Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 69 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... LastLast
Results 241 to 260 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #241 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    From The Beginning



    Transformarea lui Ellie

  2. #242 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  3. #243 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mi s-a parut mai complexa analiza asta decat cea de la DF


  4. #244 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    De grafica si alte detalii tehnice nu imi fac probleme.
    Ma ingrijoreaza, in schimb, ca nu se aude absolut nimic despre comercializarea editiilor de colectie la noi in tara.

  5. #245 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    A zis userul media galaxy ca verifica asignarea pe tara, dupa care cel mai probabil le vor pune la vanzare.

    Ellie edition n-o sa existe, iar Collector's o sa avem, probabil, in cantitati mai mici. Nu am inteles niciodata faza asta. Lanseaza mai nene o editie rara din care sa faci x numar de unitati, dar fa Collector's Edition oricate vrea omu, nu sa stea sa alerge dupa una si sa se oftice daca nu prinde.

  6. #246 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Stiu, a zis asta in urma cu o saptamana. In aceasta perioada de timp, stocul pentru collector's edition s-a epuizat in mai toate tarile civilizate.

  7. #247 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Exista stoc alocat si pentru noi,de exemplu,spider man ps4 col ed a fost epuizat in aprilie afara,la noi au inceput precomenzile in august.

  8. #248 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Guys, stiti cand ajunge la Altex Collector's Edition? As vrea sa fac precomanda...
    Edit: Sorry, am avut o pagina mai veche in cache, nu erau reply-urile de mai sus.


    In opinia mea, statueta e chiar banala, ma asteptam la mai mult,dar tot o vreau, pentru ca e TLOU2...
    Statueta de la Days Gone e ani lumina peste asta, si am prins oferta la 300 lei. Once in a lifetime deal.

  9. #249 SP
    Member theusher's Avatar
    In opinia mea, statueta e chiar banala, ma asteptam la mai mult,dar tot o vreau, pentru ca e TLOU2...
    Statueta de la Days Gone e ani lumina peste asta, si am prins oferta la 300 lei. Once in a lifetime deal.
    I know what you mean. Era mai OK cea exclusive de la Dark Horse dar e deja sold-out si cred ca a fost disponibila doar in US.

    https://direct.darkhorse.com/product...2-ellie-statue

  10. #250 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar

  11. #251 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Collector's in stoc la amazon.de :

    https://www.amazon.de/Last-Us-Part-I...s%2C222&sr=8-3

  12. #252 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am zis bine ca iese in mai

    Sources: The Last of Us 2 Delayed To Spring

  13. #253 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    O sa avem TLOU 2 și Cyberpunk 2077 in primăvară deci... (dacă se adeverește ca va fi posticipată lansarea tlou2)

  14. #254 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    S-a confirmat acum - 29 Mai 2019

  15. #255 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

  16. #256 SP
    Member vladthegamer's Avatar

  17. #257 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai e foarte bine. E (exact ce tot spun de atata timp ) doar pasul firesc pentru ce ne asteapta cu noua generatie de console, in care vom vedea din ce in ce mai putine exclusivitati, iar fiecare va avea un oarecare serviciu de streaming, chiar daca asta inseamna de pe consola ta sau de pe serverele lor.

    Iar asta este efectiv urmatorul pas, daca omu tot se joaca pe PC/telefon/tableta prin streaming, jocul exclusiv, ei pot vinde si celor care vor sa joace pe PC si sa se joace cu setarile.

    Nu prea inteleg de ce se supara lumea de asta ceva.

  18. #258 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Pentru ca gamerii adevarati sunt mai de moda veche, treaba asta cu streaming service e pentru casuals, sau chiar aia care se joaca doar pe mobil si trebuie muls, si acolo sunt cei mai multi bani. Din partea mea sa porteze fiecare joc exclusiv pe PC ca nu asta e motivul pentru care cumpar consola.

  19. #259 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^La mine fix asta e motivul. Și eu sper sa le porteze pe toate că să nu mai fiu nevoit să o cumpăr, prefer un PC pe care sa pot juca și de la Sony, și de la Microsoft, iar daca ajută Dumnezeu și de la Nintendo. Ar fi ciudat totuși să renunțe ei la principalul motiv pentru care ar merita cumpărată o consolă.

  20. #260 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Man, n-ai sa vezi niciodata jocuri Nintendo pe alte platforme.Eu unul nici nu-mi doresc.
    Pe PC ma joc jocuri mai serioase

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 69 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts