Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 18 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 352

Thread: Days Gone

  1. #61 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Metro si Sekiro singurele ce conteaza pt mine

    Pacat de jocul asta , are potential dar totusi a nimerit pe mana unor dev' mediocrii.. Nu stiu cum de au avut astia de la Sony incredere in ei, cred ca le-au dat si echipament si oameni ca sa se descurce cat de cat.. dar..

  2. #62 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Jocul e sortit esecului. Bomba scrie pe el de cand l-au anuntat iar acum e clar de ce l-au amanat. In martie ies doua posibile GOTY-uri, Sekiro si DMC V. Totodata, premisa jocului (zombie open-world) e fumata.

  3. #63 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu zic sa nu mai comparati jocul cu ce alte jocuri preferate aveti voi si sa-l luati ca atare.

    Pentru mine, spre ex, nu prezinta pic de interes nici Sekiro si nici DMC V sau Metro.

    Jocul e sortit esecului doar daca nu reuseste sa livreze ce au promis sau daca o sa fie o catastrofa dpdv tehnic. Desi Sony nu prea-si pune amprenta pe astfel de jocuri si sigur nu va lasa sa se lanseze un astfel de joc, care le poate strica imaginea dpdv al jocurilor exclusive, asa ca sigur daca ei considera ca jocul nu este ok de lansare, il vor amana din nou si din nou.

  4. #64 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Nu era o comparatie. Era o explicatie a faptului ca l-au amanat si e clar de ce o fac. Interesul pe internet e f.scazut si daca era burdusit cu jocurile mai sus amintite, era un esec.

  5. #65 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    In mod clar este si asta un factor, dar fiind singurul joc exclusiv Sony din perioada asta (sper sa nu ma insel, nu stiu daca mai e alt exclusiv), daca jocul era 100% in standardele lor dpdv tehnic, framerate samd, il scoteau indiferent de perioada, mai ales fiind un joc deja amanat.

  6. #66 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  7. #67 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Arata mult mai bine decat ce gameplay am vazut pana acum - cel putin dpdv grafic.

    Poate le prind bine lunile astea in plus, pana in aprilie.

    Dar tot nu merita luat day 1, pana nu vad review-uri pentru partea tehnica.

  8. #68 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Am acelasi sentiment, cu siguranta nu va fi Days One pentru mine, astept niste reviews. Din fericire nu prea sunt dupa jocurile cu zombies, dar sper ca asta sa ma faca sa imi schimb parerea.

  9. #69 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Au aratat jocul asta mult prea devreme, deja a trecut mult timp, hype-ul s-a dus si simt cum oamenilor le pasa din ce in ce mai putin de Days Gone. Ceva-mi spune ca o sa se lanseze, o sa-si ia notele de 8 si o sa vanda mai putin decat se astepta Sony. Tot ce-am vazut pana acum arata "same-ish".

  10. #70 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Mie imi place, kill the flocking zombie hoards, riding through forests, world war z kinda mad zombies not the stupid slow ones. Oricum nu mai iau jocuri day one asa ca undeva cand se va mai ieftinii de ce nu.

  11. #71 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    . Ceva-mi spune ca o sa se lanseze, o sa-si ia notele de 8 .
    Adică un joc bun

  12. #72 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Un joc bun dar undersold

  13. #73 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Witcher 3 a fost amanat la randul sau. Si uite ce joc a iesit

  14. #74 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mie nu-mi displace ce vad, adica ce vor ei sa arate, chiar daca nu sunt mare fan jocuri cu zombie.

    Imi e frica de ce nu vor sa arate inca si au aratat in trecut.

    In teorie, daca harta e maricica dar densa, ajutata de sistemul de weather care pare sa schimbe complet zonele, dar si de acele random encounters cu oamenii care pun capcane, ar trebui sa fie interesant.

    Jocul are un vibe interesant de Sons of Anarchy si ar fi tare sa se focuseze si pe chestii de genu asta, pe relatii cu alti oameni si pe lucruri care sa influenteze intr-un fel sau altul povestea, ar trebui sa fie interesant.

  15. #75 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Un joc bun dar undersold
    Vom vedea, până acum jocurile exclusive s-au vândut bine

  16. #76 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce vor ei sa vedem, arata din ce in ce mai bine.


  17. #77 SP
    Member tudort's Avatar
    Am văzut că este la precomandă la eMag ediția asta : https://m.emag.ro/joc-days-gone-spec...ch-Action=view

    A confirmat cineva ?

    Trimis de pe al meu Nokia 8 Sirocco folosind Tapatalk

  18. #78 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Tocmai ce am comandat eu cu codul promitional la prețul de 315 ron

  19. #79 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  20. #80 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 18 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Everybody's Gone to the Rapture By Dant3 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 54 Last Post: 16-11-2016, 17:24
  2. Gone Home By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 07-06-2016, 19:19
  3. Blueray gone bad problema comuna PS3 ??? By XXsalau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 05-02-2012, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts