Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 83 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 ... LastLast
Results 621 to 640 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #621 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    ai mancat un milion din pret.
    Exagerezi cu 1 milion, maxim 99 de lei. Că de 1 milion se asfalta 500 metri de autostradă..

    ---------- Post added 04-07-2017 at 15:37 ----------

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Si ai uitat sa spui ca nu are jocuri exclusive, deloc, nema, zero barat
    Omu nu a zis nimic de exclusive deci nici eu nu am zis

  2. #622 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Asta cu nu are jocuri exclusive e deja fumata.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  3. #623 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by valentin47 View Post
    Asta cu nu are jocuri exclusive e deja fumata.
    Asta tot spun si eu de vreo 3 ani incoace, dar Microsoft nu vrea sa ma creada orice ar fi!

  4. #624 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca vrei sa te joci numai exclusive, atunci iti iei un Wii U, un Switch, un 3DS... eventual un PS4 care e undeva intre si impaca si capra si varza. Xbox One (including X) e altceva si nu se mai bazeaza de mult pe exclusive. Microsoft nu are de ce sa "te creada", a declarat sus si tare care este "targetul" si ce vrea sa faca. De ce o face insa, asta e o cu totul alta discutie...

    P.S. Da, si pe mine ma enerveaza maxim ce au facut la E3 unde au bagat "Exclusive" aproape la fiecare titlu... Dar nah, probabil ei vad deja PC + Xbox = aceeasi platforma... Dzeu stie!

  5. #625 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Degeaba le explici, ca tot una si buna o tin cu exculsivitatile

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  6. #626 SP
    Junior Member Gabalth's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Unicul avantaj al unei console dpdv este confortul. Si actuala generatie, precum si viitoarea mi-l va satisface ok. Bagi discul, astepti instalarea si gata.
    Fara Steam, fara Windows, fara drivere, fara patchuri, fara incompatibilitati intre drivere si componente (ai placa AMD....pai de aia nu iti merge ...treci pe nvidia....vezi ca cpu-ul face bottleneck la VGA....vezi ca Ramii nu sunt montati in dual-channel....vezi ca Java iti blocheaza nu stiu ce....etc).
    Am trecut pe X1 si PS4 + iPad. Super-suficient pentru ce fac eu acasa, de PC nu simt nevoia deloc, sunt satul de PC de la munca, acasa doar relaxare.
    Aceasta este o parere personala, cei care considera ca actualmente nu mai au de ce sa schimbe consola si vor sa treaca pe PC o pot face linistiti fara sa tina cont de parerea mea. Doar este o tara libera din Decembrie 1989....
    E un pic cam retro punctul tau de vedere. Am consola, si am detinut toate consolele de la microsoft si sony, dar si PC-uri. Consola e consola, punct, either you like it or not. Dar, faza cu bagi discul si astepti instalarea e un pic cam usor spus. Bagi discul, apoi incepe instalarea(noroc ca suntem in romania si avem net bun). Dar si pe consola, jocurile isi fac update-uri cu nemiluita. Oricum eu nu prefer una peste cealalta, si am consola si PC de gaming puternic.

  7. #627 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Daca vrei sa te joci numai exclusive, atunci iti iei un Wii U, un Switch, un 3DS... eventual un PS4 care e undeva intre
    ps4 e undeva intre? pe cat punem pariu ca in 2017, pana acum ps4 a avut mai multe exclusive ca wii u, switch, 3ds? ps4 are cea mai mare si buna linie de 1st & 2nd party exclusives, + exclusivele 3rd party, nu e nici-o competitie, nintendo are doar jocuri nintendo exclusive, xbox are zero, ps4 nu are doar Sony exclusive, are jocuri japoneze exclusive, jocuri indie exlcusive, jocuri VR exclusive, switch, wii u, 3ds si ce vrei tu nu ii ling bcancul lu ps4

  8. #628 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Eu te sfatuiesc sa nu pui pariu pe nimic, ca il pierzi. Vezi mai Magnum, cand iti e lene sa cauti pe Google, scoti porumbei.

    3DS are aproape de 2 ori mai multe jocuri exclusive decat PS4.

    Sursa: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cate...3DS-only_games
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/List...tation_4_games

  9. #629 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    ps4 e undeva intre? pe cat punem pariu ca in 2017, pana acum ps4 a avut mai multe exclusive ca wii u, switch, 3ds? ps4 are cea mai mare si buna linie de 1st & 2nd party exclusives, + exclusivele 3rd party, nu e nici-o competitie, nintendo are doar jocuri nintendo exclusive, xbox are zero, ps4 nu are doar Sony exclusive, are jocuri japoneze exclusive, jocuri indie exlcusive, jocuri VR exclusive, switch, wii u, 3ds si ce vrei tu nu ii ling bcancul lu ps4
    Sti ca exista theard dedicat pentru ps4.Poti sa mergi acolo ca am mai auzit replicile acestea de n ori

  10. #630 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    http://computergames.ro/sony-folosit...station-4-pro/

    😂😂

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  11. #631 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Eu am avut doar Xbox One si voi ramane tot in tabara Xbox cu Xbox One X, deci ma pot considera "fan" Xbox, insa nu ii inteleg pe oamenii care nu pot respecta un topic, in cazul de fata "Xbox One X" din cadrul "Microsoft Xbox One". Spre exemplu eu nu am intrat niciodata pe topicul PS4, pentru ca nu vreau sa trec in cealalta tabara momentan, dar nici nu intru sa comentez impotriva ei.

    Sunteti angajati Sony, aveti beneficii pentru incingerea spiritelor? Daca da, atunci nimic de zis, daca nu, atunci inseamna ca nu doriti sa aveti o discutie constructiva, doriti doar sa va certati cu cei de aici, cel putin cei care reactioneaza. Eu intru pe topic si ma astept sa citesc stiri noi legate de "Xbox One X" si vad doar aceleasi comparatii cu PS4. A intrebat cineva mai devreme de unde se poate precomanda, iar Leo ia raspuns de unde si i-a dat legatura, apoi au venit discutiile total inutile.

    Propun sa se creeze un topic in "Home" cu "PS4 vs. Wii vs. Xbox One" si acolo sa se certe impatimitii consolelor zi si noapte.


    AlexB

  12. #632 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deci asta chiar e hilara . N-au avut timp sa-si faca trailer, dar au avut timp sa editeze videoclip-ul sa puna controalele de playstation Cu alte cuvinte, tot ce am vazut din Anthem la E3, a fost rulat pe Xbox One X. Now you know it!

    fpalexb: am incercat de nenumarate ori sa lasam niste threaduri dedicate de Versus... si de fiecare data s-a sfarsit prost. Nu merita scandalul, decat daca eram pe CanCan sau mai stiu eu ce alta mizerie cu click-bait-uri.

    Are cineva idee cum e cu precomanda la eMag pentru Xbox One X? Am vazut asta si ma intrebam daca e ca la Amazon (adica iti ia banii cand se livreaza), sau ti-i ia/blocheaza in avans?

  13. #633 SP
    Member zoli86's Avatar
    Hai ca deja se da in penibil pe thread-ul asta, au fost 3 sau 4 videoclipuri incarcate pe canalul de YT al celor de la XBOX unde se vedeau clar butoanele de Dualschok. Dupa logica ta cine a facut clipul cu butoanele modificate in photoshop, EA sau Sony?

  14. #634 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Bullshot clar. Ce naiba, ei doar clipul ala de la e3 il au cu jocul asta? Va fi iar ca la Watch Dogs....

  15. #635 SP
    Admin MonkY's Avatar
    zoli86: Xbox One X va fi consola cea mai puternica (cel putin pt. o perioada), prin urmare o sa mai vezi mult content multiplatform de la Sony care de fapt e rulat pe Xbox One X. So, get used to it!

    P.S. Nu ma intereseaza cine a editat, daca a facut-o Sony, EA, sau mama lui Stefan cel Mare. Tot de porc mi se pare faza prin care tu modifici content-ul, dupa care-l prezinti ca fiind rulat pe PS4 Pro.

  16. #636 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Deci asta chiar e hilara . N-au avut timp sa-si faca trailer, dar au avut timp sa editeze videoclip-ul sa puna controalele de playstation Cu alte cuvinte, tot ce am vazut din Anthem la E3, a fost rulat pe Xbox One X. Now you know it!

    fpalexb: am incercat de nenumarate ori sa lasam niste threaduri dedicate de Versus... si de fiecare data s-a sfarsit prost. Nu merita scandalul, decat daca eram pe CanCan sau mai stiu eu ce alta mizerie cu click-bait-uri.

    Are cineva idee cum e cu precomanda la eMag pentru Xbox One X? Am vazut asta si ma intrebam daca e ca la Amazon (adica iti ia banii cand se livreaza), sau ti-i ia/blocheaza in avans?

    Putin in afara subiectului: poti pune o legatura catre Altex cu achizitionarea consolei "Xbox One X", cred ca suntem cativa care ne vom achizitiona aceasta consola si cu aceasta ocazie mai ajutam si "ConsoleGames" .


    AlexB

  17. #637 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by zoli86 View Post
    Hai ca deja se da in penibil pe thread-ul asta, au fost 3 sau 4 videoclipuri incarcate pe canalul de YT al celor de la XBOX unde se vedeau clar butoanele de Dualschok. Dupa logica ta cine a facut clipul cu butoanele modificate in photoshop, EA sau Sony?
    Pune niste linkuri te rog ,daca nu te superi

  18. #638 SP
    Member zoli86's Avatar
    MonkY eu doar ziceam ca treburi de genu sau intamplat si pe canalul de XBOX, ce imi vine acuma in minte sunt Watch Dogs si NFS Rivals.

  19. #639 SP
    Admin MonkY's Avatar
    fpalexb: as vrea... din pacate insa, nu cred ca mai functioneaza de mult afilierea Altex. Applet-ul lor nu mai face nimic... la email-uri n-au mai raspuns de cateva luni. Ca idee, linkurile la ei au generat cam 4 lei si ceva in ultimele 6 luni, so... Sorry!

    zoli86: una e ca oamenii sa publice trailer-ul venit de la publisher, as it is... si alta e sa il editezi si sa minti ca ruleaza pe consola ta asa cum il vezi in filmulet. Plus ca totusi, nu comparam un canal de Youtube cu o prezentare oficiala la E3...

  20. #640 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 83 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts