Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 395 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 114 ... LastLast
Results 261 to 280 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #261 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Si cand se termina si vrei sa te joci, ce faci?

  2. #262 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Se merge pe principiul "m-am jucat azi, il pun la incarcat ca sa nu raman fara baterie maine" Vrei sa te joci in timp ce incarca, cablu USB de 5m si gata.

  3. #263 SP
    Member eneea's Avatar
    e o chestie de preferinte, si eu prefer bateriile sau acumulatorii, am acumulatori de vreo 5 ani si inca ma tin aproape o luna imediat dupa incarcare si daca se intampla sa raman pe moment fara "benzina" tot timpul exista prin apropiere vreun aparat foto, sau telecomnda, etc, pana mi se incarca acumulatorii

  4. #264 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Mi-am luat frumos aceste chestii (vezi poza), acum vreo 3 ani. Functioneaza ca in prima zi. Am una in controller, a doua incarcata. Se descarca prima, inversez.
    Attached Images Attached Images xbox_360_quick_charge_kit.jpg

  5. #265 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Microsoft has registered a number of domains under the name "Xbox Fusion."

    According to an article by the website Fusible, pretty much every conceivable variation on the name - XboxFusion.com, XboxFusion.biz, XboxFusion.de, XboxFusion.co.uk etc - has been registered. Some currently re-route to Xbox.com, while others go to Bing. That's a search engine, apparently.

    It’s not the first time the word “Fusion” has popped up in relation to Microsoft. Related trademarks were filed back in 2011.

    So what is Xbox Fusion? Well, some outlets are speculating that it might relate to the name of the new Xbox. Other touted names include Xbox Infinity and just Xbox. But he truth is though, nobody knows.

    What we do know, however, is that Xbox Fusion is clearly the name for something Microsoft has lined up. All will be revealed, we guess, on May 21st.
    Sursa: Will Microsoft call its next generation console the Xbox Fusion? Domain names point to yes - Fusible

  6. #266 SP
    Member temugin's Avatar
    Asta mai lipsea


    Peter Molyneux Talks Next Xbox and Fable MMO - IGN


    Deci consola chiar daca nu va obliga sa avem always on, o vor face devii indirect, frumos. Imi pare rau ca am avut dreptate.

  7. #267 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    De ce? Ca ar aparea un MMO pe ea? Peter Molyneux este un visator. Traieste in jocurile pe care le-a "desenat"

    Toata lumea, always on-line, always coca cola, dar toti innebunesc atunci cand este picat internetul.

  8. #268 SP
    Member temugin's Avatar
    Exact, stirea de acum 1 saptamana cu acel shooter sau ce joc o fi, exclusiv pt xbox 720, tot always on este, nici nu m-au interesat alte detalii. Pica netu, la revedere. Lasa i sa scoata xboxu cu net obligatoriu, poate ajung in situatia wii u,

    UK Supermarket Drops Price of Wii U to £149

    Peter a imbatranit degeaba, de la Fable 1 la 3 scorul a fost descendent ca si rating, a ales sa riste totul pe o alta carte, daca offline nu mai poate face ceva ok.

  9. #269 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am tot respectul pentru Molyneux dupa seria Black&White. Sa apara 3-ul pe Xbox3 si cumpar consola si jocul in ziua 1.

  10. #270 SP
    Member temugin's Avatar
    Si eu am respect, dar putea foarte bine sa scoata alt rpg sau Fable 4 nu mmo.

  11. #271 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mie unul mi se pare ca Molyneux s-a cam ramolit. Inainte era un inovator... acum vad ca o lalaie cu Fable in draci. Nu vede si el ca ia note din ce in ce mai slabe? Nu-l trage nimeni de maneca? Vorba lui tudyniuz... daca ar veni cu un Black & White "next-gen"... as fi... whoaaa.

  12. #272 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu zic sa asteptam pana la conferinta ca nu mai este mult mai mult ca sigur nu va exista acest always on sau ideea de a fi conectat in permanenta la internet pentru a juca ceva, pentru ca nu exista deocamdata internet in fiecare casa si sa fie cu o conexiune buna, in multe tari occidentale internetul este foarte slab si incet si vorbesc chiar si despre america, ca am vazut ce prost stau din acest punct de vedere. nu cred ca o companie ar face acest lucru pentru ca si-ar restrange aria de potentiali clienti, pe cand ei vor sa faca total invers, de ce credeti ca avem move sau kinect?

    PS probabil cand vom avea WiFi peste tot in lume probabil atunci vom avea console bazate exclusiv pe internet zic si eu...

  13. #273 SP
    Member anes's Avatar

  14. #274 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Man vezi ca Molineux nu se mai ocupa de Fable, si-a incheiat anul trecut toata treaba cu Microsoft si acum are alt studio. Iar fable ca francinza a ramas impreuna cu Lionhead la Microsoft. Eu unul inca cred in Molineux sa mai scoata ceva buna (fara sa-si bage breun studio coada in procesul de creatie),.

  15. #275 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Man vezi ca Molineux nu se mai ocupa de Fable
    Ah, thx God for that! Sper sa nu mai gandeasca un alt RPG in care de data asta lupta sa se duca fara sa apesi niciun buton

  16. #276 SP
    Member solaru's Avatar
    Se pare ca next XBOX nu va necesita o conexiune permanenta la internet... cel putin nu pentru a juca jocuri!
    Report: The Next Xbox Will Let You Play Games Offline

    Pana la urma probabil ca va fi la fel de always online ca si PS4... doar butonul ala de "share" nu e pus acolo de forma!

  17. #277 SP
    Member temugin's Avatar

    Post

    Nu necesita el ca si consola, INSA sunt deja 2 jocuri care cer always on, Fable mmo si un shooter. O ''dau la intors'' mai pe romaneste, chiar daca l scot cu net isi permit dupa aceea sa rectifice, MS e un gigant financiar. Exista si problema licentei pt Blu ray, este posibila amanarea lansarii.

  18. #278 SP
    Member eneea's Avatar
    Serios daca-l face MMO, mi se pare normal sa ceara sa fie always-on ...

  19. #279 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Temugin este pe acest thread un mare troll.
    Am înțeles că nu o să cumperi un Xbox 720 din cauză că va avea online access.

  20. #280 SP
    Member eneea's Avatar
    Temugin, dude, vii cu niste afirmatii...nu stiu de unde le scoti...de ce sa fie problema licentei blu-ray si de unde ai scos ca este "posibila" o amanare? inca nici nu se stie cand o sa se lanseze.
    pe mine nu always-on-ul m-ar face sa ma indrept spre alta consola, ci plata unui abonament lunar pt multiplayer, am mai zis-o ca e singura platforma care cere asa ceva

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 395 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 114 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts