Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 384 of 395 FirstFirst ... 284 334 374 382 383 384 385 386 394 ... LastLast
Results 7,661 to 7,680 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #7661 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Interesant. Vedem mai multe luni


  2. #7662 SP
    Member ingerulol's Avatar
    S-a intamplat ceva cu STORE MICROSOFT ! Nu mai pot cumpara nimic . Am incercat cu cardul de ING, UNICREDIT , BCR , REVOLUT .

    Am cont de US , nu mai reusesc sa fac nimic . Va rog frumos , ma ajuta si pe mine careva cum ati procedat voi ?
    Vreau X LIVE GOLD .

  3. #7663 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Nu vei mai reusi vreodata. Ca sa cumperi din Us store legit, trebuie sa ai adresa Us, cu metoda de plata(card sau Paypal) avand aceeasi adresa ca si contul. A doua optiune, este sa cumperi carduri valorice, dai redeem, faci achizitia pe consola. Insa activarea codului da probleme fara un vpn.
    Spor!

  4. #7664 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru cine intereseaza, avem aici "conferinta" Microsoft de la gamescom 2019


  5. #7665 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nimic despre Halo Infinite, nici un exclusive interesant in afara de Gears (care va fi capodopera ca de obicei dar nu e suficient)...nimic despre nimic...
    Probabil ca cineva de la Microsoft care a luat decizia de a inchide divizia de Xbox a fost somat sa nu o faca de azi pe maine, ci sa o lase sa moara incet dar sigur ca sa nu para a fi o decizie asumata.

    A da, si au lansat 2 controlere noi, si gamepass si inca niste gamepass. Superb. Imi pot cumpara jocuri de la robotelul din Kaufland unde plateste bunicamea ENEL.
    Nu de jocuri avem nevoie Microsoft ai dreptate, avem nevoie de mult nimic despre nimic, si bineinteles borala devenita deja cliseu, sa ma joc "how I want, wherever I want".
    Sunt linistit ca voi putea in viitor sa ma joc Halo pe bricheta. Mai irositi un E3 si la anul cu treaba asta.
    Hai in continuare la Gamescom cu multa Stadia, daca mai aud cuvantul Stadia de cateva ori vomit... urata perioada. Sau am devenit eu batran (ca prost eram deja).

  6. #7666 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Mai este cel putin un an de zile pana se lanseaza Halo , ce vroiai sa iti arate ? E chiar asa de greu de inteles ca au renuntat la generatia actuala si se concentreaza pe urmatoarea ? Ce jocuri trebuiau sa arate ?


    Uite aici stire despre Infinite


    https://www.msn.com/en-us/entertainm...ies/ar-AAFUsr6

  7. #7667 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Salutare baieti, nu mai retin exact cum sta treaba cu Region lock, as vrea sa imi iau FIFA 20 si am vazut ca pe G2A e region lock, acum vine intrebarea consola mea este luata din EU, dar contul este pe USA, acum ce varianta de joc pot lua cea de EU sau cea de USA?

  8. #7668 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca ai contul pe US, ar trebui sa poti da redeem fara probleme jocului din US.

  9. #7669 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    Mai este cel putin un an de zile pana se lanseaza Halo , ce vroiai sa iti arate ? E chiar asa de greu de inteles ca au renuntat la generatia actuala si se concentreaza pe urmatoarea ? Ce jocuri trebuiau sa arate ?

    Ma indoiesc ca o sa renunte la generatia actuala, probabil au vandut ~60mil de Xbox One.


    Au cumparat multe sudiouri dar nu am vazut nici un titlu mai interesant in afara de G5 si Halo Infinite .
    Sa scoata si ei ceva in genul la Detroit Become Human, Ghost of tsushima, The Last of Us, God of War, niste IP-uri noi cu poveste de calitate.


  10. #7670 SP
    Member dinamovistu's Avatar

    Clubul Xbox One

    Pana la urma daca nu vor bani de la noi, de ce sa ma chinui atat?
    Trebuie luat cod de game pass la 15 usd. Banuiesc ca asta merge sa dai redeem.

  11. #7671 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Din pacate nu o sa mearga cu nimic. Cand era oferta cu 1$ eu am apelat la chat si i-am rugat sa-mi cumpere si sa activeze oferta.

    Totul a decurs foarte bine, mi-au cerut cateva detalii legate de cont si atat, m-au ajutat


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #7672 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Merci Iry de pont. Mi-a cumparat cineva de la support de la MS cu 2 dolari de la mine din cont 2 luni de game pass.

    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

  13. #7673 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Bravo, ma bucur


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #7674 SP
    Manager paul's Avatar
    US only:
    Quote Originally Posted by Mat Piscatella
    To celebrate the latest #InsideXbox here are the Xbox One's top 10 best-selling games, both all games and exclusives (including PC) only. Source: The NPD Group
    Mat Piscatella on Twitter
    Attached Images Attached Images efqv0zoucaau-ah.jpg

  15. #7675 SP
    Junior Member tbm25's Avatar
    Salut! Am avut un playstation 4 slim pana in vara anului acesta, am vandut-o. Insa, intentionez sa cumpar fie un xbox one x, fie un playstation 4 pro acum. Astept sa vina 15 Noiembrie (black friday) si sa imi comand atunci (daca prind, daca nu o sa cumpar oricum in perioada aceea).
    Doresc sa stiu totusi daca atunci cand te joci online (pe xbox) te joci si cu cei care sunt pe PC (cross-platform).
    Stiu ca asta nu este posibil pe PS4 (cel putin eu am jucat RDR2, Uncharted 4 si Division 2), nu am jucat niciodata PUBG (citisem ca asta ar fi cross-platform).
    Mai doresc sa stiu daca atunci cand creezi un cont nou pentru Xbox trebuie doar sa selectez o adresa dintr-o tara UE si cam atat si apoi pot pune cardul si sa platesc acea subscriptie gold (pentru acele jocuri gratis: Fallout 4 s.a. care se regasesc pe site-ul lor). Stiu ca PS4 pot alege Romania ca tara si cam aia este.

    Multumesc.

  16. #7676 SP
    Manager paul's Avatar
    Sunt cateva jocuri ce sunt cross-platform Xbox One-Windows 10:
    - List of video games that support cross-platform play - Wikipedia
    - List of all XBox One cross-play games currently available.
    Daca te intereseaza un titlu anume, verifica-i detaliile de pe pagina din Store.

    Contul fa-l pe UK. Poti incerca sa atasezi card, PayPal sau iei carduri valorice. Subscriptia ce o doresti este Xbox Game Pass Ultimate (contine Xbox Live Gold si Xbox Game Pass).

  17. #7677 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Voi puteti sa downloadati jocurile oferite la Gold pentru xbox360?

    Aceeasi chestiune o primesc si de pe XOne, si de pe PC.

    Am GamePass Ultimate iar contul este inregistrat pe UK.
    Attached Images Attached Images ninja-gaiden.jpg

  18. #7678 SP
    Manager paul's Avatar
    Unele jocuri sunt region-blocked pe Xbox 360. Ca sa reusesti, e nevoie de VPN.

  19. #7679 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Voi puteti sa downloadati jocurile oferite la Gold pentru xbox360?

    Aceeasi chestiune o primesc si de pe XOne, si de pe PC.

    Am GamePass Ultimate iar contul este inregistrat pe UK.
    Si pe mine deja incepe sa ma enerveze chestia asta cu region lock si tot timpul probleme la cumparat, de exemplu si jocurile BC.
    Parca eu trebuie sa ma rog de ei sa imi ia banii, daca nici la anu nu se schimba nimic, vand tot ce am legat de Xbox si raman doar cu PS-ul.

  20. #7680 SP
    Junior Member nicu738's Avatar
    Salut! Am o mare problemă. Când intru în meci la Fifa 20, mă scoate din joc, indiferent dacă e offline sau online. I-am dat o resetare consolei, am dezinstalat si reinstalat jocul si o zi două si-a revenit. Până acum, când m-a scos iar din joc la division rivals și am pierdut meciul. Vă rog ajutați-mă! A mai pățit cineva așa? La Fifa 19 nu s-a intamplat niciodata asa ceva.

    Mâine începe Weekend League și eu am o mare problemă.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 384 of 395 FirstFirst ... 284 334 374 382 383 384 385 386 394 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts