Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 1 of 1

Thread: Don't Even Think

  1. #1 SP
    Senior Member Khufu's Avatar

    Don't Even Think

    A Chinese free-to-play battle royale game is heading to PlayStation 4 in North America on July 10th. Published and created by Beijing Perfect World Games and Dark Horse Studio the game is set in a disaster simulation.

    The game is described as “an asymmetric PvP survival game”.





    Putini stiu de acest joc care a aparut luna trecuta, probabil si pentru ca este disponibil doar pe store-ul US, cel putin deocamdata. Este un joc de tip BR (stiu, nu erau destule pe piata), dar cu niste diferente fata de un joc BR normal.

    Intri intr-un squad de 3 playeri, 8 echipe (deci maxim 24 de playeri) in timp ce alti 3 jucatori vor fi werewolves pe aceasta harta. Iti poti alege de la inceput ce vrei sa joci, human sau werewolf (timpul de asteptare e destul de maricel, am jucat werewolf si am stat 8 minute pt un lobby, cred ca inca au ceva probleme).

    Scopul principal cand joci human este sa supravietuiesti acelor werewolves care, evident, au forta, viteza, putere mai mare, etc (plus special skills) si sa cauti pe harta diferite care packages de date care sunt lansate odata la ceva timp. Dupa ce ai adunat cele 3 bucati, ti se va arata pe harta unde este puncutl de evacuare pentru a putea pleca de acolo si, implicit, sa castigi. (asta in timp ce harta se restrange). Au adaugat si elemente de survival, cand se lasa seara (pentru niste minute in joc), trebuie sa faci focul pentru a-ti tine temperatura corpului ridicata sau poti sa culegi mere de prin pomi si sa le consumi. Lootezi ce prinzi (arme epice, legendare, etc), sau ce pica din supply drop, ca in fiecare BR . Partea misto cu focul este ca asa iti dai seama cand te plimbi pe harta unde sunt alti oameni. Scopul secundar este...sa omori celelalte echipe, I guess.

    Scopul principal ca werewolf este sa...omori oamenii (sa ii impiedici sa se suie in elicopter). La inceput te spawnezi pe harta ca om normal, si poti sa iei arme de pe jos pentru a-i scoate din joc. Odata ce vine noaptea, te transformi si cu cat omori mai mult si devorezi cadavre, cu atat aduni mai repede cele 4 abilitati. (super sprint si jumping, poti sa iti chemi "fratii" werewolves cu un strigat, sa va adunati toti in acelasi loc, sau diferite atacuri).

    Are probleme de framerate, lag in anumite momente de battle, cam clunky in general, dar a fost amuzant pentru cateva runde. (nu prea e o reclama buna ) Este FTP, nu pierdeti nimic daca dati un download.
    Attached Images Attached Images detscreenshot3.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Vand joc Get Even Ps4 By flaviud in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 16-09-2017, 20:35
  2. Get Even By eagle-eye in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 09-01-2014, 19:05
  3. Who do you think will join the SSB? By Sosetila in forum Nintendo Wii
    Replies: 2 Last Post: 17-10-2011, 22:27
  4. 10 Games That Make You Think About Life By apbaciu in forum Jocuri PC
    Replies: 0 Last Post: 30-10-2010, 08:07
  5. Iamamiwhoami - i am not what you think By RonanN1 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1 Last Post: 14-04-2010, 00:03

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts