Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 38

Thread: Forza Horizon 4

  1. #1 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

    Forza Horizon 4

    Forza Horizon 4 will be heading to Xbox One on 2nd October and will also be available on Xbox Games Pass.

    Attached Images Attached Images untitled.png

  2. #2 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar

  3. #3 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    looks amazing

  4. #4 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  5. #5 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Dupa parerea mea, pentru jocurile Forza, fie ele Motorsport sau Horizon, merita sa-ti cumperi un Xbox One X.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    A big Forza Horizon 4 leak has revealed the game has a mission inspired by famous Halo campaign level The Silent Cartographer.


    https://www.eurogamer.net/articles/2...eals-halo-race

  7. #7 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    Dupa parerea mea, pentru jocurile Forza, fie ele Motorsport sau Horizon, merita sa-ti cumperi un Xbox One X.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Lol, asta nu am inteles niciodata, cum sa cumperi o consola doar pentru un joc? Nu se merita pur si simplu. Nu e capat de lume daca nu joci un exclusiv. Iar acuma nici macar nu mai merita cumparat xbox de cand cu win 10, bagi o maneta in pc si esti tot acolo.

  8. #8 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    eu mi-am cumparat X doar pentru ca intr-un anumit joc in modul multiplayer se vad mult mai bine inamicii inclusiv cei care au invizibilitate .

  9. #9 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  10. #10 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  11. #11 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Lol, asta nu am inteles niciodata, cum sa cumperi o consola doar pentru un joc? Nu se merita pur si simplu. Nu e capat de lume daca nu joci un exclusiv. Iar acuma nici macar nu mai merita cumparat xbox de cand cu win 10, bagi o maneta in pc si esti tot acolo.
    Crede-ma dude ca daca bag maneta de la X in pc-ul meu cu Core2Duo si placa video integrata nici macar in meniu nu ajung la Forza

    On-topic: demo la Forza Horizon 4 e live, 27 Gb!

  12. #12 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Tocmai am terminat si eu demo-ul la sugestia tipului dragut de mai sus Sincer? Da, domnule, da! Mi-a readus senzatia de libertate ce am intalnit-o prima data in Horizon 2. Am petrecut acolo sute de ore, cunoscund o multime de oameni. Iar acest demo mi-a adus un pic increderea in Horizon, fiind cam dezamagit de multitudinea de evenimente din H3( parca era un AC facut de Ubisoft). Personal nu imi place asta, vreau un joc mai liniar, cu 2-3 curse disponibile pe harta, nu 20, nu 500 de evenimente in total. Iar muzica... ce sa mai spun? Bass Arena ramane preferatul meu, pe locul doi Hospital Records(Asta in caz ca va fi disponibil in versiunea full a jocului). Efectele grafice pe un X cu (ATENTIE) un Panasonic 55" 1080p sunt mai mult decat placute. Pe un TV 4K cu HDR nu poate fi decat mai bine. Pe scurt, sugestia mea: download now!

  13. #13 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Uite si linkul catre soundtrack-ul jocului: https://forums.forzamotorsport.net/t...oundtrack.aspx
    BTW jocul este 4k@30fps locked
    sau
    1080p@60fps locked.
    Deci cei care joaca pe FHD vor avea parte de o surpriza placuta!

  14. #14 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    jucat demo , day one buy . As vrea sa il cumpar pe disc dar nu as vrea sa dau precomanda , oare va fi in magazine in 2 oct ?



  15. #15 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Senzational, asa cum ma asteptam. Nu ma dau pe spate dupa masina care va fi pe cover most likely dar jocul este senzational.

  16. #16 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    In caz ca mai e cineva care nu stie: jocul va fi inclus in Game Pass încă de la lansare!

  17. #17 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  18. #18 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Salutare. Dacă primele luni joc acest joc datorita abonamentului xbox game pass, când nu voi mai beneficia de acest abonament îmi pot continua cariera în continuare dar cu jocul de pe cd? Sau o voi lua de la capăt

  19. #19 SP
    Junior Member zoddic's Avatar
    Quote Originally Posted by bodada View Post
    Salutare. Dacă primele luni joc acest joc datorita abonamentului xbox game pass, când nu voi mai beneficia de acest abonament îmi pot continua cariera în continuare dar cu jocul de pe cd? Sau o voi lua de la capăt
    Same question

  20. #20 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Da, toate jocurile din gamepass sau Games with gold isi pastreaza progresul chiar si dupa expirarea abonamentelor!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Forza Horizon 3 By tudyniuz in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 133 Last Post: 25-09-2020, 13:56
  2. Forza Horizon 2 By raptorscream in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 190 Last Post: 28-07-2016, 21:15
  3. Forza Horizon By sexbobomb91 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 84 Last Post: 28-08-2013, 22:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts