Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 358 of 395 FirstFirst ... 258 308 348 356 357 358 359 360 368 ... LastLast
Results 7,141 to 7,160 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #7141 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar


    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  2. #7142 SP
    Member florindragos21's Avatar
    nice

  3. #7143 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Nu ii mai suport sa vad ca atata promoveaza jocurile alea de 360. Mi-am cumparat One sa joc *****uri din 2004 + ca in mare parte alea de One is de la Games with Gold.

  4. #7144 SP
    Member florindragos21's Avatar
    altfel nu ar avea cum sa se laude ca au 100 de jocuri disponibile la abonament...

  5. #7145 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    MINI GHID DE CUMPARATURI DE PE XBOX LIVE US
    Acest mini-ghid este facut de mine cu ajutorul unui prieten, si el aici user pe forum. L-am testat astazi pe cateva jocuri de Xbox360 de la Super Sale si merge. Este pe pielea voastra daca urmati pasii si cumparati de pe US, sa nu incepeti sa plangeti ulterior pe forum si la mine ca va asumati raspunderea pentru ceea ce faceti!

    1. Intrati pe Paypal.com
    2. Daca aveti cont sau nu, nu conteaza, Creati Cont Nou
    3. Obligatoriu tot ce setati la noul cont sa fie pe US (adresa, tel, email activ, etc....)
    4. Verificati mailul contului creat
    5. Adaugati la cont un card pe care il veti folosi la plati.
    6. Intrati pe https://account.microsoft.com/billin....microsoft.com si adaugati noul cont de Paypal facut ca una din metodele de plata
    7. Intrati in Store si goliti cardul.
    Enjoy!
    Am incercat metoda ta...a mers perfect. In sfarsit pot sa cumpar din nou jocuri din store 😃

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  6. #7146 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Salut, a mai avut cineva probleme în a descărca jocuri aseară? Orice încercăm să descarc nu-mi mergea si pe deasupra îmi apăreau tot felul de ciudățenii pe ecran, când intram să văd ce jocuri am în așteptare pt descărcare nici măcar nu-mi apareu pictogramele si numele.
    Attached Images Attached Images img_20170526_063427.jpg img_20170526_063327.jpg img_20170526_052356.jpg

  7. #7147 SP
    Senior Member nina's Avatar
    daca esti in preview posibil sa ai erori

  8. #7148 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Quote Originally Posted by chios View Post
    Salut.trebuie neaparat sa adaugi o modalitate de plata altcumva nu poti descarca jocurile de 360.intri la setari si de acolo setezi o noua modalitate de plata.iei o adresa de us sau uk depinde pe ce ai tu contul si pui un nr de card si gata.
    La mine nu vrea sa funcționeze de niciun fel. Deși am cumpărat de pe store pentru jocuri de x1, când ales sa iau un joc de Xbox 360 de la gold nu îmi finalizează tranzacția, deși am pus aceleași carduri. Și încă o chestie ciudata, deși am contul pe UK, când vreau sa iau ceva de x360, îmi apare automat pe us și prețul în dolari.

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

  9. #7149 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Incearca cu un VPN. Eu asa am luat jocul de xbox 360

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  10. #7150 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    ce jocuri stiti voi care se poate juca 2 persoane unul langa altul.

  11. #7151 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    Sunt foarte multe dar depinde de ce vrei.
    Uite câteva pe care le joc eu: Halo, Gears of war, Knight squad, Bomberman battlefest, Rayman, Worms, Mortal Kombat, Peggle, Kinect Sports Rivals, Shape Up, Just dance. Pentru ultimele 3 ai nevoie de Kinect.

  12. #7152 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Am cumparat Bomberman mersi mult .
    Daca eu vreau sa impart cu un amic jocurile mele trebuie sa imi dea email si parola nu?
    Si doar el va putea juca jocurile care eu le am ?
    Eu nu voi putea sa joc jocurile lui ?

  13. #7153 SP
    Member akzation's Avatar
    Imi cer scuze de deranj , ma poate ajuta si pe mine cineva ?
    Am cumparat de pe market abonamentul de Xbox Live (la 1$ acum) pentru o luna , apare ca il am activat , am putut sa descarc jocurile de la Gold , dar cand vreau sa ma joc multiplayer , nu merge , am incercat cu mai multe jocuri. A mai avut cineva problema asta ? Sa fie de la regiune ? Ca am platit cu cardul din Romania ? Dar totusi a mers. Nu stiu , cei de la Support Xbox nu au stiut sa ma ajute.

  14. #7154 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Poate nu sunt oameni pe jocul ala , eu am vrut sa joc doom exemplu si nu aveam cu cine.
    Ce joc ai incercat sa joci ?
    Si eu platesc tot cu cardul meu din romania dar nu am avut probleme de genul.

  15. #7155 SP
    Member akzation's Avatar
    Mai mult ca sigur nu este cazul asta la mine. De exemplu in FIFA 17 imi da ceva de genul "Your profile does not have the correct permissions to acces this feauture" , exact ca si cum nu as avea Xbox Live.

  16. #7156 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Ai incercat sa dai un restart la consola?Poate ai mai multe conturi si nu esti logat pe cel cu gold?

  17. #7157 SP
    Member akzation's Avatar
    Da , am incercat , dupa ce m-am interesat mai bine se pare ca la Network Settings s-ar putea sa fie problema , am NAT Type : Strict , ar trebuii sa fie Open , am incercat sa fac setari la router dar tot degeaba.

  18. #7158 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Daca cumpar Gears of War 4 din store xbox aveti ideie imi da si gear of wars 1,2,3 ?

  19. #7159 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    De ce ți-ar da?

  20. #7160 SP
    Member chios's Avatar
    Nu cred o sa primesti decat codul jocului.eu l-am luat de la emag si am primit in carcasa jocului si un cartonas cu codurile de la toate jocurile din serie.cred ca mai degraba incerci varianta asta de a cumpara dvd-ul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 358 of 395 FirstFirst ... 258 308 348 356 357 358 359 360 368 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts