Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 69 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast
Results 541 to 560 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #541 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Sper sa vina cu ceva cel putin la fel de greu ca Grounded mode. Nimic nu se compara cu adrenalina pe care o simti cand mai ai un singur glonte si inca 20 de inamici pana la urmatorul checkpoint. Cred ca si acum tin minte strategiile pentru majoritatea luptelor din joc dupa ce l-am terminat pe Grounded.

  2. #542 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu muream mai ales la partile cu stalkers pt ca ramaneam fara gloante, am dat restart de N ori . In rest jucam axat pe melee si stealth. Eram atat de zgarcit incat nici nu am folosit molotov sau bombe decat de 2 ori in playthrough (o data cu infected si la sfarsitul jocului) cu gandul ca "lasa ca e mai greu mai incolo, le tin pentru atunci" si pana la urma nu le foloseam deloc.

  3. #543 SP
    Member fdkenzo's Avatar

  4. #544 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce tare ar fi sa vedem si la noi asa ceva

  5. #545 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Imi aduc aminte ca Spiderman a avut reclama la noi la TV... nu mai stiu exact, parca era promovat de Altex. Si aveau reclama si la radio (la radio avea si GOW reclama).

  6. #546 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Nu dau 2 bani pe astfel de reclame la noi. Mai degrabă aș prefera o lansare într-un magazin, în care câțiva puști/fani să primească tricouri, steelbook-uri, brelocuri sau măcar niște amărâte de postere pe care să le lipească acasă pe pereți. Oh wait, pandemy time now.
    Mai nou se aruncă prea mulți în bani în publicitate și în influenceri apăruți peste noapte, ce să mai vorbesc de faptul că lumea nu se mai joacă, ci se uită la alții cum se joacă. Can it get any dumber than that?
    Am făcut marea prostie să nu cumpăr TLOU 1 la lansare. Acum nu mai vreau să o repet, am precomandat CE-ul de la MG și l-am și plătit în caz că se îmbolnăvesc chinezuții aia care pictează statueta să primesc una făcută de vietnamezi.
    Oricum nu mă încântă nici faptul că încet, încet prețul CE-urilor jocurilor first party Sony s-a dus în 850 lei, dar nu am ce să fac.

  7. #547 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Same, reclamele mi se par bani aruncati. Nu ma incalzeste cu nimic sa vad prezentari ale jocurlui prin diverse parti, as prefera sa foloseasca banii aia pentru mini evenimente.

  8. #548 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa functioneaza marketingul. Bani aruncati sau nu, as prefera sa vad si eu asa ceva la TV, in loc sa vad 9 reclame din 10, la cazino-uri sau poker

  9. #549 SP
    Member adin33's Avatar
    Scuze de off : 9 din 10 reclame sunt la medicamente.

  10. #550 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Reclama completa si la calitate buna
    Se pare ca asta e video de saptamana asta...ciudat. Ma asteptam sa vedem ultima parte - June 3rd: Inside the World

  11. #551 SP
    Member tudort's Avatar

  12. #552 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru cine nu se uita de teama de spoilere - spune cam aceleasi lucruri pe care le-au spus si in celelalte videos si nu arata decat 2-3 imagini noi.

    Oricum, mai e putin

  13. #553 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Guys, ma tenteaza o precomanda la TLOUII de pe jrc.

    La 299 lei steelbook edition + cana, insigne, poster, suna mai bine decat 399 la Altex.

    Am 2 nelamuriri:
    1. E vorba de Special Edition sau e regular edition la care iti dau ei un steelbook separat?
    2. Coperta e in ceha, cu asta ma pot obisnui, dar artbook-ul (in cazul in care e special edition) e si el tot in ceha?

  14. #554 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Ce am gasit pe amazon uk. Dar poate sa fie doar jocul standard cu steelbook. Si pe mine ma intereseaza si nu stiu exact. Oricum pe mine ma intereseaza steelbookul, nu sleeve. Nu cred ca are artbook, chiar daca apare printr-o poza acolo. Artbook e ptr SE si CE.


    Box Contains

    Limited Edition Sleeve, Limited Edition Steel Book & The Last of Us Part II Game
    Attached Images Attached Images 71msa005tyl._ac_sl1200_.jpg

  15. #555 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Da, asa pare, cred ca e standard + steelbook.
    Pe editia Special Edition scrie pe coperta "Special Edition", dar pe jrc e coperta standard.

  16. #556 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Steelbook-ul ala e dat la JRC in pachetul joc + steelbook (ala de 300 lei). E asta special, nu ala din editia speciala sau de colectie.

  17. #557 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    https://www.pushsquare.com/news/2020...ings_out_there

    Inca putin.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #558 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Eu am o precomanda la emag, pentru editia standard la 252 lei, cu plata la ridicarea din Showroom Crangasi. Eu nu o mai vreau, pentru ca am precomanda si la collector's. Daca e cineva interesat, sa imi dea un pm si ii trimit nr. comenzii cu care poate ridica jocul.

  19. #559 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din ce stiu, din showroom poti ridica doar cu buletinul.

  20. #560 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Eu am ridicat de mai multe ori cu numarul comenzii sau numarul de telefon, fara buletin, dar poate tine si de noroc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 69 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts