Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 83 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #721 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^ Stai putin, de ce nu sunt toate 60 FPS?

    @AndreiRobert6
    Tu ai cele mai constructive si bine argumentate postari de pe threadul asta. Presupun ca ai terminat sesiunea cu bine si ne scrii din Vama, putin ametit.
    Pwp jos

  2. #722 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Pffff si eu care asteptam un Quantum Break in 4k, HDR si 60 fps, puternic optimizat pentru noua consola. Din pacate, doar rezolutia 4k va fi disponibila. Pare ca Microsoft nu depune niciun efort pe langa publisheri de a imbunatati jocurile actuale la maxim posibil.

  3. #723 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by chris diaz View Post
    Pffff si eu care asteptam un Quantum Break in 4k, HDR si 60 fps, puternic optimizat pentru noua consola. Din pacate, doar rezolutia 4k va fi disponibila. Pare ca Microsoft nu depune niciun efort pe langa publisheri de a imbunatati jocurile actuale la maxim posibil.
    Sa stii ca nici pc ul nu prea exceleaza in a face 4k 60
    E un joc care solicita foarte mult
    https://m.youtube.com/watch?v=gXqfwX_u7Rs

  4. #724 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Eu cred ca m-am referit la optimizarea specifica consolei. Pe PC, pe un i7 7700k si un GTX 1070 zboara. Dar eu ma refeream la a mai lucra la joc, la a optimiza la sange versiunea de consola, considerand ca fanii Xbox merita din plin, iar consola are 12 gb memorie si 300 si ceva gb latime de banda, ceea ce-i ofera un mare avantaj fata de concurenta de la Sony. Dar pentru asta trebuiesc unsi cu ceva bani producatorii jocului. Daca nici macar la o exclusivitate, chiar si temporara, nu te ostenesti sa bagi banii pentru a-i face reclama noului Xbox One X, atunci nu stiu ce sa mai cred.

  5. #725 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Da fratele zboara pe pc.Pe un gtx980ti i75960x cu 32 gb ram.Eu zic ca acestea costa putin.Ideea e ca jocul e foarte solicitant la 4k si consola chiar nu poate.Ce nu intelegi?

  6. #726 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salut , ce monitor recomandati pentru Xbox One X.

  7. #727 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Florin85: de ce vrei monitor in locul unui TV (ca idee, eu am ajuns sa folosesc un TV in locul unui monitor, chiar si la PC)? Si ce buget ai?

  8. #728 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    daca vrei un monitor misto, cauta ceva cu Freesync pt ca noul xbox one X vine cu asa ceva, ca sa nu zic freesync hdr monitor
    insa la cum merge piata cred ca tv-urile or sa fie suficiente.

  9. #729 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    In caz ca intereseaza pe cineva promotia de la emag, consola are reducere 10% cu codul "septembrie2017"

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  10. #730 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar
    Quote Originally Posted by KMZ View Post
    In caz ca intereseaza pe cineva promotia de la emag, consola are reducere 10% cu codul "septembrie2017"

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk
    Bun prețul... Da parcă aș vrea sa vină si cu un joc... sau ceva in plus dacă tot dau banii înainte... 🤡

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  11. #731 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Multumesc pentru pont, am plasat comanda si este bun voucherul.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #732 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Gata si la mn.Pwp jos pentru pont

  13. #733 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Cu placere baieti suna cam dubios Andrei
    Am dat si eu comanda, nu am rezistant tentatiei. Ma gandeam ca o iau prin primavara, dar la pretul asta merita.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  14. #734 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Merci. Am precomandat-o si eu.

  15. #735 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by KMZ View Post
    Cu placere baieti suna cam dubios Andrei
    Am dat si eu comanda, nu am rezistant tentatiei. Ma gandeam ca o iau prin primavara, dar la pretul asta merita.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk
    <3 <3
    Am calculat si vine cam 430€
    Super bun pretul

  16. #736 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Super. Și eu am făcut precomandă . Mulțumesc pentru pont.
    Acum achit doar 1980 lei.

  17. #737 SP
    Senior Member nina's Avatar
    mersi kmz,de aia 220 ron mai pun ceva si iau un hdd extern

  18. #738 SP
    Member GoroMare's Avatar

  19. #739 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Baieti, cred ca consola se va lansa cu intarziere, eu am primit corespondenta electronica de la Altex ca se amana pana pe data de 24.11.2017.

    La fel si la competitie? Si cand intreb acest lucru, sunt curios daca au trimis si ei corespondente electronice, pentru ca pe pagina electronica nu apare data lansarii.


    AlexB
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  20. #740 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt problemele cu stocurile si am inteles ca nici precomenzile nu se pot acoperi integral, d-aia au mutat data de lansare. Ce sa-i faci, nu prea e vina lor ci a Microsoft. Ei tot incearca sa le aduca pe cai neoficiale si e mai greu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 83 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts