Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 201 of 395 FirstFirst ... 101 151 191 199 200 201 202 203 211 251 301 ... LastLast
Results 4,001 to 4,020 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #4001 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Din ce am vazut pe youtube are Hdmi in si.Hdmi out..tu in care ai bagat cablul hdmi care vine din tv?..hai unul care stie

  2. #4002 SP
    Member solaru's Avatar
    HDMI IN intra semnal in consola - aici conectezi cablul de la decoder.
    HDMI Out - iese semnal - il conectezi la TV

  3. #4003 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Inseamna ca la tv-ul la care ma.joc eu e exclus pt ca nu am decodor acolo...il am in alta camera..

    ---------- Post added 09-09-2014 at 15:31 ----------

    Si consola e fara kinect dar nu conteaza asta nu?

    ---------- Post added 09-09-2014 at 15:33 ----------

    de fapt nu stiu daca se numeste decodor.. am cablu de la rds..e un modem..si il mai am si pe cel de wifi..

    ---------- Post added 09-09-2014 at 16:09 ----------

    Pt cei care aveti asta...as vrea sa stiu..e doar un moft sau e chiar utila ..repet kinect nu am!

  4. #4004 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Avand in vedere ca My Passport Ultra vine cu encriptare, ti-as recomanda unul care sa fie "worry free" la treaba asta (si e si un pic mai rapid - de fapt cred ca e cel mai rapid hdd extern de 5400RPM de pe piata): HDD extern Seagate Backup Plus Slim 2TB, 2.5", USB 3.0, Carcasa metalica, Negru. Daca insa vrei ceva mai rapid si mai ieftin si nu te deranjeaza alimentarea externa, mergi pe asa ceva: HDD extern Seagate Expansion 2TB, 3.5", 7200rpm, 32MB, USB 3.0, Negru. Dai cu aproape 200 RON mai putin, ai tot 2TB, insa la 7200 RPM (si nu 5400). Daca minuni n-o sa faca la transfer XO-ul, cel putin timpul de acces va fi mai mic. Singurul downside real este alimentarea externa.
    Excelent

    Asta l-am luat (pe albastru):
    Si am primit si un discount de 11%

    *p.s.

    Lol, am si primit SMS ca sa merg dupa el (se pare ca-l aveau pe stoc).

  5. #4005 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Aveti nevoie de Receiver Digital cu HDMI pentru a va conecta la XOne.

    ---------- Post added 09-09-2014 at 19:50 ----------

    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Din ce am vazut pe youtube are Hdmi in si.Hdmi out..tu in care ai bagat cablul hdmi care vine din tv?..hai unul care stie
    Cablu din TV intra in HDMI Out, semnalul video iese din consola si intra in TV.

    HDMI IN este folosit pentru Receivere digitale. Semnalul video iese din receiver, intra in consola, apoi iese in TV!

  6. #4006 SP
    Member Popae36's Avatar
    uploadfromtaptalk1410287133499.jpg
    Pacat Ca deocamdata e numai in U.S.

  7. #4007 SP
    Member anduthebest's Avatar
    A incercat cineva sa fac update manual pe stick? Va intreb pt ca eu am o problema cu consola ( am scris pe threadul http://www.consolegames.ro/forum/f11...ml#post1153474) si ea nu-si mai face update automat. Ma intreb oare daca gresesc eu ceva la updateul de pe stick sau nu isi mai face ea updateul ca are brickuit ceva.

  8. #4008 SP
    Member vallio's Avatar
    Sorry nu voi ajunge 2 zile pe acasa.. si n am cum sa probez daca merg mkv-urile

  9. #4009 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Salut, functioneaza un controller cu cablu editie Black Ops care e facut pt 360 pe One?

  10. #4010 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Salut, functioneaza un controller cu cablu editie Black Ops care e facut pt 360 pe One?
    NU! Controllerul de Xbox360 e blutooth, asta de Xbox One e wifi

  11. #4011 SP
    Member Popae36's Avatar
    Ba dar am impresia ca astia cu play station se iau intentionat de astia cu xbox one.sa inebunesc daca va mint!
    Knack players have gone crazy !!!))

  12. #4012 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Sa innebunesti ?

  13. #4013 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Popae36 View Post
    Ba dar am impresia ca astia cu play station se iau intentionat de astia cu xbox one.sa inebunesc daca va mint!
    Knack players have gone crazy !!!))
    Da, ai dreptate dar nu trebuie sa le dam apa la moara, daca stii despre ce vorbesc ...

  14. #4014 SP
    Member Popae36's Avatar
    Da ai dreptate,dar in acelasi timp sper ca o sa ne intelegem bine cu totii.

  15. #4015 SP
    Junior Member bobo95full's Avatar

    Exclamation Ajutor

    Salut tuturor. Mi am cumpar un xbox one zilele trecute de la un tip care mi a zis ca ii fara hdd. Ok l am luat si cand a ajuns la mine am incercat sa ii fac updateul de pe stick si chestia cu bind eject si poweru nu am reusit. L am dus la un modder de la mine din oras si mi a spus ca fara hardu original nici o sansa. Am zis sa mai incerc l am sunat pe Donely iar el mi a spus ca daca vreau sa mearga trebuie sa fac rost de un soclu acele mufe de pe placa de baza sa le vada si el si cumva sa le copieze si un hdd original ca sa copieze fisierele. Mentionez ca xboxu imi sta in bootloop si imi vine sa ii dau foc. Acuma va intreb cine dintre voi ar fi de acord contra cost bineteles sa ma ajute .
    Multumesc

  16. #4016 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai daca iti trebuie hdd-ul original, nu cred ca ai ce sa-i faci. Cauta-l pe tipul de la care l-ai luat si cere hdd-ul sau banii inapoi.

  17. #4017 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Pai daca iti trebuie hdd-ul original, nu cred ca ai ce sa-i faci. Cauta-l pe tipul de la care l-ai luat si cere hdd-ul sau banii inapoi.
    Cred ca asta e anuntul, ma rog daca nu ceva asemanator..XBox One Sighetu Marmatiei • OLX.ro, fostul Mercador
    Din cate am citit pe iFixit (https://www.ifixit.com/Teardown/Xbox+One+Teardown/19718) este posibila scrierea softului hdd-ului de xbox pe un alt hdd, chiar mai mare dar acest lucru duce la pierderea totala a garantiei. In concluzie acea consola luata de tine a fost cea mai proasta investitie ever...

    ---------- Post added 10-09-2014 at 15:10 ----------

    Xbox failed to make Japan the land of the rising One by a long stretch, with Microsoft's latest console mustering just 23,562 units sold in its opening week. The figures, recorded by Famitsu from Thursday, September 4 to Sunday, September 7, fall well behind the two-day 62,135 sold by the Xbox 360 nearly a decade ago. Three years prior, the original Xbox sold 123,929 units in its opening weekend, more than five times the Xbox One's numbers.

    The sales figures are even more unflattering when compared to the more recent launches of the PS4 and Wii U. Sony's console shifted 322,000 units during its first two days in Japan, and the Wii U's launch weekend reaped 308,000 sales back in 2012. According to Famitsu, the PS2 enjoyed the best ever launch in Japan with 630,552 sales across its opening weekend.

  18. #4018 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Baieti am bagat codul de la Forza acolo.la browse game dar nu imi arata ca il descarca nu imi arata decat asta ..
    uploadfromtaptalk1410355852472.jpg

  19. #4019 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Cel de sus e fifa demo...
    ce vrea sa insemne Queued..

  20. #4020 SP
    Banned Venom's Avatar
    In asteptare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts