce îți trebuie: tactica, skill, hărți, ammo management etc.
    Lumea încă joaca mp la tlou1 chiar dacă au trecut 6+ ani (in timp ce alte jocuri mp nu rezista nici câteva luni), dacă intri sa faci matchmaking găsești un match in max 30sec. Nu-mi place deloc idea ca au scos MP din part 2, parca este un gol, un missing feature... Momentan avem un mic reply de damage control ca să ne închidă gura momentan... Vom vedea ce se va întâmpla...

  20. #240 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 69 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts