Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 83 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 ... LastLast
Results 1,261 to 1,280 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #1261 SP
    Junior Member kazakiok's Avatar
    Acuma am primit e-mail de la Mediagalaxy ca mi-a fost confirmada comanda,acu vedem ce si cum

  2. #1262 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Maine ar trebui sa plece de la depozit comanda.

  3. #1263 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Ajuns in Bari, cazat, gasit magazin random de console la parter, achizitionat. Se uita ala la mine ca la semafor cand am intrebat daca au "pe stoc".

    Rusine labelor de retaileri din Romania.

    Sent from my MI 5s using Tapatalk

  4. #1264 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    cum pot sa descarc jocurile de 360 de la gold?

  5. #1265 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by kazakiok View Post
    Acuma am primit e-mail de la Mediagalaxy ca mi-a fost confirmada comanda,acu vedem ce si cum
    Si eu am primit tot acum o ora confirmarea comenzii si chiar vroiam sa intreb ce inseamna acest lucru.

    Iar Media Galaxy spune ca maine ar trebui sa plece din depozit comanda.

    Eu am facut preventiv comanda saptamana trecuta si la eMag, cu parere de rau dar cel care va veni mai tarziu il voi refuza.


    AlexB

  6. #1266 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
    cum pot sa descarc jocurile de 360 de la gold?
    Poti sa le iei doar pe cele din luna asta, respectiv unul de pe 1-15 si celalalt 16-31. Deci practic in momentul asta poti lua un singur joc. Pe cele vechi nu le mai poti descarca daca nu le-ai cumparat atunci cind erau gratuite.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1267 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Pe consola nu m a lăsat să le descarc.Pe site mă lasă?

    ---------- Post added 22-11-2017 at 20:42 ----------

    Si inca ceva:
    Am cumpărat r6s si am primit 2 coduri de 360.De fiecare dată când încerc să le bag îmi spune că nu le pot accesa în limba mea

  8. #1268 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
    Pe consola nu m a lăsat să le descarc.Pe site mă lasă?[COLOR="Silver"]
    Incearca Tunner Bear, descarca prima data in cont de pe telefon / calculator si apoi incearca pe consola sa le descarci.


    AlexB

  9. #1269 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Si îmi trebuie vpn de uk?

  10. #1270 SP
    Junior Member Xeyow's Avatar
    Eu am probleme cu controller-ul: Se blocheaza tasta A in 2 pozitii... si face clant cand iese din lacas, si nu pot sa o apas de 2 ori consecutiv...

    Sa o duc la schimb?

  11. #1271 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La fel am patit si eu. Am jucat FIFA cateva ore si si-a revenit. Acum cred ca se blocheaza odata la 200 de apasari, fff putin. Nu cred ca este un defect de garantie sincer.

  12. #1272 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Quote Originally Posted by Xeyow View Post
    Eu am probleme cu controller-ul: Se blocheaza tasta A in 2 pozitii... si face clant cand iese din lacas, si nu pot sa o apas de 2 ori consecutiv...

    Sa o duc la schimb?
    Da, schimba. Se mai vorbeste despre exact asta pe net, ca la unele x-uri vine controllerul cu defect

    Sent from my C6603 using Tapatalk

  13. #1273 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Problema cu schimbatul este ca trebuie sa duci toata consola la garantie si probabil o sa primesti una noua in schimb. Iar daca nu exista stoc, o sa ramai fara consola cateva saptamani.

  14. #1274 SP
    Junior Member Xeyow's Avatar
    Am dus-o la retur, nu au pe stoc, dureaza... au doar scorpio. Mi-am luat banii inapoi si astept BF adevarat, poate poate prind vreo oferta la Microsoft UK sau altcineva...

  15. #1275 SP
    Junior Member z3wl's Avatar
    Bf la MS uk e maine? Sunt sceptic in ceea ce priveste posibilitatea sa fie xbox one x redus. E prea recent lansat. Dar daca va fi redus fac comanda si eu.

  16. #1276 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Un gadilat in orgoliu pentru cei ce o detin deja, un impuls pentru cei inca nehotarati


  17. #1277 SP
    Member eastbason's Avatar
    Quote Originally Posted by Xeyow View Post
    Am dus-o la retur, nu au pe stoc, dureaza... au doar scorpio. Mi-am luat banii inapoi si astept BF adevarat, poate poate prind vreo oferta la Microsoft UK sau altcineva...
    Nu era mai usor sa folosesti alt controller?

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  18. #1278 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Omu a explicat că nu îi mergea cel pe care l-a cumpărat cu, consola, ce vrei să facă cu ăla stricat.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  19. #1279 SP
    Member eastbason's Avatar
    Ok. Asta am inteles. Dar din punctul meu de vedere era mai ok sa renunt la controller decat sa renunt la toata consola. Parerea mea!

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  20. #1280 SP
    Junior Member Xeyow's Avatar
    Nu iti schimba doar controllerul. Cei de la emag mi-au zis asa: daca doar cablul HDMI era cu probleme, schimbau tot bundle-ul... Am dat consola la retur, si am mai pus 4-5 milioane si imi iau sambata (asta daca ajunge pana atunci) Scorpio-ul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 83 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts