Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: PlayStation Plus Free

  1. #1 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar

    PlayStation Plus Free

    Salut. Am gasit o metoda prin care poti avea PSPlus gratis si m-am gandit sa o postez pe forum, pentru cei care sunt interesati sa o utilizeze. ( Stiu ca o sa ziceti ca e piraterie sau mai stiu eu ce dar nu va obliga nimeni sa o folositi )

    Va las un video mai jos si acolo o sa vedeti tot ce aveti de facut ( e foarte simplu )


  2. #2 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    deci practic iti faci conturi infinite de psn, right?

  3. #3 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Deci practic, tipul e praf...se chinuie atat cu limba japoneza cand putea simplu si frumos sa faca acelasi lucru si pe tari din EU sau US....
    La fiecare doua saptamani faci un nou cont pentru Multiplayer.... Treaba e buna, dar e veche si nu prea e rentabila cand vine vorba de a rejuca un joc de PS+ mai vechi....

  4. #4 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Singura chestie e ca pe Japonia nu-ti cere card bancar.

  5. #5 SP
    Member Melo's Avatar
    Eu ma gandesc ca daca ai bani sa dai 1800 RON pe un PS4 + alti bani pe jocuri, presupun ca ai si 2 milioane sa dai pe subscriptia pe un an sau cateva sute de mii pe cea de pe o luna. La o scara mult mai mica, chestia asta e ca aia care-si iau masina de sute de mii de euro si dupa nu mai au bani sa-si bage benzina in ea.

  6. #6 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Si care este scopul postului tau in acest topic ? Vrei sa ne arati ca esti ruda cu Donalt Trump si nu stii cum ? Eu am facut acest topic ca sa ajut niste oameni si vii tu aici sa ma Hataresti cu "dume" luate de la tine din cartier.

  7. #7 SP
    Member Melo's Avatar
    Nu stiu cine e "Donalt" asta si nu inteleg de ce te-ai inflamat asa de tare pentru o simpla parere care nu iti era specific adresata. Si ca sa-ti permiti PS+ nu trebuie sa fii Donald Trump si nici ruda lui.

  8. #8 SP
    Member bdevil's Avatar
    Atata timp cat PSN-ul permite inregistrarea conturilor free pe perioada determinata, totul e legal. Mie insa mi-e peste mana si la un moment poate ma trezesc si cu trofeele pierdute / conturile locked daca Sony va considera situatia prea ''exploatata''. Prefer subscriptia anuala, 250 lei, sunt 20 de lei pe luna.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 6048 Last Post: Yesterday, 12:23
  2. Replies: 2 Last Post: 11-10-2013, 21:22
  3. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts