Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 18 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 181 to 200 of 352

Thread: Days Gone

  1. #181 SP
    Member westy9009's Avatar
    Intrebare ...pentru cei ce si'au achizitionat Steelbook ..se merita ? La nivel artistic ?

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  2. #182 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    Days Gone

    Mie-mi place. E embosat (are adancime logo-ul). Dar eu le cam colectionez, deci imi plac de fel
    Vezi ca am postat video cu unboxing la ce ne-am cumparat azi, unde se vede foarte clar

    LE: deja a inceput sa fie deranjant rau de tot cat de tare poate sa sacadeze, cel putin in regiunea Lost Lake. Cam oriunde merg cu motoru, scade serios sub 30 (as zice un 20 sau chiar sub) si mai nou vad ca sacadeaza si in orasele mai mari, cand sunt fara motor.
    Nici nu vreau sa-mi imaginez ce o sa fie la o hoarda de 4-500 de freakers...

    ---------- Post added 29-04-2019 at 23:13 ----------

    Btw. Am observat ca daca sting lumina, pe motor sau cu Deek, nu mai sacadeaza asa tare. Poate e ceva legat de umbre sau de faptul ca se lumineaza si picaturile de ploaie/fulgii de zapada...

  3. #183 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar


    ---------- Post added 01-05-2019 at 23:06 ----------

    Daca isi ia cineva Days Gone si vrea bonusul de precomanda, PM me.

    L-am primit de la ratatii aia de la eMag la 4 zile de la cumparare, cand este absolut inutil.

  4. #184 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Pentru precomanda special edition e doar un cod care contine : Monkey Wrench skill early unlock , hree drifter bike skins , days gone dynamic theme ?
    Ps.Intreb ca un amic ma intrebat ca trebuia sa mai am un cod pentru motocicleta sa am deschise nitro.

  5. #185 SP
    Member SeCeX's Avatar
    primesti si dynamic theme?

  6. #186 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Thema aia e o mizerie absoluta. Nu inteleg de cand Dynamic Theme = poze simple care se schimba cand te duci jos/sus si nu ceva animat...

    Mai joaca cineva jocu asta? Eu il tot joc de la aparitie, cred ca am peste 30h in el (nu prea stiu cum pot vedea cat am in el pe PS4, din moment ce in joc nu-mi arata si nici pe site-ul exophase.com) si mi se pare foarte bun.

    Am intalnit si multe bug-uri din pacate, dar cu putin noroc, ii voi scrie un mic review cand e gata

    Mi se par geniale hoardele si tensiunea care intervine odata ce le-ai/te-au vazut

  7. #187 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Eu doar ce lam inceput , momentan am avut dificultate sa omor incet oameni sa nu vina si zombi.
    Buguri pana acum am gasit doua : un zombi nu ma vedea dar se misca ,am ramas lipit de o piatra cand ma furisam.

  8. #188 SP
    Member seven1994's Avatar
    Eu îl tot joc,povestea foarte buna.Bug uri am întâlnit dar pot sa trec peste ele,la fe și peste frame dropurile
    Foarte deranjante sunt cele din Diamond lake.in rest,mentin aceeași parere,foarte bun pe partea de story,fix ce asteptam

  9. #189 SP
    Member westy9009's Avatar
    Si eu m'am apucat astazi ...so far " jos palaria"...neasteptat as putea spune de la un studio Sony 2'nd line intrucat in trecut s'au focusat pe ps vita games ..s.a.m.d

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  10. #190 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  11. #191 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Am terminat si eu povestea. Tot ce pot sa va spun e ca este epic! Sincer m-a surprins tare. Well done Bend Studios. Cum dracu au dat reviewerii asa scoruri mici??? Stiu ca are buguri, dar in niciun caz nu sunt game breaking bugs, plus ca majoritatea au fost rezolvate. Personal cred ca nici nu au terminat jocul, doar au jucat vreo 5-10 ore. Pacat, oricum niciodata nu trebuie sa tinem cont de reviews din mass media.

    P.S. Uncharted : Golden Abyss mi-a placut tare mult, pacat ca nu a avut o continuare


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #192 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru cine este interesant, i-am facut un "mic" review aici

  13. #193 SP
    Junior Member axytl's Avatar
    Baieti las mai jos un link cu un grup de gameri pe whatsapp cine vrea sa ni se alature va astept cu drag
    https://chat.whatsapp.com/JVYsJ9tAyOT1QdXpQz65hl

  14. #194 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu zic sa mai postezi pe vreo 3 topicuri

  15. #195 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Voi ati vazut sa fie ceva modificat?
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  16. #196 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Voi ati vazut sa fie ceva modificat?
    Intra in library sau pe store la download list(que) si ai acolo days gone bonus content, are 4gb, e artbook digital si soundtrack, pretty cool

  17. #197 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    I-am facut si prima mea platina ever
    N-am reusit sa fac asta nici macar la RDR2 si ador jocul ala. Il consider jocul generatiei actuale de console...

    Si inca nu ma pot dezlipi de joc.

    Sunt curios cum si daca am cum sa vad statistici reale despre joc (timp petrecut, freakersi omorati, samd). Este ceva rudimentar in meniu, dar nu ce as fi vrut eu.
    Attached Images Attached Images days-gone-platinum.jpg

  18. #198 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mă bucur când văd atâția oameni care au îndrăgit acest joc, credeam că sunt stricat. UE PSD, IGN, Gamespot!

  19. #199 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Am reusit si eu sa fac platinum ieri , mi a placut enorm, nu regret nici o secunda petrecuta cu el, now bring me free horde updates

  20. #200 SP
    Member parazitu86's Avatar

    Version 1.09

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 18 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Everybody's Gone to the Rapture By Dant3 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 54 Last Post: 16-11-2016, 17:24
  2. Gone Home By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 07-06-2016, 19:19
  3. Blueray gone bad problema comuna PS3 ??? By XXsalau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 05-02-2012, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts