Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 186 of 395 FirstFirst ... 86 136 176 184 185 186 187 188 196 236 286 ... LastLast
Results 3,701 to 3,720 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #3701 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu, wireless nu poti - doar pe fir. Din cate stiu nu au scos varianta cu receiver asa cum era la Xbox 360. Desi, fiind WiFi Direct, sper ca totusi sa scoata cineva un hack or something...

  2. #3702 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Ma tot gandeam sa-mi cumpar un controller pt PC, si nu stiu daca sa-mi iau un 360 sau sa astept unul de wireless de One...

  3. #3703 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ia-ti de Xbox 360... cel de X1 nu doar ca nu merge wireless, dar nici nu ii sunt suportate toate functiile.

  4. #3704 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Ok, raman la 360 atunci.

  5. #3705 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mie-mi merg perfect toate jocurile de STEAM cu controllerul de XBOX ONE (conectat prin cablu, evident). Prim toate ma refer la cele care au suport pt. controller si le-am jucat, in trecut, cu controllerul de X360.

  6. #3706 SP
    Junior Member StefanShady's Avatar
    Ce functii are controllerul de xbox one si nu sunt suportate pe pc?

  7. #3707 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Prima chestie care imi vine in minte este functia de force feedback pe triggere...

  8. #3708 SP
    Junior Member StefanShady's Avatar
    aha,multumesc mult pentru raspunsuri.

  9. #3709 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am o intrebare:
    • cum scap de astea? Nu mi-s instalate dar vreau sa le sterg, nu pot (sunt salvate pe vecie pe cloud and stuff?) si daca-s acolo ocupa spatiu? (nu ma deranjeaza ca-s acolo, da-le dracului) dar daca ocupa spatiu...e aiurea.
    Attached Images Attached Images 20140727221904.jpg

  10. #3710 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Daca-s pe cloud, nu poti accesa online via PC?

  11. #3711 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    nu dau cu sama

  12. #3712 SP
    Member vallio's Avatar
    Ce m-am chinuit eu pana mi-am dat seama de unde se instaleaza Destiny, mi se pare neintuitiva dispunerea download-urilor acolo, am cautat pe store cred ca vreo 30 de minute pana mi-am dat seama ca e in ready to install.

  13. #3713 SP
    Senior Member nina's Avatar

  14. #3714 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Nu am inteles prea bn..dar din ce am inteles platesti 5 $p luna si te poti juca jocuri gratis de la EA??..

    ---------- Post added 30-07-2014 at 12:15 ----------

    Si reduceri la jocuri daca vrei sa le cumperi..

  15. #3715 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Nu am inteles prea bn..dar din ce am inteles platesti 5 $p luna si te poti juca jocuri gratis de la EA??..

    ---------- Post added 30-07-2014 at 12:15 ----------

    Si reduceri la jocuri daca vrei sa le cumperi..
    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...ml#post1143315
    nu vazusem articolul ieri,sunt mai multi care discuta acolo

    daca cumperi de obicei jocurile digital,se merita
    eu unul nu vad sa gasesc o oferta buna la ea ufc.fifa 15 mi-l iau digital.cred ca o sa cumpar gift cards de 140 $ si mi le cumpar digital si cu dlc de la ufc

  16. #3716 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Pai ar fi bn sa discute..dar vad ca se cearta...legat de fifa15 parca digital stiam ca e mai scump...in compratie cu Altex d exemplu...

  17. #3717 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Merita sa cumperi FIFA digital ? Avand in vedere ca in fiecare an apare o varianta noua a jocului, nu e preferabil sa-l cumperi retail pentru ca mai apoi sa poti sa il vinzi astfel incat sa mai recuperezi din bani ?

  18. #3718 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Merita sa cumperi FIFA digital ? Avand in vedere ca in fiecare an apare o varianta noua a jocului, nu e preferabil sa-l cumperi retail pentru ca mai apoi sa poti sa il vinzi astfel incat sa mai recuperezi din bani ?
    il vreau pe us ca asa il joc cu 3 zile inainte de uk fara ea access
    cu ea acess mai adauga inca 5 zile si in 8 zile pot avea echipa tare de ut
    pe ps3 nu imi vandusem nici un fifa si am 4 din ele

  19. #3719 SP
    Member BatsBike's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    il vreau pe us ca asa il joc cu 3 zile inainte de uk fara ea access
    cu ea acess mai adauga inca 5 zile si in 8 zile pot avea echipa tare de ut
    pe ps3 nu imi vandusem nici un fifa si am 4 din ele
    varianta digitala fifa 15 pentru comoditate,tot US(am 14 la fel) .. tot nu am aflat daca,jocurile via EA Access raman active indiferent daca mai ai sau nu membership EA activ ..

  20. #3720 SP
    Junior Member ady27tdi's Avatar
    Salut, sunt in USA acum si as vrea sa stiu daca imi cumpar de aici Xbox One merge in Romania? La Xbox 360 stiu ca nu mergeau jocurile NTFS si PAL parca. Mai exista diferenta asta?


    Si garantia e internationala? In caz ca se strica se poate repara in RO?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts