Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 383 of 395 FirstFirst ... 283 333 373 381 382 383 384 385 393 ... LastLast
Results 7,641 to 7,660 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #7641 SP
    Member chios's Avatar
    Eu l-am terminat,nu am avut probleme.incearca să-l joci ofline.

  2. #7642 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by bodada View Post
    Salut, ceva vesti despre metro exodus versiunea game pass, ca tot îmi ieși din el chiar nu este nicio rezolvare
    Pe Xbox One X merge fara probleme.

  3. #7643 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Pai dacă îl joc offline nu am probleme cu salvările?

    ---------- Post added 23-06-2019 at 07:50 ----------

    Și plus de asta dacă o să-l joc offline cred ca as avea probleme fiindcă jocul este cel de la game pass și nu cred ca ar funcționa abonament dacă nu exista conectivitate la net

  4. #7644 SP
    Member chios's Avatar
    Mda.posibil.nu știu ce să zic.eu am Evil within 2 pe dvd și prima data l-am putut juca,când am vrut să-l rejoc nu am mai putut .după intro mă dă afară și doar ofline am putut să-l mai joc.

  5. #7645 SP
    Member Halo's Avatar
    Si eu am avut ceva probleme pe Xbox One X, mai ales cand am jucat in Iron Mode, a trebuit sa joc pana la levelul Caspian pe Xbox One.

  6. #7646 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by bodada View Post
    Pai dacă îl joc offline nu am probleme cu salvările?

    ---------- Post added 23-06-2019 at 07:50 ----------

    Și plus de asta dacă o să-l joc offline cred ca as avea probleme fiindcă jocul este cel de la game pass și nu cred ca ar funcționa abonament dacă nu exista conectivitate la net
    Da e așa greu sa oprești netu si sa incerci? Mai bine postezi p'aici presupuneri? Fa o probă, ca nu explodează consola...

  7. #7647 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @bodada Vad ca postezi in mai multe locatii, iar problema ta e nerezolvata. Hai sa iti propun o solutie, mie as ami-a mers dupa ce am luat de pe ebay un disc cu GTA 5 defect, fara zgarieturi, doar defect. Nu am putut sa il instalez de pe disc nici online si nici offline. Ce am facut insa si iti recomand si tie, este sa stergi jocul, bagi discul in consola, dar nu ii dai voie sa se instaleze, te duci in store si cauti jocul sau exact versiunea sa. Cu discul in unitatea optica iti va aparea optiunea de install. Daca scoti discul, vezi pretul de vanzare al jocului. Fa o incercare si da-ne de stire daca a mers. Spor!

  8. #7648 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    https://www.ign.com/articles/2019/07...-saves-you-360


    Astazi ar fi ultima zi in care s-ar putea face. Ei spun ca daca ai deja sau iti cumperi subscriptie la Gold iar ulterior iti iei oferta la Ultimate GamePass, toata perioada de gold s-ar transforma in ultimate gamepass, pana la 36 luni.

    A incercat cineva acest lucru?

  9. #7649 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    https://www.ign.com/articles/2019/07...-saves-you-360


    Astazi ar fi ultima zi in care s-ar putea face. Ei spun ca daca ai deja sau iti cumperi subscriptie la Gold iar ulterior iti iei oferta la Ultimate GamePass, toata perioada de gold s-ar transforma in ultimate gamepass, pana la 36 luni.

    A incercat cineva acest lucru?
    Da, asa este. Eu am luat un cod de 12 luni Gold, l-am activat dupa care am luat oferta de upgrade si acum am Ultimate Gamepass pana in August anul viitor (mi-au dat o luna bonus)

  10. #7650 SP
    Member chios's Avatar
    Eu nu am putut sa activez ultimate gamepass nici cu vpn .contul îl am pe US

  11. #7651 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Alt tip de GamePass ai putut cumpara/activa pana in prezent?

    Eu am mai tot cumparat pana in prezent gamepass si ma interesa sa fac miscarea cu Gold insa nu vreau sa ma lovesc de aceasta problema. Nu sunt interesat deloc de multiplayer si ar fi o pierdere sa iau Gold si sa nu pot activa gamepass.

  12. #7652 SP
    Member chios's Avatar
    Da am mai cumpărat.nu am avut probleme.doar acest ultimate nu-l pot activa.

  13. #7653 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Si daca tot s-a deschis subiectivul, pana acum mi-am cumparat de pe store oficial PS+, jocuri PS, jocuri Xbox, Gamepass de vreo 3 ori insa niciodata nu am cumparat Gold pe XOne. De ce cineva ar prefera sa se complice cu acele coduri cumparate de pe alte site-uri si nu ar cumpara direct din platforma oficiala xbox? au si ei multe oferte sau sunt ceva avantaje care imi scapa?

  14. #7654 SP
    Member chios's Avatar
    De fel eu Xbox Gold îmi iau după g2a.com au preturi mult mai bune decât au ei pe store.doar game pass mi-am luat din store când îl prind la oferta.

  15. #7655 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Pe scurt din propria experienta: 1. pe store de US, DOAR carduri valorice, dai redeem pe pc cu tunnel bear. Altfel metoda de plata TREBUIE sa aibe acceasi adresa de facturare ca si contul de Microsoft. Iar asta e cam imposibil.

    2.Legat de Game Pass Ultimate, eu am luat 3 ani de live(CD Keys, Brazil, activat tot cu VPN) si am activat optiunea cu 1£, primind o luna bonus, pana in Iunie 2022.

    Spor.

  16. #7656 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Salutare ma alatur si eu cu un One S in stare perfecta.Si am o intrebare: voua vi s-a intamplat sa vi se opreasca brusc consola,asa,deodata?

  17. #7657 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Beta Bless Unleashed MMO. In weekend.


  18. #7658 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    1) un sfat folositor pentru unii:

    Am avut abonamentul GamePass 3luni, prinsesem acum 3 luni o oferta buna insa uitasem sa dezactivez automatic-renew.

    Primesc ieri mail ca mi s-au extras de pe card 125ron, echivalentul a 3luni de gamepass. Intru in contul de xbox si nu era niciun fel de optiune de primit banii inapoi. Desi in mare parte era vina mea, am incercat sa sun la Microsoft sa le explic situatia si daca imi pot da banii inapoi, daca as fi vrut in continuare GP as fi luat UltimateGP si ieseam mult mai ieftin.
    Sun la 0212047015 iar un domn foarte amabil imi explica ca el nu ma poate ajuta cu aceasta cerere insa daca sunt dispus sa vorbesc in engleza, imi poate face legatura la alt sediu (Microsoft Maroc) . Dupa o convorbire de 27 de minute, totul s-a rezolvat!

    Daca vi se intampla si voua sa uitati sa dezactivati automatic-subscription, exista aceasta modalitate de a primi inapoi banii!


    2) Si-a cumparat cineva Ultimate GamePass oferta la 1e dupa data de 04 iul? Microsoft spunea ca acea oferta este pana in acea data insa pe consola inca imi apare ca ar fi valabila oferta. Pe site xbox.com insa nu.

  19. #7659 SP
    Member chios's Avatar
    Eu am incercat să cumpăr dar nu am reușit.imi tot spune sa iau legătura cu microsoft.si la mine apare încă oferta pentru Ultimate.

  20. #7660 SP
    Manager paul's Avatar
    Pentru gestionarea subscriptiilor (inclusiv anularea auto-renewal) accesati Microsoft account | Services & subscriptions .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 383 of 395 FirstFirst ... 283 333 373 381 382 383 384 385 393 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts