Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 69 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast
Results 701 to 720 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #701 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Pe ala probabil ca nu il duce prea mult capul, el a pus anuntul sa fie acolo de acum. Stocul acestei editii se va termina pe la retaileri relativ repede si doritorii vor trebui sa se reorienteze.

    Samsari sunt in toate domeniile.

  2. #702 SP
    Junior Member wssfan's Avatar
    Meanwhile am observat un update si de la JRC - coletu e in Oradea si a fost predat la Fan Courier. So I'm hoping ca ajunge maine in Cluj, not that far

  3. #703 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Am primit si eu mail, acum, de la Altex, cum ca produsul a fost pregatit pentru livrare si urmeaza sa fie ridicat de catre curier. Am avut precomanda pentru CE. Daca ajunge maine, nu pot decat sa spun jos palaria, Altex.

  4. #704 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Pe Amazon.co.uk coletul a fost predat curierului ieri insa livrarea e programata pe maine(19) dimineata...so


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #705 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Amazon UK a trimis coletul cu Royal Mail si in cazul meu, livrare maine pana la ora 8PM (partea buna e ca posta din UK e mai eficienta decat firmele de curierat din Ro). Nu stiu daca doar pentru coletele interne sau si pentru cele internationale au mers pe aceeasi varianta.

  6. #706 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Coletul meu este deja la UrgentCargus, jocul l-am achiziționat de la Altex. Sincer sa fiu mie niciodata nu mi-a intarziat vreo precomanda de la ei, sunt foarte multumit.

  7. #707 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    Mi am facut azi rezervare la Altex pe la ora 17.00, iar pe site zice ca pot sa vin sa-l iau ...oare asa o fi....sa vedem. O sa revin cu update

  8. #708 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Mi-au dat cei de la emag sms cum ca editia standard imi va ajunge in showroom sambata. Despre CE nicio veste. Nota zece, emag!

  9. #709 SP
    Member mladin86's Avatar
    dupa cum apare pe site la Altex gasesti jocul in magazin
    chiar nu l a luat nimeni?

  10. #710 SP
    Member Mishy's Avatar
    Mi-a sters cineva comentariul sau ce s-a intamplat?

  11. #711 SP
    Member tudort's Avatar
    Și eu am primit confirmare pentru ridicare din showroom eMag sâmbătă ! Fingers Crossed !

    Sent from my Phone 2 using Tapatalk

  12. #712 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    Exista optiunea la fancurier sa fie programata livrarea in asa fel incat sa nu ajunga mai repede de o anumita data? Am primit confirmare ca jocul a fost ridicat de fancurier marti insa pe awb si in momentul asta apare doar "AWB-ul a fost inregistrat de catre clientul expeditor". Fancurier la mine niciodata nu a ajuns mai tarziu de o zi de la momentul predarii... E posibil sa fie vrajeala din partea magazinului si el nici macar sa nu fi fost predat?
    Nu prea cred.
    In mod normal curierii iau coletele de la noi in jur de ora 16-16.30. De obicei la Fan Courier următorul status o sa apara cand urmeaza sa fie expediat din hub-ul X catre hub-ul Y de destinatie. Teoretic daca il preda azi, maine ar trebui sa il ai. Asta e in functie si de curier cate livrari ia in masina.

  13. #713 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Abia acum am deschis jocul, mi-am dat jos castile 2 secunde si ghici... Consola e avion. Niciodata nu a fost asa de zgomotoasa, lol.

  14. #714 SP
    Junior Member seba890's Avatar
    Am fost eu la 3 altex-uri (cluj). Nu a vrut sa-l vanda.
    "Avem multe pe stoc, dar abia maine poti veni sa-l cumperi"

  15. #715 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Haideti ca nu mai e mult pana maine. Rabdare . Ca si sfat, evitati youtubul si alte site-uri. Au inceput sa apara tot felu de spoilere si poti chiar din greseala sa citesti diverse titluri. Poate sunt si clickbait-uri dar nu am incercat sa vad .

  16. #716 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by dark18 View Post
    Nu prea cred.
    In mod normal curierii iau coletele de la noi in jur de ora 16-16.30. De obicei la Fan Courier următorul status o sa apara cand urmeaza sa fie expediat din hub-ul X catre hub-ul Y de destinatie. Teoretic daca il preda azi, maine ar trebui sa il ai. Asta e in functie si de curier cate livrari ia in masina.
    S-a updatat acum statusul la fancurier. Magazinul (gamers.ro) mi-a dat email ca l-a predat curierului in 16.06 cand defapt a fost predat azi.

  17. #717 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    mie nu mi s-a updatat statusul la fancurier de la gamers.ro, inseamna ca-l expediaza pe 19 si nu voi mai accepta coletul (ramburs).
    Am fost azi la Altex cu rezervarea vietii dar au refuzat sa-mi dea jocul (aveau si e-mail oficial ca se poate vinde incepand de pe 19 iunie).
    Deci e ok, il iau de la Altex maine, la prima ora

  18. #718 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by Emeraldu View Post
    mie nu mi s-a updatat statusul la fancurier de la gamers.ro, inseamna ca-l expediaza pe 19 si nu voi mai accepta coletul (ramburs).
    Am fost azi la Altex cu rezervarea vietii dar au refuzat sa-mi dea jocul (aveau si e-mail oficial ca se poate vinde incepand de pe 19 iunie).
    Deci e ok, il iau de la Altex maine, la prima ora
    Ciudat tinand cont ca e aceeasi firma/stoc. Eu mai aveam o precomanda la ei care s-a lansat de cateva zile care si acum e cu statusul "Comanda În așteptare". De contactat nu am reusit sa dau de ei dar nici nu mai conteaza pentru ca e prima si ultima comanda care o fac cu gamers.ro.

  19. #719 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu prea e ok ce faceti cu precomenzi anulate pt o zi intarziere.
    Gameshop-urile astea sunt mici in comparatie cu serpii astia mari care vand orice printre care si gaming. Daca nu ii ajutam sa creasca nu ne putem astepta sa se bata cu astia mari la stocuri logistica si asa mai departe si nici nu vom avea vreodata un gameshop adevarat dedicat doar pt gaming ca in afara.

    Ca dovada, de la 3 muci si-o tuse se inchid magazinele fizice JRC, va dati seama cat de fragili au fost...
    Aveam si noi acolo ceva frumos colorat... mai intrai mai...

    Care era sfarsitul lumii daca venea jocul luni?
    Macar daca se alegea alternativa de a cumpara digital ca era un ajutor pt Playstation Romania dar asa... lasa sa ia aia mari toti banii, ii vor investi cu succes in noua reclama de uscatoare de par Brown...

  20. #720 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Wait, what? Se inchid magazinele jrc?
    Pai unde mai fac eu trade-in la jocuri?

    Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 69 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts