Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 69 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast
Results 841 to 860 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #841 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Fara sa-mi dati spoilere, cei care ati terminat jocul imi puteti spune daca tot jocul e asa "deschis" ca si zona din capitolul Seattle Day 1?

  2. #842 SP
    Member mladin86's Avatar
    @bicky1310

    nu e spoiler doar am raspuns la intrebare, dar poate altii nu vor sa vada raspunsul.

  3. #843 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    Era doar un mic "experiment social" pt ca unii vad spoilere si acolo unde nu sunt.
    Deci practic s-a plans mai sus de spoilere, dar tot da click pe butonul de spoiler
    Asta daca n-a vazut pe tapatalk ca ala nu stiu daca vede tagurile de spoiler.

  4. #844 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Am terminat și eu jocul ieri... The feeling man.. Incredibil ce joc, cum se joaca cu mintea și sentimentele tale.. Cred ca o sa fac o pauza de la jocuri o vreme I have to process. Următorul run sper sa am posibilitatea cu new game plus pe ps5.

    Sincer ca poveste de "revenge" este unica experienta TLoU2. Merita toate laudele și sunt ferm convins ca dacă nu existau acele spoilere nu mai primea deloc hate jocul. Nu va luați după user reviews, dar recunosc e genul de joc hate it or love it .

    Va recomand sa experimentați jocul înainte aa va faceți o părere. Mi-a luat cam 31 de ore, am explorat orice colt din world


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #845 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Deci practic s-a plans mai sus de spoilere, dar tot da click pe butonul de spoiler
    Asta daca n-a vazut pe tapatalk ca ala nu stiu daca vede tagurile de spoiler.
    Eu zic ca ar trebui sa terminati, daca ati vazut ca nu va mai bag in seama prostiile, nu mai insistati, stati calmi

  6. #846 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Nu am crezut ca o sa dau Platina unui joc al celor de la NG in 4 zile, mai ales unui joc ca TLOU 2 . La prima parte mi-a luat o luna sa iau toate trofeele, mai ales ca avea si MP. Chiar sunt mandru ca am facut tot ce era de facut si chiar nu poti juca la misto un astfel de joc.
    Despre joc am numai cuvinte de lauda, desi as fi vrut ca la sfarsit sa ma lase sa mai apas un pic butonul [] de cel putin 5 ori ))
    Povestea la un momentdat te scoate din sarite, dar este frumos ca la final nu e chiar cum te-ai astepta sau cum iti doresti de fapt.
    Ma oftic doar ca am asteptat 6 ani un joc si l-am terminat in 2 zile (jucand ca un nebun, pe hard). Acum vreau sa incep NG+ pe dificultate custom (sunt niste setari incredibile acolo).
    Va salut pe toti , va doresc spor la joc si sper sa nu ma injurati ca m-am laudat cu trofeele . O zi frumoasa.

  7. #847 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Am terminat și eu jocul ieri... The feeling man.. Incredibil ce joc, cum se joaca cu mintea și sentimentele tale.. Cred ca o sa fac o pauza de la jocuri o vreme I have to process. Următorul run sper sa am posibilitatea cu new game plus pe ps5.

    Sincer ca poveste de "revenge" este unica experienta TLoU2. Merita toate laudele și sunt ferm convins ca dacă nu existau acele spoilere nu mai primea deloc hate jocul. Nu va luați după user reviews, dar recunosc e genul de joc hate it or love it .

    Va recomand sa experimentați jocul înainte aa va faceți o părere. Mi-a luat cam 31 de ore, am explorat orice colt din world


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tin sa te contrazic, am vazut hate si de la oameni care l-au terminat, fara sa vada spoilerele.
    Eu nu le-am vazut si tot am considerat ca writingul e la nivelul penultimului sezon din Game of Thrones

  8. #848 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Ma intreb oare cum ar fi reactionat breasla gamerilor, daca o inselatorie de cea mai joasa speta precum cea de mai jos, ar fi fost pusa in practica de EA sau Activision, de exemplu.


  9. #849 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Complet de acord cu chestia asta, dar again, e MEGA SPOILER si nu ai folosit spoiler tag. E ultimul avertisment pe care ti-l dau.

  10. #850 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Eu nu inteleg de ce ii spuneti inselatorie? Cu ce e inselat cineva care de buna voie cumpara jocul respectiv? Si doi la mana jocul ala credeti ca se va vinde doar in prima zi si apoi gata, nu il mai ia nimeni, e vanzare de o zi? Se va lua in continuare si se va vinde bine si cine vrea sa il cumpare probabil va sti ce cumpara exact cu poveste spoilere lesbiene si alte prostii inventate sau speculate de hateri. Nu te obliga nimeni sa cumperi jocul. Nu iti place nu il lua. L-ai luat si nu iti place? Vinde-l pe olx. Te asigur ca in lumea asta mare vor fi destui care il vor dori.

  11. #851 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by MRC View Post
    Eu nu inteleg de ce ii spuneti inselatorie?
    Tu stiu ca ai jucat jocul asa ca pun aici ca spoiler:

  12. #852 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asta pentru ca

  13. #853 SP
    Junior Member Ciocan's Avatar
    Am terminat si eu jocul intr-un final. Nu am ce sa spun decat ca fie ca iti place povestea jocului sau nu, consider ca este o experienta unica.
    Dupa mine Part 2 ne prezinta o lume post-apocaliptica chiar mai bine decat primul joc,
    pana la urma este o poveste destul de ... neobisnuita ... ceva nou si apreciez asta mai mult decat un nou cliseu reincalzit.

    Mie personal mi-a placut, nu spun ca povestea este perfecta, mi se pare si mie grabita in multe faze si ca ar fi fost loc de mai bine, mai ales pentru unele caractere.
    Dar per total mi se pare ca a surprins foarte bine gandirea si faptele oamenilor intr-o lume post-apocalipitica.

  14. #854 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar


    Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

  15. #855 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  16. #856 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Halo 5 si-a luat mega hate ptr o chestie asemanatoare cu marketing fals si pe buna dreptate . Fiind un produs Sony|Naughty Dog daca comentezi ceva esti automat homofob sau hater .

  17. #857 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Am ajuns acolo



    Oricum, I was on the edge of my seat, cum se zice. Va decadea pov de aici incolo? Nu stiu. Voi vedea.

    In alta ordine de idei, am incercat jocul atat pe Pro cat si pe Standard. La ambele trage ventilatorul, dar la St. e la turatie maxima (suna ca un ventilator de camera, numai ca asta face si caldura ).

    Ce ma deranjeaza e motion blur cand rotesc camera sau fac repede stg-dr. Si nu ma refer la setarea la 10. Si pe 0 face asa, chiar putin mai rau ca e si flickerul m. accentuat. Cred ca e de la faptul ca e 30 FPS si face trail dupa, ca si cum frame-ul nu tine pasul cu miscarea camerei. Nu am mai jucat pe consola de un an. Nu am sesizat asta inainte. Intre timp am luat Pro si am trecut la monitor cu high refresh rate pe PC. Si de cand am revenit pe consola atat in For Honor si in jocul asta, acel motion cuplat un soi de flickering (dat de cele 30 FPS cred) e foarte sesizabil. Am incercat jocul pe ambele console. Pe 2 monitoare, asta si cel dinainte cu 60hz. Nimic diferit. Chiar pe asta e putin putin m bine ptr ca are 144hz si un input lag m. mic (sau poate e placebo). Poate m-am "stricat" de la high refresh rate. Nu stiu. Am For Honor si pe Pc si la 120 FPS e butter smooth la miscarea camerei.Voua vi se intampla la fel pe PS4?

  18. #858 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Un joc perfect, nota 10, inclusiv povestea care nu este pentru baietei. Sper sa ajunga vreodata si pe alte console sau pe pc, e pacat sa existe atata frustrare. Cert e ca exista Naughty Dog si restul, cu tot respectul.

  19. #859 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Nu e cred ca e spoiler. Doar un easter egg.
    Attached Images Attached Images last-usa-part-ii_20200624193533.jpg

  20. #860 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Am si eu 8 ore in el cred! cum frate petitie sa rescrii povestea ? am citit undeva chestia asta ! cum a scris si kkk povestea nu este pt phone kids ! ! stiu ca nu le pot compara dar jocul este acolo sus langa RDR 2 . Am facut o gramada de screenshots iar atentia la detaliile din joc este la... superlativ ! De la gheata care se sparge cand pasesti pe ea , de la sangele care se scurge din corp pe zapada si il iei pe bocanci lasand urme , pana si faptul ca Ellie isi pune gluga de la hanorac pe cap cand ninge ! JUST WOW ! inapoi la joc !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 69 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts