Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 18 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 261 to 280 of 352

Thread: Days Gone

  1. #261 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Salut, darkr3surrecter. Am jucat si terminat Days Gone la sfarsitul lui Decembrie si din pacate nu am avut o experienta grozava. Jocul e foarte Ok dar inca nu au reusit sa repare problemele care tin de fluiditatea jocului. Cand esti pe jos, totul e ok, dar cand prinzi un pic de viteza cu motorul (cam 50% din joc) sacadeaza teribil jocul. Scad cadrele cu mult sub 30 fps. Era foarte deranjant si imi scotea perii albi cand nu puteam sa mentin controlul precis pe motor sau in cazul unor "hoarde" mari, incetinea simtitor. Nu devine chiar nejucabil dar, pentru mine, repet, foarte foarte deranjant si enervant.

    L.E. Am uitat sa precizez ca am PS4 normal.

  2. #262 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu l-am platinat la vreo doua luni de la lansare si nu am observat nimic deranjant pe parcursul jocului, pe Pro. Si sunt genul pe care il apucă durerile de cap de la framerate scazut.

  3. #263 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by eNHajeL View Post
    Salut, darkr3surrecter. Am jucat si terminat Days Gone la sfarsitul lui Decembrie si din pacate nu am avut o experienta grozava. Jocul e foarte Ok dar inca nu au reusit sa repare problemele care tin de fluiditatea jocului. Cand esti pe jos, totul e ok, dar cand prinzi un pic de viteza cu motorul (cam 50% din joc) sacadeaza teribil jocul. Scad cadrele cu mult sub 30 fps. Era foarte deranjant si imi scotea perii albi cand nu puteam sa mentin controlul precis pe motor sau in cazul unor "hoarde" mari, incetinea simtitor. Nu devine chiar nejucabil dar, pentru mine, repet, foarte foarte deranjant si enervant.

    L.E. Am uitat sa precizez ca am PS4 normal.
    Cred ca tot au reparat la el, pentru ca atunci cand am jucat eu imi scadea sub 10fps (cred eu) in anumite momente, iar acum daca fac o tura cu motoru la viteza maxima, pe toata harta (cel putin cand am testat ultima data) nu mai scade deloc.
    Desigur, continui jocul, deci nu mai am niciun element de poveste si poate si d-aia, desi hoarde inca mai sunt.

  4. #264 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Multumesc de raspunsuri baieti.
    De aia am asteptat atat ca sa iau jocul asta. Am vrut sa am o experienta frumoasa.

  5. #265 SP
    Member tudort's Avatar
    https://bloody-disgusting.com/video-...asses-away-46/

    Sent from my Phone 2 using Tapatalk

  6. #266 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Pentru cei ce nu au dat click, este vorba despre cel a carei voce a fost folosita in varianta Portugheza a jocului pentru personajul principal.

    RIP.

  7. #267 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mi-e dor de jocu asta. Cu prima ocazie cand nu voi avea ce juca pe PS5, il voi rejuca


  8. #268 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Spre rusinea mea, nici acum nu l-am jucat, desi am auzit pareri bune despre joc aproape in totalitate. Credeam ca o sa fac ceva damage in backlog odata cu autoizolarea, dar nu a fost chiar asa.

  9. #269 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Si eu am mai asteptat momentul oportun, am de termiant Detroit si probabil ma voi apuca de Days Gone dupa aceea.

  10. #270 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    Am văzut ca e la reducere acum, la days of play
    Voiam sa întreb, cum se mai misca pe slim? Auzisem ca avea probleme și pe pro

    Trimis de pe al meu COL-L29 folosind Tapatalk

  11. #271 SP
    Junior Member pac86's Avatar
    Days gone pe ps4 pro se misca bine , insa pe motocicleta cand si cand ai are cate un drop random ( rar ) ! Nu este asa deranjat sa nu joci jocul .
    In rest merita jucat ... asta in caz de nu ai altceva mai bun gen : tlos 2 sau ghost of tsushima

  12. #272 SP
    Junior Member tphaseitx's Avatar
    Funny bug:


  13. #273 SP
    Manager paul's Avatar
    Creative director, writer:

  14. #274 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. Deci daca se face Days Gone 2, nu mai fac ei

  15. #275 SP
    Manager paul's Avatar
    Probabil.

    Oricum, se lucreaza la alt IP.
    Attached Images Attached Images screenshot_2020-12-01_at_23.52.02.png screenshot_2020-11-30_at_21.37.11.png

  16. #276 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Am terminat aseara Days Gone pe ps4. Mi-a placut jocul si povestea. In sfarsit o poveste care iti da o stare de bine.

  17. #277 SP
    Manager paul's Avatar
    Asta spunea in ianuarie, dar cine stie, sa fie vorba de 2 sau noul proiect?:
    Attached Images Attached Images jeff_ross_nrs.png

  18. #278 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Days Gone Doubles Its FPS On PS5 | Frame Rate Test


    Cu siguranta il voi rejuca

  19. #279 SP
    Member morphine's Avatar
    Guys, am pus aseara mana pe joc si i-am dat play cateva minute sa vad ce e de capul lui. Nu stiu daca patiti si voi la fel dar stiti senzatia aia cand joci un joc bun si urmatorul care vine dupa el ti se pare foarte prost? asa am patit eu. Dupa ce am terminat TLOU2 si am deschis aseara jocul, mai sa raman socat. Animatiile faciale nu se sincronizeaza deloc cu vocea, intro-ul la joc foarte sec. E nasol sau trebuie sa am rabdare cu el ?!

  20. #280 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Păi nu a fost niciodată poveste punctul forte la jocul ăsta, e mișto jocul ca gameplay în special la început când întâlnești o hoarda, mai vine și muzica aia pe fundal de alergi pe unde apuci să scapi, oricum jocul este super mișto.

    ---------- Post added 18-12-2020 at 09:47 ----------

    Chiar am făcut și singura mea platină cu acest joc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 18 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Everybody's Gone to the Rapture By Dant3 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 54 Last Post: 16-11-2016, 17:24
  2. Gone Home By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 07-06-2016, 19:19
  3. Blueray gone bad problema comuna PS3 ??? By XXsalau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 05-02-2012, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts