Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 69 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 ... LastLast
Results 141 to 160 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #141 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    @raduadelin
    asa era pe PS3, pe 4 vad ca ies jocurile cu probleme, cel putin U4 la lansare a avut O GRAMADA de buguri

  2. #142 SP
    Member vladthegamer's Avatar

  3. #143 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Say "hello!" to the newest cast member of The Last of Us Part II. ������������❤️

    via @Neil_Druckmann
    https://www.facebook.com/TheLastOfUs...12671552199089

  4. #144 SP
    495
    Member 495's Avatar

  5. #145 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Exact ce îmi doream de la joc, abea aștept să apară.

  6. #146 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Arata extraordinar, nu ma asteptam la nimic mai prejos.

  7. #147 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu zic sa nu ne agitam prea tare cu "ce bine arata". Mi se pare ca arata prea bine ca sa fii rulat pe generația actuală demo-ul respectiv.

  8. #148 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Si primul joc arata mult prea bine la vremea lui pentru a rula pe un PS3 si totusi a facut-o.

  9. #149 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Unde e Khan?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #150 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Eu zic sa nu ne agitam prea tare cu "ce bine arata". Mi se pare ca arata prea bine ca sa fii rulat pe generația actuală demo-ul respectiv.
    Mai mult ca sigur ruleaza pe un Ps4 PRO dev kit, insa generatia actuala fiind impartita in doua tabere este clar ca pe Ps4 vanilla vor fi nevoiti sa faca downgrade. Pe de alta parte exista si posibilitatea ca The Last Of Us Part 2 sa fie la fel ca predecesorul sau, un joc care face trecerea de la o generatie la alta, posibil chiar sa fie lansat in aceeasi perioada cu "Ps5" si sa primeasca ceva imbunatatiri pe aceeasta platforma.

  11. #151 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Downgrade de la ND? Hahahahaha. Asa o să arate jocul. 1080p PS4, 4K checkerboard Pro

    @Vlad Și-a schimbat numele, are clona acum. Te las să-l descoperi singur

  12. #152 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Si eu am zis ca arata prea bine sa se lanseze pe PS4 jocul asta. Totusi, nu m-ar mira sa o faca avand in vedere ce au reusit studiourile 1st party cu consola asta. Cam aceeasi parere o am si despre Ghost of Tsushima. Parca too good to be true.

  13. #153 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Downgrade de la ND? Hahahahaha. Asa o să arate jocul. 1080p PS4, 4K checkerboard Pro
    Si U4 a avut un pic de downgrade.

  14. #154 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Aspectul grafic ma ingrijoreaza cel mai putin, din punctul asta de vedere in naughty dog i trust. Acum ma framanta cateva intrebari, ca de exemplu: Unde e Joel? Ce o face pe Ellie sa paraseasca siguranta caminului? Cate din mecanicile de gameplay prezentate in demo vor ramane si in jocul final?
    Imi aduc aminte cum la demo-ul primei parti, Joel a scos efectiv gloantele dintr-un revolver gasit pe jos, lucru care m-a dat pe spate atunci. Mecanica respectiva nu si-a gasit locul si in varianta finala, acesta fiind doar un exemplu. Acum, in mod similar, Ellie a scos sageata din cadavrul ala pentru a o utiliza ulterior. Oare va ramane asa sau totul se va rezuma la un simplu triangle press si sageata va aparea in inventar?

  15. #155 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Si U4 a avut un pic de downgrade.
    Mă doare capul, mă duc să beau un ice tea. Am ajuns să căutăm nod în papura tocmai aici...

    Oameni buni, jocurile prezentate se lansează pe PlayStation 4. Dumnezeule mare...

  16. #156 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Mă doare capul, mă duc să beau un ice tea. Am ajuns să căutăm nod în papura tocmai aici...

    Oameni buni, jocurile prezentate se lansează pe PlayStation 4. Dumnezeule mare...
    Nu caut nod in papura, e doar o dezbatere amicala

  17. #157 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    M-a dat pe spate... Eram cu ochii lipiti de monitor cand au inceput conferinta... As fi vrut totusi sa ne fi spus un release window ceva...

  18. #158 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Imi doresc un film facut de artistii de la naughty dog, nu neaparat cu tlou, poate sa fie cu orice. Secventa de la "party" e fotorealista, uncanny valley-ish, s-au autodepasit!

    Am ramas mut si la partea cu ellie pe jos si ala deasupra ei cand apare prompt-ul pt patrat...

  19. #159 SP
    Member omega's Avatar
    Trailer nereusit sau jocul devine propaganda gay ?

  20. #160 SP
    Member nutzule's Avatar
    joc, gameplay, trailer, totul e reusit, propaganda e deja din prima parte

    , la începutul trailer ului apar un dude, asian guy, am crezut ca e Glenn din The Waking Dead, dar il cheama Jessie

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 69 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts