Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 374 of 395 FirstFirst ... 274 324 364 372 373 374 375 376 384 ... LastLast
Results 7,461 to 7,480 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #7461 SP
    Senior Member nina's Avatar
    de 1 iunie vin astia pe xbox store cu discounturi?
    nu mai tin minte ce au facut ms anii trecuti

  2. #7462 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    In caz ca are cineva Xbox One Elite, acela cu SSHD, l-as ruga sa imi spuna cati GB ii apar la storage.

    Multumesc!

  3. #7463 SP
    Member chios's Avatar
    Eu am varianta normala de Xbox 1tb și îmi apar 780gb parca,deci cam la fel ar trebui sa fie și la tine.

  4. #7464 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Este cineva din București care are jocul Ryse și ar putea sa mi-l împrumute pentru 1h sau, eventual, sa ii dau consola pentru a mi-l instala?
    Am jocul însă nu îmi trece instalarea de un anumit punct, vreau sa îl instalez de pe alt disc și sa îl joc de pe al meu.
    Ma pot deplasa în zona voastră.
    Plătesc deranjul.

  5. #7465 SP
    Senior Member nina's Avatar
    left bumper imi face figuri la controllerul de la xbox one x
    nu pare sa fie rupt dar cred ca acolo se indreapta curand
    apas de 2-3 ori ca sa imi ia o data
    am un controller doar pentru piese de schimb doar ca in trecut left bumper mi s-a rupt
    nici nu gasesti in romania acele piese de plastic

  6. #7466 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  7. #7467 SP
    Senior Member nina's Avatar
    dupa felul cum scrie tipul nu imi vine sa-l contactez
    prefer sa cumpar de la un magazin si nu vasile


    controlor xbox one plus modulu joistik

  8. #7468 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    a fost doar primul rezultat la o cautare . ideea este ca gasesti si in Romania daca cauti

  9. #7469 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Ia de la tipul asta, costa 20ron. Este foarte de treaba si iti explica exact cum sa il schimbi. https://www.olx.ro/oferta/reparatii-...tml#f6f1153077

  10. #7470 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    E cineva de prin afara care poate sa ma ajute sa obtin 10lire prin microsoft rewards? Trebuie doar o confirmare prin sms iar in romania nu merge

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  11. #7471 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    new Xbox One bundles and accessories


    https://news.xbox.com/en-us/2018/07/...g-to-gamescom/


    personal sper sa anunte Elite 2 controller

  12. #7472 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu cumpar digital mereu si acum 2 ore am primit un email cu orders paypal we received your order
    nu m-am uitat de prima data sa vad daca chiar e adresa de la paypal ca eram curios ce comanda era
    100$ xbox gift care costa 94.47$ si apoi m-am uitat sa vad daca chiar e adresa de paypal si nu era
    e ceva cu sam's club care nu are gift card xbox de 100$ si daca apesi Cancel now daca nu ai facut tu comanda te trimite pe un site facut de jigodia asta in care anumiti oameni mai creduli ii pot trimite adresa si parola de paypal
    i-am dat o adresa de email cu o parola sa vad unde ma duce si practic poti sa pui ce vrei si apoi vrea sa iti ceara adresa unde locuiesti si apoi cardul desigur


    eu nu folosesc paypal account,eu platesc direct cu cardul,am cont de paypal dar nu am nici un card atasat

  13. #7473 SP
    Member musat's Avatar
    Regula de baza este sa NU DESCHIZI emailuri care nu au ce cauta la tine in cont ! Nu conteaza de unde, de la cine si ce ofera aparent! Nu deschizi si gata! Te scuteste de MULTE neplaceri. Curiozitatea de obicei COSTA MULT!

  14. #7474 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Foarte interesant


  15. #7475 SP
    Junior Member Cristi23's Avatar
    Salut!
    De curând mi-am cumpărat un Xbox One (500gb, normal).
    Și bineînțeles nu am Gold, consola a fost cumpărată SH și a venit cu un cont care mai avea 3 zile de Gold.
    Problema mea este că nu am un card să cumpăr din consola Gold-ul.
    M-am gândit la G2A, dar nu inteleg o treaba:
    Pot să cumpăr direct, fara sa mai modific ceva, doar bag codul de bani, dau să cumpăr și aștept e-mail? Sau mai trebuie ceva pe acolo, preferam să cumpăr dintr-un magazin fizic, dar nu găsesc.
    Contul este pe America.
    Mulțumesc!

  16. #7476 SP
    Member chios's Avatar
    Salut.da,poți lua după G2A.com și dupaia decât introduci codul in consola eu așa fac și au preturi foarte bune.vezi daca nu introduci un card la contul de Xbox nu o sa poți lua jocurile de Xbox 360 care le dă gratuit la Gold

  17. #7477 SP
    Member clax_117's Avatar
    salut. zXbox live gold pt cont US am cumparat de doua ori de pe cdkeys.com si nu am avut nicio problema.

  18. #7478 SP
    Senior Member nina's Avatar
    merge sa folosesc direct logitech headset h151 jack 3.5mm la controller fara adaptor?
    am vazut pe un site la comentarii ca cineva raspundea la intrebari si cineva intrebase daca merge la xbox one,spusese ceva de genul ca da fiindca are audio jack sau ca are un singur jack

    mi-am plasat comanda,sper sa nu fi dat 100 ron degeaba,am controller din 2015 model ca am xbox one x

  19. #7479 SP
    Senior Member nina's Avatar
    abia astept sa imi vina maine castile+2 controllere captain america ca sunt la reducere 60ron pe altex
    sunt constient ca controllere de 100ron tin extrem putin dar imi salvez cat de cat cele 3 controllere originale de catre mainile malefice ale nepotului si fratele lui meu si cateodata si ale mele

  20. #7480 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salut . Ma bate gandul sa imi iau un Xbox . Voi ce mi-ati recomanda S de 1Tb sau Xbox One X?! Joc jocuri ocazional ( dar Forza Horizon 4 si Gears of War imi fac cu ochiul). Precizez ca am siun ps4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 374 of 395 FirstFirst ... 274 324 364 372 373 374 375 376 384 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts