Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 18 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 352

Thread: Days Gone

  1. #121 SP
    Member enemigo's Avatar


    7 din 10 - DreamCastGuy

  2. #122 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Au aparut reviews



  3. #123 SP
    Member SeCeX's Avatar
    are 71 pe metacritic.

  4. #124 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pentru mine e un joc de 8.5, atât mi-a ieșit media. O sa pun și eu recenzia personala, in curând

  5. #125 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Eagle marele atotstiutor in industria gamingului, spui niste prostii de ma doare capul. Contentul ce au creat pentru acest DLC basic ar fi putut fi deja in jocul de baza sau sa-i faca un patch mai tarziu si ar fi fost vazut ca un plus bine venit, dar probabil echipa de marketing a intervenit ca ar fi mai bine sa fie lansa aceste features ca un DLC, ca oricum e la moda practica asta. Cu siguranta va fi un joc bun, dar mie nu imi plac tacticile astea de doi bani deja sunt prea de tot. O sa ajungem la un moment dat sa un joc single player sa fie vandut pe sezoane.
    Scuze ca poluez topicul, dar n-am cum sa ma abtin. Care dracului e diferenta intre DLC si "PATCH MAI TARZIU" in logica ta? Asta unu la mana. Doi: "ar fi putut fi deja in jocul de baza" tocmai ti-am explicat ca e o sansa mare sa NU FI PUTUT exista in jocul de baza din motivele explicate mai sus, ca pentru copii mici. Mai mult decat sa-ti desenez cu creioane colorate n-am cum. Si patch = bug fixing ca de-aia ii zice "patch", DLC = downloadable CONTENT (cuvant cheie - content), n-ai cum sa bagi "content" decat intr-un DLC. Facem si lectii de engleza odata cu colorat, nu-i problema.

    Anyway, speram sa fie surpriza anului jocul asta si sa ne ia pe sus cu note de minim 9, dar pare ca e exact ce se vedea din trailere. Astept o reducere (care cel mai probabil o sa fie destul de curand).

  6. #126 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Am primit sms de la emag , e in drum spre showroom. yeee

  7. #127 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca ăsta e joc de 5 sau 6, înseamnă că nu mai am deloc gusturi...Nu mă așteptam să fie vreo capodopera, GotY, mai ales în anul când se lansează TloU 2

  8. #128 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    Am primit sms de la emag , e in drum spre showroom. yeee
    Si eu la fel, pentru CE, desi status comanda inca nu s-a actualizat.
    Oricum e clar. Maine le avem

  9. #129 SP
    Member SeCeX's Avatar
    eu sper ca astazi, also , nu sunt sexist sau ceva dar dementii aia de la gamespot i au dat 5 si au pus o tipa sa ii faca review , cum ***** sa pui o tipa sa faca review la un joc cu bikers and zombies, adica inteleg ca are probleme, dar 5, dafuq.

  10. #130 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. Pentru mine, Gamespot si IGN nu mai exista de mult. Doar ACG si Easy Allies mai urmaresc.

    Dar la urma urmei, nici daca avea 5 pe linie nu ma interesa prea mult. Mi-a placut pana acum ce am vazut si sunt sigur ca si daca avea povestea nasoala, tot pierdeam cateva ore pe harta cu motoru

  11. #131 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mda. Pentru mine, Gamespot si IGN nu mai exista de mult. Doar ACG si Easy Allies mai urmaresc.

    Dar la urma urmei, nici daca avea 5 pe linie nu ma interesa prea mult. Mi-a placut pana acum ce am vazut si sunt sigur ca si daca avea povestea nasoala, tot pierdeam cateva ore pe harta cu motoru

    ACG si easy allies sunt baza, plus pushsquare la mine si gameinformer cateodata, cat despre joc,mi se pare ceva de nisa, adica , iti place the walking dead? iti place SoA? ai/vrei motor? bagi rock? uite aici un joc pentru tine din pacate nu o sa ma pot juca pana peste o saptamana, dar sa il stiu acasa la caldurica si sunt linistit.

  12. #132 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Ma intreb cum poti sa fi atat de nenorocit sa dai nota 5 unui joc care clar nu e de 5 (ca e de 7, ori de 9.5 inca nu stiu, dar clar nu de 5), iar in alte situatii sa dai 8-9 unor mizerii (nu imi vin in minte clar titluri dar retin foarte bine ca de multe ori GSpot au facut nota discordanta cu alti revieweri, in ambele sensuri).

  13. #133 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Probabil in functie de cum au fost platiti si ei - on the side

  14. #134 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    La God of War, Spiderman si Horizon am fost ok cu PS4 vanilla, au facut perfect upscaling pe un TV 4K iar probleme de performanta nu au fost, sper sa nu regret ca m-am zgarcit la un PS4 Pro tocmai la jocul asta cand or aparea 150 de zombies pe ecran.

  15. #135 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sa speram ca nu e cazul. Eu tot PS4 normal am si nu am avut probleme pana acum cu jocurile exclusive.


  16. #136 SP
    Member enemigo's Avatar
    I-am facut acum preorder digital, cum am cont de US imi apare ca mai am 14 ore. Ma asteptam sa fie un 8-9, clar EasyAllies si ACG sunt baza cand vine vorba de reviews. Iar referitor cu IGN si Gamespot nu stiu cum s-o arda asa, this is what you get when you have chicks reviewing games i guess.

  17. #137 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Cei din provincie au primit SMS? Eu am comanda la SE. Statusul nu s-a schimbat, iar ca data de lansare imi apare 30 aprilie - 1 mai.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 25-04-2019 at 15:49 ----------

    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    Cei din provincie au primit SMS? Eu am comanda la SE. Statusul nu s-a schimbat, iar ca data de lansare imi apare 30 aprilie - 1 mai.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    data de livrare*


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #138 SP
    Member adin33's Avatar
    Eu am precomanda la CE și nu am primit nimic. Cred că și emag este la fel ca altex.

  19. #139 SP
    Member mladin86's Avatar
    din ce vad la ei pe site , ar trebui sa fie la raft la altex

  20. #140 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    din ce vad la ei pe site , ar trebui sa fie la raft la altex
    La altex scrie exclusiv online daca nu ma insel.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 18 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Everybody's Gone to the Rapture By Dant3 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 54 Last Post: 16-11-2016, 17:24
  2. Gone Home By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 07-06-2016, 19:19
  3. Blueray gone bad problema comuna PS3 ??? By XXsalau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 05-02-2012, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts