Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 121 to 134 of 134

Thread: Forza Horizon 3

  1. #121 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sa-mi spuna plz cineva care-i faza cu jocu asta si de ce este atat de prost !!!

    Cred ca n-am mai regretat o achizitie de ani buni, dar chiar imi pare sincer rau ca am cumparat mizeria asta.

    N-am mai vazut de mult un joc de racing cu loading screens atat de mari. Pe langa asta, grafic nu exceleaza din niciun punct de vedere, nici macar masinile singure nu arata realist. Si aici nu compar neaparat cu Driveclub, care nu este open world, dar consider ca este mult chiar si sub The Crew (poate cu mici exceptii, atunci cand este ceata si apus/rasarit, unde consider ca este cam la egalitate).
    Imi aduc aminte ca in Forza Horizon 2, umplusem toate sloturile disponibile, cu capturi de ecran, ba chiar incepusem sa salvez peste unele mai vechi. Arata senzational la vremea lui. Aici...am facut 1 sau 2 si nici macar nu mi se par reusite.

    Lumea este maricica dar e super goala si daca nu ar fi populata de drivatarele alea, ar fi efectiv goala, iar alea mai mult te incurca (as fi vrut sa am posibilitatea sa le dezactivez).

    Controlul, chiar si pe simulare, e un adevarat dezastru. Prefer oricand controlul din Driveclub, fata de ce a iesit aici.

    Basically, mai mult timp pierzi sa mergi de la o cursa la alta, decat efectiv in cursa. Sa nu mai spun de cerintele aproape imposibile de la Bucket List-uri. Nici nu prea inteleg unde sunt cursele si ce trebuie sa fac pentru a avansa. Aseara cred ca trebuia sa termin un Bucket List pentru asta, dar nu am reusit de niciun fel si nici nu aveam altceva deblocat pe harta.

    Plus de asta, incerc sa fac toata campania in Co-op, dar aseara facusem eu un server si-l invitasem pe tip, dupa care am vazut ca nu am curse disponibile si ne-a luat app 30 de minute sa reusim sa iesim de la mine si sa intram la el (cu tot cu loading screens interminabile) doar ca sa vad ca nu mai am timp sa stau sa fac macar o cursa.

    Vad ca peste tot il lauda ca este genul de joc "pick up and play", oricat timp ai la dispozitie, ai mereu ceva de facut, dar mie mai degraba mi se pare un joc gen Driveclub, de intrat in categoria asta, decat asa ceva.

  2. #122 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nu stiu cum de nu aveai tu nimic deblocat pe harta... Eu nici nu am terminat toate cursele de lvl 1 din Byron Bay si lvl 4 din Surfer Paradise si deja am terminat ultimul showcase si nici nu aveam festivalul de la Yarra Valley deblocat. E mega enervant cum trebuie sa faci aceasi cursa de 2 ori. O data in Exhibition si dupa in Championship. Bine ca poti sa iti creezi tu cursa dar tot e aiurea.

    Cu sistemul de tuning au dat-o in bara. Aproape la orice masina poti sa faci swap, isi pierde tot farmecul mai ales ca dupa suna toate la fel....

    Eu l-am luat in decembrie pe PC la oferta. Daca vrei, poti sa imi dai add sa jucam campania in Co-op.

  3. #123 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Jocul e senzational dar politica Microsoft e nesimtire curata. Am cumparat Ultimate Edition pe care am dat o gramada de bani(255 de lei la reducere) pentru ca apoi sa realizez ca trebuie sa mai cumpar si expansion pass(130 de lei) ca sa primesc Blizzard Mountain...

    Iar azi vin alta surpiza Porsche Car Pack nu e inclus nici in Ultimate Edition nici in expansion pass. WTF? Cati bani vor sa mai scoata de la jucatori?

  4. #124 SP
    Junior Member Vlad0437's Avatar
    Salut, a mai patit careva sa nu ii mearga achievement-urile? Am gasit toate drumurile, am terminat toate show-urile si toturi la achievements imi apare peste tot 0, doar la timp imi apare ca am jucat nu stiu cate zile.....

  5. #125 SP
    Member Popae36's Avatar



    super tare

  6. #126 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Superb joc - de unde-l cumparam si noi mai ieftinut ?

  7. #127 SP
    Manager paul's Avatar

  8. #128 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Slăbuț pe Sscreenshot_20200924-233827_twitter.jpg

  9. #129 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Slabut pe ambele, dar se vede ca-i joc vechi (4 ani deja) si nu si-au dat interesul.

  10. #130 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Slăbuț pe SAttachment 290103
    Stai, asta e benchmark pt FH3? De ce nu au facut la FH4? Wtf?

  11. #131 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cel mai probabil a intrebat lumea asa ca le-a spus. Si eu ma asteptam sa spuna pentru FH4, dar nu vad cum nu ar duce 4k cu 60fps, poate chiar 120.

  12. #132 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Probabil au dat de vre-o problema de compatibilitate cu engine-ul, ceva... Refuz sa cred ca nu poate duce X-ul in 60FPS. Daca e asa, atunci e grav.

  13. #133 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    FH4 e un joc super bine optimizat, m-as astepta sa nu aiba probleme, da' pai predecesorul sau...

  14. #134 SP
    Member ymess's Avatar
    Sigur e o problema software, sau de engine. Nu asta e benchmarkul, eu zic ca intai vedem jocuri noi lansate first party si dupa restul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7

Similar Threads

  1. Forza Horizon 2 By raptorscream in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 190 Last Post: 28-07-2016, 21:15
  2. Forza Horizon By sexbobomb91 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 84 Last Post: 28-08-2013, 22:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts