Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 200

Thread: Clubul Xbox One S

  1. #121 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Tu nu cumva ti-ai cumparat un Switch?

    ^^ Vezi ca exista thread dedicat consolelor cu preturi bune.

  2. #122 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Probabil pe Switch are mai multe jocuri decat pe Xbox One care numai prin backwards compatibility are peste 200...

    Hai sa il ajutam.
    This is a list of Xbox One games currently planned or released either at retail or via download. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_One_games
    There are currently 1235 games on this list.
    Exclusive = 33
    Console exclusive = 147
    Multiplatform = 1113

    El se joaca Zelda, Zelda si Arms apoi se uita dupa DATA LANSARE: 31.12.2017 , DATA LANSARE: 15.09.2017 etc.

  3. #123 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Mama ce milmoi e solecon asta.Se joaca el pe switch numai mario si splatoon ,bravo dar pe jucaria aia a lui nu are nici browser de internet in 2017 si btw sunt lansate 60 de jocuri adunate fara cele se snes si nes de la 3 luni de la lansare?

    ---------- Post added 21-06-2017 at 23:33 ----------

    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Probabil pe Switch are mai multe jocuri decat pe Xbox One care numai prin backwards compatibility are peste 200...

    Hai sa il ajutam.
    This is a list of Xbox One games currently planned or released either at retail or via download. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_One_games
    There are currently 1235 games on this list.
    Exclusive = 33
    Console exclusive = 147
    Multiplatform = 1113

    El se joaca Zelda, Zelda si Arms apoi se uita dupa DATA LANSARE: 31.12.2017 , DATA LANSARE: 15.09.2017 etc.
    Ia auzi la el cica 200))
    Fratelo sunt aproape 400 mai exact +-385 ca am auzit ca s a scos unul recent

  4. #124 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Chill dude, postarea mea cu Switch era doar o gluma, si la fel si a lui solecon. Data viitoare voi desena, ca sa nu se mai activeze gardienii Microsoft.

    Dar daca tot s-a adus vorba, mai bine sa fii un milmoi (whatever that means, nu prea vorbesc ghetou) care joaca numai doua jocuri, dar bune, decat un non-milmoi care joaca 1235 de jocuri mediocre.

  5. #125 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^ Chill dude, postarea mea cu Switch era doar o gluma, si la fel si a lui solecon. Data viitoare voi desena, ca sa nu se mai activeze gardienii Microsoft.

    Dar daca tot s-a adus vorba, mai bine sa fii un milmoi (whatever that means, nu prea vorbesc ghetou) care joaca numai doua jocuri, dar bune, decat un non-milmoi care joaca 1235 de jocuri mediocre.
    Clar ,ai dreptate.Btw daca nu sti un cuvant nu inseamna ca e de ghetou dar aia e ,ma inchin in fata milmoiului sef

  6. #126 SP
    Junior Member AlexSB's Avatar
    Am si eu o intrebare de amator: Necesita neaparat tv cu rezolutie 4k pentru a se vedea optim sau cum ?

  7. #127 SP
    Junior Member raio's Avatar
    E normal ca un Xbox one s nou sa scoata un sunet asemanator cu cel din acest clip ?


  8. #128 SP
    Member BatsBike's Avatar
    pai, de ce ar fi normal .. .. pare ca, nici xOx nu a scapat de aceste "mici" probleme ..

  9. #129 SP
    Member Ramon's Avatar
    Are cineva o comanda plasata la emag la 599 lei? Ofer ps4 pro la 1399 lei.

  10. #130 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Ramon View Post
    Are cineva o comanda plasata la emag la 599 lei? Ofer ps4 pro la 1399 lei.
    Explica putin, sa inteleg si eu ca sunt mai greu de cap, Vrei sa dai PS4 Pro la schimb pe Xbox one S ?

  11. #131 SP
    Junior Member Marian_x's Avatar
    Sa faca schimb de comenzi.
    Ofera posibilitatea de a plati si ridica un pro pe un xbox s ...

    Trimis de pe al meu HUAWEI NXT-L29 folosind Tapatalk

  12. #132 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Marian_x View Post
    Sa faca schimb de comenzi.
    Ofera posibilitatea de a plati si ridica un pro pe un xbox s ...

    Trimis de pe al meu HUAWEI NXT-L29 folosind Tapatalk
    Parca vazusem ca, cumparase deja PS4 Pro-ul, de aceea nu intelegeam, in fine

  13. #133 SP
    Member Ramon's Avatar
    Da dar am o comanda in plus cu ridicare de la showroom crangasi.

  14. #134 SP
    Junior Member Marian_x's Avatar
    Daca nu doresti sa o ridici, pot sa o primesc eu?

    Trimis de pe al meu HUAWEI NXT-L29 folosind Tapatalk

  15. #135 SP
    Member Ramon's Avatar
    Nu stii pe nimeni care are la Xbox One S si vrea sa renunte?

  16. #136 SP
    Junior Member Marian_x's Avatar
    Eu am Xbox One S luat de aprox 2 luni si vroiam upgrade la ceva 4k deoarece voi cumpara si un televizor 4k, dar din pacate nu stiu pe nimeni care sa fi prins oferta la emag...

    Trimis de pe al meu HUAWEI NXT-L29 folosind Tapatalk

  17. #137 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Unii le folosesc si se bucura de ele , altii le-au pus pe olx cu 800 - 950

  18. #138 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Unii nici nu le-au primit inca

  19. #139 SP
    Junior Member manea1517's Avatar
    Buna ziua, sunt nou pe aici nu nu ma prea pricep...Am cumparat o consola xbox one s pentru fetita mea in ideea ca se va juca jocuri de karaoke si de dans, eventual ceva jocuri sportive aerobic, tenis, bowling( exclus fifa si auto). Problema mea este cu nu am inca senzor kinect si nici adaptor. Intrebarea era daca poate juca ceva jocuri de genul celor expuse mai sus, fara aceste componente. Senzor am comandat, din pacate inca nu gasesc adaptor. Ce imi recomandati sa fac? De unde pot lua jocuri? Ce microfon de Karaoke imi recomandati? Multumesc anticipat.

  20. #140 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    cred ca merge cu orice microfon care are usb , eu am cumparat asta mai demult , a venit cu microfon . https://www.amazon.co.uk/Now-Thats-W...at+i+call+sing

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts