Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 28 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 560

Thread: Totul despre Xbox Game Pass

  1. #81 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Faza cu Control, desi abea-l astept si ma bucur ca nu l-am cumparat la oferta de BF, este ca, dupa ce i-a scapat "porumbelu" lu desteptu ala, daca jocul nu intra in gamepass acum, saptamanile astea, este destul de nasol pentru Remedy, mega bad for business, pentru ca cine voia sa-l ia de sarbatori, probabil la urmatoarea oferta de Craciun, nu-l va mai lua si va astepta sa fie inclus in abonament.

  2. #82 SP
    Manager paul's Avatar

  3. #83 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    La Game UK e oferta la Gamepass Ultimate 6 luni la pret de 3, digital code.

    https://www.game.co.uk/en/3-month-xb...s-free-2714723

    Sunt foarte tentat. A mai cumparat cineva pana acum? Exista riscul de probleme la activare din cauza locatiei? Am contul de Xbox setat pe UK.

  4. #84 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    pe amazon uk e aceeasi oferta .

  5. #85 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Pe amazon uk la mine zice "Currently unavailable". Probabil din cauza locatiei.

  6. #86 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    pune o adresa de uk , codul il primesti in contul amazon .

  7. #87 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Am pus o adresa de UK unde am comandat produse fizice in trecut, cand am fost in delegatii. Tot la fel imi zice. I'm lost...


  8. #88 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Am incercat acum , nu am avut nici o problema . img_20200121_125905170-2.jpg

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

  9. #89 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    La mine e la fel, chair si dupa ce schimb default Billing Address pe UK. Cred ca ma las pagubas. O sa incerc probabil oferta de pe Game UK. Mersi de ajutor, oricum!

  10. #90 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Pana mea, e rocket science. Trebuie sa intri pe pagina de Manage Content & Devices, unde e setata regiunea contului. Am schimbat de pe Romania pe UK, iar acum pot adauga produsul in cos.

  11. #91 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Salut. Am și eu o mica întrebare, pot cumpăra cu card revolt jocuri de pe store.

  12. #92 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am cumpărat cu Revolut

  13. #93 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    Salut, am achizitionat si eu dupa g2a 10 keyuri ( xbox game pass 30 days trial, mentionez ca am contul pe UK , pot sa le folosesc pe un singur cont de la luna la luna sau trebuie sa mi fac conturi separate pt fiecare key in parte?
    Attached Images Attached Images screenshot_20200221-113702_gmail.jpg

  14. #94 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din ce stiu, poti folosi un trial per account. Nu stiu sigur daca dupa ce expira primele 30 de zile, activezi altu, dar 100% nu le poti stack-ui unu peste altu ca sa faci 10 luni (deci nu poti da redeem la toate odata).

  15. #95 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    si pot sa mi fac sa mi ramana acceleasi salvari pe accounturi diferite?

  16. #96 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu. Salvarile sunt in cloud pe profil. Iar daca-ti faci alt profil de fiecare data, nu poti continua jocul.

  17. #97 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pui consola ca my Home Xbox pe contul cu game pass si ai acces la jocuri si de pe alte conturi. Nu-i nevoie sa joci de fiecare data de pe alt cont

  18. #98 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    bicky1310 esti sigur ca merge asa? Game Pass, ca si EA Access, nu merg prin share account si cam asta ar insemna

  19. #99 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Eu asa am facut cu GamePassUltimate de cateva ori si a mers perfect, ar trebui sa fie acelasi principiu si la GamePass.

    Am creat un nou cont de XBL de pe care am luat GP si mereu am jucat de pe contul meu principal.

  20. #100 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Merge sigur, testat acu 5 minute.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 28 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  2. Vand Cont de Xbox cu Game Pass Ultimate valabil pana in 2024 By MareleVlad in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 3 Last Post: 18-01-2021, 01:48
  3. Totul despre Xbox Game Pass By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 150 Last Post: 24-09-2020, 19:07
  4. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-02-2017, 18:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts