Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 33

Thread: PS4 Pro Black Friday 2017

  1. #1 SP
    Member Ramon's Avatar

    PS4 Pro Black Friday 2017

    Intrucat la noi Black Friday dureaza o luna intreaga, ma gandeam sa postam aici ce oferte gasim fiecare la PS4 Pro. E un moment bun de a face upgrade, iar eu unul tot verific site-urile zi de zi, dar pana acum niciun discount semnificativ sau vrem bundle interesant.

    Eu unul ma uit dupa:
    PS4 Pro cu o reducere de macar 200 lei sub pretul standard de 1800
    PS4 Pro bundle, unde costa 1800, dar iti ofera un joc sau controller in plus

    Pana acum oferta cea mai interesanta de PS4 Pro + FIFA 18, la 1850 lei. Pe Altex, eMag etc. Doar ca nu sunt jucator de FIFA eu.
    Mai e bundle-ul cu extra contoller la gamerland, insa pretul e cam ridicat, peste 1900 lei.
    Cel mai mic pret la PS4 Pro l-am vazut la gamestore, dar magazinul asta intotdeauna mi s-a parut dubios. Si mi-e teama ca produsul ar putea fi resigilat sau as avea probleme cu garantia.

  2. #2 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Eu am facut upgrade la Pro acum ~ 2 luni cand a fost oferta la eMag, PS4 Pro + controller la pretul de 1800. Probabil ca va reaparea cu ocazia BF, mi se pare ca si in anii trecuti pe vremea astea se mai bagau la oferta consolele.

    Sa gasesti la 1600 cred ca vor fi sanse micute si probabil va trebui sa stai treaz pana in zori sau sa te trezesti cu noaptea in cap, sa dai refresh de 1000 de ori pe site-urile care oricum vor pica si daca vei avea un car de noroc, o sa fi si tu printre cei 10 oameni care prind acea super-oferta.

    Sfatul meu personal este sa nu iei in serios BF de la noi pentru ca nu are nicio legatura cu fenomenul real, la noi este o "tiganeala". Cumpara de afara sau de la noi in tot restul anului, cand sunt oferte bune.

  3. #3 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Eu am luat de eMAG resigilat acum câteva săptămâni, după ce am căutat și eu oferte timp de o luna aproape. Am dat 1560 lei. Consola impecabila, cablurile ambalate ca din fabrica, doar controllerul fusese desigilat, dar impecabil era și acesta. Tot 2 ani garanție ai, plus ca dacă nu îți place, o returnezi in 30 zile și Primești banii înapoi in maxim 3 zile după retur.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sub 1400 lei nici nu cred ca se poate numi oferta de BF. Vorba aceea, il poti lua deja cu 1698 RON de pe site-uri gen GameStore & Co. Habar n-am cat de seriosi sunt, dar oricum presupun ca garantia nici nu tine de ei, ci de service-urile autorizate Sony Romania.

  5. #5 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Nici nu o sa fie sub 1600 de BF. Poate doar vreun Bundle la 1750-1800. Chiar și de pe gamestore dacă o iei și îți vine resigilata, ai legal 14 zile sa returnezi consola. Și cum zicea și Monky, de garanție nu ai de ce sa îți faci griji.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu cred ca o sa fie pe undeva la super pret, asa cum a fost anul trecut cu PS4 la 999 RON. Dar din pacate, se va epuiza stocul in primele 3 secunde si doar baietii "destepti" vor apuca... urmand sa apara pe OLX. Sorry, traim in Romania...

  7. #7 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    si eu tot pe resigilate am mers - cred ca ce reducere poate fi de black friday zic eu maxim 1499 o poti lua linistit la resigilate impecabile .

    ca si colegul de mai sus tot pe la 1560 am luato si eu - diferenta e infima de vreo 50-60 de ron pe care o poti economisi de BF

  8. #8 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Eu nu cumpăr produse resigilate. Știu ca produsul e bun, însă nu mă împac deloc cu gândul de a cumpăra ceva refuzat de un cusurgiu sau returnat de un șmecher care avea chef sa se joace și a cumpărat o consola doar pentru a o folosi și returna în termenul legal.

  9. #9 SP
    Junior Member raducanmihai's Avatar
    Am prins acum două săptămâni o ofertă la Emag și am luat bundle-ul cu PS Pro/Fifa 2018 la 1655 lei. Era la un preț "redus" de 1850 și am primit pe mail un cod de voucher 10%. Am dat imediat Fifa 2018 (Ronaldo Edition) cu 180 lei, deci am luat consola la 1475 lei

  10. #10 SP
    Member Ramon's Avatar
    Cred ca am avut si eu voucherul ala, dar am fost indus in eroare ca si cum ar fi functionat doar pentru nu stiu ce brand de electrocasnice.

  11. #11 SP
    Member paulone's Avatar
    Eu astept sa-l vad la 1500...mai mult nu dau....

  12. #12 SP
    Junior Member raducanmihai's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Eu astept sa-l vad la 1500...mai mult nu dau....
    Cam putin 1500 lei, dar orice este posibil. Daca ai deja PS4 / PS4 slim probabil că nu merită să o iei, dar eu am sărit direct de la PS3. Am zis că dacă tot dau niște bani, să iau ultima variantă.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  13. #13 SP
    Member paulone's Avatar
    nu am decat PS3 dar vreau PS4 PRO daca tot iau...da sa mai lase si ei la pret...

  14. #14 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La altex n-o sa vedeti reduceri la Pro. Doar Slim la 950 lei. E posibil ca si eMag sa faca la fel.

  15. #15 SP
    Junior Member Mr_Cristian_san's Avatar
    Daca nu la ei, poate la Flanco...

  16. #16 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Oricum, reducerile la noi de BF sunt bataie de joc. De fiecare data se umfla preturile ca apoi sa-i traga o reducere...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #17 SP
    Member gabridinu's Avatar
    O sa fie Ps4 Pro la 1400 la emag.

    Sent from my LG-G6 using Tapatalk

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Told you so!
    Si am nimerit-o la fix si cu pretul! Doar ca o sa dispara precum painea calda...
    Zeul cumparaturilor la reduceri fie cu voi!

  19. #19 SP
    Junior Member raducanmihai's Avatar
    A fost vreo jumătate de oră la Emag la 1400 lei. S-a terminat deja stocul

  20. #20 SP
    Member Ramon's Avatar
    Nu mai era nimic in stoc azi dimineata pe la 8. Au avut probabil 5 bucati.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2016 By cimaron in forum Console Club
    Replies: 365 Last Post: 26-11-2016, 05:36
  2. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  3. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  4. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts