Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 92 of 92

Thread: Xbox Game Pass

1. #81 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Faza cu Control, desi abea-l astept si ma bucur ca nu l-am cumparat la oferta de BF, este ca, dupa ce i-a scapat "porumbelu" lu desteptu ala, daca jocul nu intra in gamepass acum, saptamanile astea, este destul de nasol pentru Remedy, mega bad for business, pentru ca cine voia sa-l ia de sarbatori, probabil la urmatoarea oferta de Craciun, nu-l va mai lua si va astepta sa fie inclus in abonament.

2. #82 SP
    Senior Member paul's Avatar

3. #83 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    La Game UK e oferta la Gamepass Ultimate 6 luni la pret de 3, digital code.

https://www.game.co.uk/en/3-month-xb...s-free-2714723

Sunt foarte tentat. A mai cumparat cineva pana acum? Exista riscul de probleme la activare din cauza locatiei? Am contul de Xbox setat pe UK.

4. #84 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    pe amazon uk e aceeasi oferta .

5. #85 SP
    Pe amazon uk la mine zice "Currently unavailable". Probabil din cauza locatiei.

6. #86 SP
    pune o adresa de uk , codul il primesti in contul amazon .

7. #87 SP
    Am pus o adresa de UK unde am comandat produse fizice in trecut, cand am fost in delegatii. Tot la fel imi zice. I'm lost...

8. #88 SP
    Am incercat acum , nu am avut nici o problema . img_20200121_125905170-2.jpg

Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

9. #89 SP
    La mine e la fel, chair si dupa ce schimb default Billing Address pe UK. Cred ca ma las pagubas. O sa incerc probabil oferta de pe Game UK. Mersi de ajutor, oricum!

10. #90 SP
    Pana mea, e rocket science. Trebuie sa intri pe pagina de Manage Content & Devices, unde e setata regiunea contului. Am schimbat de pe Romania pe UK, iar acum pot adauga produsul in cos.

11. #91 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Salut. Am și eu o mica întrebare, pot cumpăra cu card revolt jocuri de pe store.

12. #92 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am cumpărat cu Revolut

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5