Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 395 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #2021 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Pai nu sunt acelasi lucru... Crytek este developer, EA publisher.
    EA este si publisher si developer. Mai e si marketer si distribuitor (pe langa multe altele).

  2. #2022 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

  3. #2023 SP
    Member Caponescu's Avatar

  4. #2024 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Ce mai incearca astia sa-i copie pe sony-mai schimba la hardware,mai baga casti,no used games,no check online...iti dai seama ce jegosi fomisti sunt Microsoft! Nu zic ca sony or fi usa de biserica dar fara ei aveam de suportat toate crap-urile astea.Nu ai cum sa ,,educi'' consumatorul cand este piata pt ca la urma stie ce sa aleaga!

  5. #2025 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Si care e problema ta ?

  6. #2026 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Poate ar trebui sa citesti articolul inainte sa-l postezi.
    Asta e o stire veche si s-a confirmat ca a fost o greseala.

  7. #2027 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Poate ar trebui sa citesti articolul inainte sa-l postezi.
    Asta e o stire veche si s-a confirmat ca a fost o greseala.
    Acum am vazut clipul


    Am vazut ca a fost postat pe 21.07.13, dupa ce am citit si comentariile de pe yt, ai dreptate, greseala mea.

  8. #2028 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Quote Originally Posted by andreiaka View Post
    Si care e problema ta ?
    Ai cumva 10 ani?!

  9. #2029 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nu-i rau ce spun ei acolo. Sper ca si la ei recording-ul cu ultimele 5 minute de gameplay sa se intample pe un chip dedicat... altfel ma tem ca vor fi resurse aiurea consumate pentru o functie pe care eu unul nici nu cred ca o voi folosi vreodata. De fapt aceeasi situatie ca si la Kinect sau TV. La naiba, ce de functii nu voi folosi, dar care tot vor manca din CPU/RAM.
    Quote Originally Posted by MENTATAL0R View Post
    Ai cumva 10 ani?!
    Esti pe-aproape. Are 16.

  10. #2030 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    ... aceeasi situatie ca si la Kinect sau TV. La naiba, ce de functii nu voi folosi, dar care tot vor manca din CPU/RAM.
    Nu reusesc sa inteleg de ce nu au facut aceste functii optionale, nu cred ca le era greu sa faca un submenu in care user-ul sa poata da un disable.

  11. #2031 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Dar poti da disable.

  12. #2032 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Dar poti da disable.
    Stii tu ca poti da disable la recording... sau la tv si clouding? Si la Kinect, chiar daca dai disable... din cate am inteles OS-ul lui e tot timpul up and running. E in memorie, nu il scoate nimeni. Acum a venit si chestia ca de fapt are si un chip dedicat. Probabil de-aia nici nu vor sa vanda fara Kinect. Pentru ca l-au gandit sa fie un fel de "shaworma cu de toate". Daca nu vrei ceva, nu-i bai... tu le ai acolo bagate pe gat.

    A nu se intelege gresit... nu ma doare pe mine neaparat ca baga tot felul de aberatii pe care nu le voi folosi eu. Poate pentru altii sunt must have. Ce ma doare insa e ideea ca sunt chestii care mananca din CPU/RAM... si se duce draq ideea de consola. O sa ajungem sa deschidem threaduri de genul "La tine merge bine Halo?"

  13. #2033 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    De unde vrei sa stiu ca daca dau disable de fapt nu face disable si este doar de fite, un buton acolo sa fie. MS a declarat ca se poate da disable la toate acareturile. Au declarat oficial, am postat. Acum de unde vrei sa stiu daca au mintit sau nu?

  14. #2034 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Acum de unde vrei sa stiu daca au mintit sau nu?
    Asta e intrebarea. La Microsoft nu prea mai stii cand mint si cand nu
    P.S. Vezi ca azi sunt fanboy Nintendo

  15. #2035 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca Ms spune ca merg dezactivate ii cred pe cuvant ...pana la proba contrarie desigur.
    Oricum daca MS vrea sa-si faca iertate pacatele va trebui sa ne mituiasca cu o exclusivitate dea dreptul mind-blowing .

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    ...l-au gandit sa fie un fel de "shaworma cu de toate". Daca nu vrei ceva, nu-i bai... tu le ai acolo bagate pe gat.
    Eu nu vreau cu de toate, eu vreau doar cu ce trebuie.

  16. #2036 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    La E3 Microsoft a anunțat că poți înregistra și edita gameplay-ul de pe Xbox One. Ken Lobb a declarat la Comic Con că doar ultimele 5 minute din gameplay vor putea fi înregistrate și uploadate!

    Pentru cei de pe alte arii să o spună pe acest thread, diferența dintre cele 5 minute pe consola Xbox One și cele 15 minute oferite de Playstation 4 este evidentă.

    Xbox One Can Record Your Last Five Minutes of Gameplay - Xbox 360 News At Xbox360Achievements.org

  17. #2037 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    incepe sa semene cu telefoanele , asta cu filmatu' , cand erau ele in plina ascensiune si filmau maxim 10 secunde ) dupa care tot apareau cu timp mai lung

    p.s. nu o sa folosesc functia ,cu siguranta.

  18. #2038 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Ba ce dracu ? Iei consola sa filmezi ? O iei acolo sa bagi ca disperatu noaptea pe ticu' Halo etc..

  19. #2039 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    La E3 Microsoft a anunțat că poți înregistra și edita gameplay-ul de pe Xbox One. Ken Lobb a declarat la Comic Con că doar ultimele 5 minute din gameplay vor putea fi înregistrate și uploadate!

    Pentru cei de pe alte arii să o spună pe acest thread, diferența dintre cele 5 minute pe consola Xbox One și cele 15 minute oferite de Playstation 4 este evidentă.

    Xbox One Can Record Your Last Five Minutes of Gameplay - Xbox 360 News At Xbox360Achievements.org
    Limita de 5 minute nu mi se pare asa mica pentru ca teoretic ai putea sa faci mai multe filme si apoi sa le combini.
    Ma intereseaza mai mult ce parte a consolei se ocupa de functia asta.
    PS4 stim deja ca are cipuri dedicate encodarii video si uploadarii deci nu va fi stres asa mare pentru CPU.
    Oare cum va face Xbox One lucrurile astea?

  20. #2040 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Oare cum va face Xbox One lucrurile astea?
    in cloud , desigur ..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 395 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts