Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 83 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast
Results 641 to 660 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #641 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cu alte cuvinte, tot ce am vazut din Anthem la E3, a fost rulat pe Xbox One X. Now you know it!
    cu alte cuvinte, rula PE PC, ca absolut TOATE jocurile aratate la Microsoft E3


    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^ Eu te sfatuiesc sa nu pui pariu pe nimic, ca il pierzi. Vezi mai Magnum, cand iti e lene sa cauti pe Google, scoti porumbei.

    3DS are aproape de 2 ori mai multe jocuri exclusive decat PS4.

    Sursa: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cate...3DS-only_games
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/List...tation_4_games
    eu te sfatuiesc sa inveti sa citesti, am zis in 2017



    Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
    Sti ca exista theard dedicat pentru ps4.Poti sa mergi acolo ca am mai auzit replicile acestea de n ori
    eu am raspuns la un post facut de cineva, daca nu iti place raspunsul poate nu trebuie sa incepi conversatia

    Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
    Pune niste linkuri te rog ,daca nu te superi
    Microsoft apologises for using PC footage in Xbox One Witcher 3 trailer

    si sunt mai multe, au zis ca "oooo ce tare arata Metro Exodus pe xbox 1 x la E3 WOWOWOWOOWOW" si ziua urmatoare aflam ca era pe pc nu pe xbox

  2. #642 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    cu alte cuvinte, rula PE PC, ca absolut TOATE jocurile aratate la Microsoft E3
    In caz ca nu ai inteles nici pana acum, Xbox One, ca si Xbox One S, ca si Xbox One X, ca si PS4, PS4 Pro... au arhitectura fix DE PC. Xbox One X e un PC care poate duce linistit jocurile aratate cu ai sai 6Tflops si 12GB GDDR5. Pe cand altii nu. Oricum e de porc sa modifici filmarea si sa-ti pui controalele tale - nici nu conteaza daca a ta consola poate sau nu. Tot de porc ramane!
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    eu te sfatuiesc sa inveti sa citesti, am zis in 2017
    Nu era suficient ca ne frecati cu exclusivitatile... acum alegem si anii? Pot sa aleg un an in care PS manca bataie pe paine?
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    eu am raspuns la un post facut de cineva, daca nu iti place raspunsul poate nu trebuie sa incepi conversatia
    Interesant ca mai nimeni nu da astfel de raspunsuri in tabara Praystation... nu stiu cum se face ca toti se simt datori sa dea raspunsuri pe Xbox, si daca se poate sa fie si contra.
    Pai vezi man, poate acum intelegi diferenta de mentalitate... Microsoft si-a cerut scuze pentru eroare, pe cand Sony a ras repede clipul. Microsoft nu a editat nimic la acel filmulet, pe cand cei de la Sony au suprascris simbolurile de la gamepad, sa para a fi pe PS4. Daca nici asa nu te prinzi cine/ce si cum... n-am cum sa te ajut. Hai sa fiti sanatosi!

    P.S. Mai pun si eu odata clipul de la razvanrazy, ca poate atrage cuiva atentia si chiar discutam despre Xbox One


  3. #643 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    In caz ca nu ai inteles nici pana acum, Xbox One, ca si Xbox One S, ca si Xbox One X, ca si PS4, PS4 Pro... au arhitectura fix DE PC. Xbox One X e un PC care poate duce linistit jocurile aratate cu ai sai 6Tflops si 12GB GDDR5. Pe cand altii nu. Oricum e de porc sa modifici filmarea si sa-ti pui controalele tale - nici nu conteaza daca a ta consola poate sau nu. Tot de porc ramane!
    da, xb1, ps4 au arhitectura de pc, de aia suntem in 2017, consolele au apartu in 2013 si inca nu exista enulator

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu era suficient ca ne frecati cu exclusivitatile... acum alegem si anii? Pot sa aleg un an in care PS manca bataie pe paine?
    daca gasesti tu un an

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Interesant ca mai nimeni nu da astfel de raspunsuri in tabara Praystation... nu stiu cum se face ca toti se simt datori sa dea raspunsuri pe Xbox, si daca se poate sa fie si contra.
    astfel de raspunsuri pe topicul playstation? ce raspunsuri? ca xbox are mai multe exclusive? asta vrei? oameni care sa zica ca xbox are mai multe exclusive ca ps? pentru ca... ar fi cam greu... avand in vedere ca xbox nu mai are exclusive

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    pe cand Sony a ras repede clipul. Microsoft nu a editat nimic la acel filmulet, pe cand cei de la Sony au suprascris simbolurile de la gamepad, sa para a fi pe PS4. Daca nici asa nu te prinzi cine/ce si cum... n-am cum sa te ajut. Hai sa fiti sanatosi!
    de unde stii tu ca nu e ce le-a dat EA, si EA au schimbat butoanele? Microsoft si-a cerut scuze cu witcher 3 prin a zice ca aia e ce le-au dat CD Project, de unde STII TU, ca sony au schimbat butoanele si nu EA? nu mai bine nu ITI ASUMI TU, ce NU STII?

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai vezi man, poate acum intelegi diferenta de mentalitate... Microsoft si-a cerut scuze pentru eroare,
    pentru aia, dar unde sunt scuzele pentru celelalte 20 de ori cand au uploadat footage de pc sau ps4? Microsoft sunt notorii ca folosesc footage de pc ca sa faca reclama la xbox de la inceputul brandului xbox

    NFS:Rivals Xbox One Gameplay video actually shows PS4 footage...

    I just played an Xbox One game using an Xbox One controller that crashed... to a Windows 7, Hewlet Packard-branded desktop. Magic!

    eu zic sa te linistesti tu pe topicul asta cu cine ce footage foloseste, ca avand in vedere istoria Microsoft pe topicul asta, ai doar de pierdut

  4. #644 SP
    Member Smara's Avatar
    Lucrurile sunt clare !
    Eu am inteles de mult : Xbox e praf, Playstation este mirobolant.
    Acum exista si d-astia fraieri ca mine care nu inteleg beneficile exceptionale pe care le ofera Sony ( desi am langa X1 un Ps 4 ) si nu se simt atrasi doar de exclusivele oferite de japonezi, care prefera sa joace cativa ani in MP Gears of War si jocuri multiplatform pe o interfata care doar noua astora care nu intelegem ne place .
    Acestea fiind spuse, eu am o singura temere privind XOX - sa nu ,,decoleze,, cand se raceste . Sper sa nu faca ca avionu' ( si sincer va rog sa nu facem comparatie cu PS PRO, chiar nu intentionez sa produc un versus si pe partea asta ) . Din acest motiv inca sunt in dubii cu precomanda. Este clar ca o voi lua, insa nu sunt convins ( pana acum ) ca este bine sa cumpar prima editie.

  5. #645 SP
    Member fpalexb's Avatar
    M-am uitat de curiozitate pe topicul "Sony PlayStation 4" si nu am vazut un post impotriva PlayStation.

    Am ajuns la concluzia ca fanii "PlayStation" sunt extrem de scandalagii si daca vad ca nu aduce nimeni scandal acolo, merg ei in cealalta tabara si se ocupa de acest lucru . Trist, dar adevarat. Nu voi continua sa discut pe acest subiect si sunt sigur ca vor veni raspunsuri.

    Astept vesti noi despre Xbox One X .


    AlexB

  6. #646 SP
    Member eneea's Avatar
    Fanii PS sunt suparati ca X1 nu are exclusivitati ). Nu cred ca cineva intreg la cap a zis ca X1 are mai multe exclusivati, dar ce nu vor fanii PS sa inteleaga e ca nu pe toata lumea atrage ce ofera PS, plus ca PSN e mai varza ca Xbox live, plus ca PS4 e mai scump ca un X1..si nu toti ne permitem sau nu vrem sa ne investim intr-un PC care sa ruleze Gears sau Forza

  7. #647 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mkay... se pare ca nu merge cu frumosul. In cazul acesta, hai sa-l vad pe primul care mai vine pe acest thread si incepe sa explice cat de tare e Praystation-ul. I double dare you!

  8. #648 SP
    Member Smara's Avatar
    Q.E.D. eneea !

  9. #649 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Mkay... se pare ca nu merge cu frumosul. In cazul acesta, hai sa-l vad pe primul care mai vine pe acest thread si incepe sa explice cat de tare e Praystation-ul. I double dare you!
    Doamne in sfarsit

    ---------- Post added 06-07-2017 at 11:34 ----------

    Legat de rezultatele din benchmark:nu va astepati ca toate jocurile sa ruleze 4k nativ pentru ca totusi consola are un pret micut.Intr-adevar un pc la 1500 -2000 $ ar putea sa le duca pe toate nativ ,dar este alta poveste.
    A si inca ceva: ps4 pro 22 4k games
    One x:66

  10. #650 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pana la urma cine a facut precomanda de aici?
    Varianta white nu puteau sa scoata si ei la lansare....damn


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #651 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu as face precomanda, dar nu stiu cum procedeaza emag/altex in cazuri d-astea. Daca e ca la amazon (adica sa-mi ia banii cand se livreaza), atunci m-as baga si eu!

  12. #652 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Am dat eu la altex precomanda..dar o sa renunt ...si o sa fac la emag. Nu nu -ti ia banii inainte. (am avut ceva probleme cu altex cu politica de retur la alte produse.) .

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  13. #653 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Eu intreb, nu vor fi deloc stocuri in magazine? Decat sa-mi ajunga cutia lovita de hingherii de le curierat mai bine rezerv intr-un magazin consola la cateva zile dupa lansarea ei..


    AlexB

  14. #654 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu as face precomanda, dar nu stiu cum procedeaza emag/altex in cazuri d-astea. Daca e ca la amazon (adica sa-mi ia banii cand se livreaza), atunci m-as baga si eu!
    Eu am facut precomanda cu plata la livrare (mediagalaxy).


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #655 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai daca ajung hingherii de la nemo cu produsul făcut praf, refuzam si aia e.
    Eu cred ca tot la emag o sa fac precomanda, macar stiu ca in caz de probleme nu ma stresez cu garanția.

  16. #656 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu sper sa imi dea batrana 500 euro ca sa imi pot lua si un tv 4k,nu doar consola
    ce model cu hdr mi-ati recomanda pana in 3000ron

  17. #657 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    ^exista asa ceva la banii aia?

  18. #658 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Foarte bine:

  19. #659 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut Monky! Plata consolei poti sa o faci la livrare.

  20. #660 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Nicio reducere nimic pt. baietii de pe forum?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 83 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts