Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 184 of 395 FirstFirst ... 84 134 174 182 183 184 185 186 194 234 284 ... LastLast
Results 3,661 to 3,680 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #3661 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai si ce? Pe xbox one de ce n-ar fi?

  2. #3662 SP
    Member vallio's Avatar
    votat ... au mai ramas 539 de voturi

  3. #3663 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Wtf?! Pai asa e pe PS4

    LE: silly oblivious people, acting like they discovered the wheel
    Pai tocmai ca lumea vrea acest feature si pe Xbox One. (eu oricum il am, prin placa de captura) dar no...ar fi frumos sa-l implementeze by default

  4. #3664 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Da, foarte bine, dar pe mine m-a amuzat reactia lumii, ca si cum ar fi fost o revelatie demna de un premiu Nobel

  5. #3665 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Următorul update aduce compatibilitate Blu-Ray 3D sau nu am înțeles bine? Stiu ca PS4 deocamdată nu știe asa ceva

  6. #3666 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  7. #3667 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #3668 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Interesant site:

  9. #3669 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Poate sa mi explice cineva care e treaba cu voltajul la Xbox one...am vazut ca sunt cv probleme ....110V...si daca mai e cv ce as putea evita la o eventuala cumparare.

  10. #3670 SP
    Admin MonkY's Avatar
    110v daca-l iei din US probabil... Dar de ce ai face asta? Avand in vedere ca Microsoft nu are service oficial in Romania, ar trebui sa fii destul de nebun incat sa-ti cumperi din US in loc de Altex sau Emag, care totusi ofera garantie 2 ani. Da, stiu, poate iesi un pic mai ieftin (desi daca pui transport + taxe vamale mare diferenta nu e), insa nu merita riscul. Eu m-am riscat din UK pentru ca nu exista la noi, insa nu as mai proceda la fel acum.

  11. #3671 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Poate sa mi explice cineva care e treaba cu voltajul la Xbox one...am vazut ca sunt cv probleme ....110V...si daca mai e cv ce as putea evita la o eventuala cumparare.
    Daca te referi la probleme din punct de vedere tehnic acestea nu cred ca exista, sunt console identice cu cele cu voltaj EU 220V.

    Eu il am din USA, iar singurul inconvenient a fost ca a trebuit sa-mi achizitionez un alimentator pentru EU cu 220V, pentru ca cel cu 110V daca il puneam in priza s-ar fi prazit.

    Eu iti cred ca ar trebui sa faci ceea ce ti-a recomandat MonkY, la mine a fost situatia putin diferita, l-am primit cadou de la matusa mea in luna decembrie.


    O zi buna,

    AlexB

  12. #3672 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Am inteles ...si unde vad ca sunt de Usa...scrie pe.consola...pe cutie?..deci alimentatorul e treaba...faza cu emag si altex m ar incanta sincer dar e 18 mil si de ex aseara am gasit sigilat la 13 fara garanyie dar am posibilitatea sa l probez...dar sunt 5 mil diferenta....

  13. #3673 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si daca pica arunci 13 milioane pe geam. Super afacere!

    Ti se pare mult 18 milioane? Cu cateva luni in urma era 24... Mai asteapta sa iasa varianta fara Kinect, la pret mai mic...

    Cat despre cum vezi daca e varianta US, e simplu: daca scrie pe alimentator ca e 100-120V, e fie US fie JAP. Varianta UE este 210-230V daca nu ma insel.

  14. #3674 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Pai la acea varianta ma refer ca 18...fara kinect

  15. #3675 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai si ia-ti de la Altex atunci, parca o au deja in stoc. De ce sa te risti sa dai 13 - 14 kk pe o consola fara garantie? Daca patesti ceva cu ea ce faci?

  16. #3676 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    NU cumpara fara garantie. Iti spun din propria experienta.. dupa 6 luni nu mi-a mai citit niciun disc. Daca nu aveam garantie la Amazon, scoteam o gramada de bani din buzunar sa cumpar alta.

    Consolele nu sunt asa de rezistente precum alte produse IT. Mai ales in primul an pica pe capete.

    Pt. 5 milioane in plus stai doi ani fara griji.

  17. #3677 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ai dreptate ce zici ..eu ma bazam putin si pe faptul ca am pe cineva care se pricepe bine sa le repare....pai si cu garantia de Amazon unde ai trimis o?

    ---------- Post added 24-07-2014 at 11:30 ----------

    Daca iei de pe Amazon trebuie sa le schimbi si alimentatorul nu?...poti sa mi dai vreun link de amazon de incredere si pret bun?

  18. #3678 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A luat-o de pe amazon.co.uk

  19. #3679 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    aaaa..am crezut ca US

  20. #3680 SP
    Junior Member Zarzarel's Avatar
    salutare si bine vam gasit dragi posesori de xbox one.
    Avand in vedere ca nu mai cunosc pe nimeni cu xboxone printre prieteni/vecini ma bucur foarte mult ca vam gasit.
    Numele meu e George (gamertag:Zarzarel) 26 ani
    Jocuri preferate: Titanfall, ForzaMotorsport 5, Fifa14.

    Vin cu o scurta intrebare: are cineva conectat cablul TV in consola? pentru a schimba direct din controller/comanda vocala/snap pe TV.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts