Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 10 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 200

Thread: Clubul Xbox One S

  1. #101 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by netsky1984 View Post
    Salut!Mai intai am o intrebare.S ul de la ''xbox one s'' se mai scrie si ''slim''?Sunt nedumerit deoarece as vrea sa mi cumpar xbox one s si am gasit scris xbox one ''slim'' pe site ul de unde vreau sa o achizitionez.As vrea sa mi cumpar o consola si nu stiu pe care sa o iau xbox one sau xbox one s(slim)?Care e mai buna?Jocurile care merg pe xbox one oare merg si pe xbox one slim?
    Consolele sunt identice functional, doar designul difera!

  2. #102 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Dar am înțeles că xbox one slim e mai nouă.Oare chiar nu are nici o îmbunătățire în afara de design?Dar jocurile de pe xbox one merg si pe xbox one slim?

  3. #103 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    E aceeași consola, normal ca ruleaza toate jocurile. Totuși, s-a observat ca unele jocuri rulează mai bine pe slim, deci ia-ti slim. Asta daca vrei neapărat xbox

  4. #104 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    E aceeași consola, normal ca ruleaza toate jocurile. Totuși, s-a observat ca unele jocuri rulează mai bine pe slim, deci ia-ti slim. Asta daca vrei neapărat xbox
    Da unele jocuri au performanta mai buna dupa cum au observat unele siteuri cu 3-6%. DPMDV tot ce e sub 10% este insignifiant!

  5. #105 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Salut. Pot pune joystick din acela de la xbox one elite bundle la xbox one slim?

  6. #106 SP
    Junior Member teller's Avatar
    Salut, da.

    Trimis de pe al meu SM-A300FU folosind Tapatalk

  7. #107 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Salut, Am comandat si eu consola xbox one slim.A venit acum doua zile.Am inteles ca se pot juca jocuri demo pe el.Este adevarat?Daca da, cum se procedeaza?Am cautat prin meniu si nu gasesc.

  8. #108 SP
    Member chris diaz's Avatar
    In meniul consolei n-o sa gasesti nimic, pana nu le downloadezi tu de pe Xbox Store. Tu credeai ca Xbox One S vine cu demo-uri gata instalate pe hard ?

  9. #109 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Salutare.Am citit undeva pe internet ca pe xbox one s pot vedea filme pe cd uri facute de mine.E adevarat?

  10. #110 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by netsky1984 View Post
    Salutare.Am citit undeva pe internet ca pe xbox one s pot vedea filme pe cd uri facute de mine.E adevarat?
    Se vad filmele facute de tine (.mkv, .avi, ....etc) chiar si cu subtitrare, testat pe stick, hdd-extern cu media playerul din Xbox Store sau cu VLC tot din Xbox Store downloadat. Probabil si de pe cd, dvd blu-ray!

  11. #111 SP
    Member Mircea's Avatar
    Salutare gameri. M-am decis sa schimb platforma (deh, schimbarile sunt bune ) si cu entuziasm mi-am comandat un xbox one s de 1TB
    ( oferta buna la emag = 1150 )
    Sunt foarte entuziasmat si chiar imi place unde s-a ajuns cu aceasta consola.
    O sa doresc sa-mi achizitionez si un xbox live gold.
    Va rog sa ma indrumati in cateva aspecte:
    - contul e mai ok sa mi-l fac pe UK sau USA ( o sa intentionez sa cumpar si online )
    - alte tips and tricks cand imi creez contul , setarile, etc.

    Va multumesc!

  12. #112 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Salut.Am cumparat pe 10 ianuarie o consola xbox one s si am primit in cutie odata cu aceasta o foaie pe care scrie ''xbox live'' si are un cod de 15 cifre.Mai scrie in engleza: Get free gold on us. Enter code now for 14 days of free xbox live gold.
    * free games to download
    *exclusive deals & discounts
    *multiplayer with friends.
    Stie cineva la ce foloseste ca nu inteleg?

  13. #113 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai in mod normal trebuie sa plătești pentru xbox live ca sa poti juca multiplayer. Mai primești in plus si niste jocuri gratuite in fiecare luna + reduceri la unele jocuri din cand in cand. Daca mai e si altceva sa ma completeze cineva, dar oricum multiplayer-ul e cel mai important beneficiu. Codul ala e pentru 14 zile de live gratuit. De activat nu stiu cum sa-l activezi.

  14. #114 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    am gresit....codul are 25 de cifre

  15. #115 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Salut. Are cineva idee cate nivele are ''the witcher 3 wild hunt game of the year''?Nu ma refer la partile ''Hearts of stone'' si ''Blod and wine''.As vrea sa stiu cat mai am pana la final.

  16. #116 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    Quote Originally Posted by netsky1984 View Post
    Salut. Are cineva idee cate nivele are ''the witcher 3 wild hunt game of the year''?Nu ma refer la partile ''Hearts of stone'' si ''Blod and wine''.As vrea sa stiu cat mai am pana la final.
    1. vezi ca exista topic dedicat pentru Witcher 3.
    2. Nu stiu cum ai putea masura jocul asta in "nivele" dar incerc sa iti raspund.
    Daca nu ma insel, nivelul maxim pana la care iti poti creste personajul este 100 insa poti termina jocul linistit si pe la level 50. Cand spun ca poti termina jocul ma refer la questul principal.
    Daca te referi la toate questurile inclusiv cele secundare atunci nu stiu sa iti raspund pentru ca nu am fost atat de harnic.

  17. #117 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Salut.Mersi pentru raspuns.

  18. #118 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Incepand de azi, si timp de o saptamana, consola Xbox One S va avea un pret redus cu 50$!


  19. #119 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Xbox One S doar 900 de lei la Altex! https://altex.ro/consola-microsoft-x...lim-500-gb-alb E pomana.

  20. #120 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Xbox One S doar 900 de lei la Altex! E tot prea mult, pentru o consola fara jocuri*.
    Fixed.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 10 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts