Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 395 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 73 123 ... LastLast
Results 441 to 460 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #441 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mulţumesc userului darkpaul pt cel mai reuşit rezumat al conferinţei M$. Trist ce spune baiatu' ala, dar am ras cu lacrimi.

  2. #442 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  3. #443 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Imi pare rau sa o spun, dar cei de la Microsoft nu s-a impuscat singuri in picior cu Xbox One (Oh Jesus, am deja acasa un Xbox 1 - primul)... ci si-au amputat ambele picioare din start. Eu in acest moment nu am decat un singur cuvant pentru ceea ce se doreste a fi urmasul Xbox 360-ului: FAIL!

    Deja incep si eu sa cred ca tipul din clipul de mai devreme, ca e doar un vis urat. Sper sa ma trezesc dimineata si sa aflu ca a fost o gluma proasta facuta de cineva de la Microsoft... Daca nu, atunci sa va asteptati de la mine sa cititi cel mai urat articol pe care l-am scris vreodata la adresa unei console.

    Niciodata in istoria consolelor nu a mai reusit cineva "succesul" de a veni cu un hardware destul de bun (pt. ca totusi, e mai bun decat cel de Xbox 360)... dar sa-si bata joc de absolut toate celelalte elemente care fac o consola buna. Mesajul pentru mine a fost clar "screw the gamers & get as much money as possible!". Si nu pot sa nu remarc faptul ca EA a fost mana in mana cu Microsoft la partea asta.

    Sa fie sanatosi. Banii mei nu se vor duce pe asa ceva.

  4. #444 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Asta da un gamer! Un gamer suparat si obosit, care le spune pe sleau. Pacat de numele Xbox. Mie unul mi-ar fi rusine sa ma laud ca am organizat o asa conferinta!
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Ce si cum a prezentat omul asta aproximativ 80-90% din clip, este EXACT target-ul pe care-l vrea Microsoft cu Xbox One! Si care in niciun caz nu e gamer!

  5. #445 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #446 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Enjoy:

  7. #447 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #448 SP
    Junior Member Tzeb's Avatar
    De ce oamenii cu mai mult de 3 neuroni ar fi atat de hateri? Ce importanta are prezentarea de ieri pentru un "gamer"? Niciuna. Chiar un om normal la cap nu poate sa IGNORE toate rahaturile astea? Ma refer la: comenzi vocale, kinnect, skype, facebook, tv etc.

    "Gamerul" vrea sa sa joace. Calculatorul asta intr-o cutie htpc va putea face asta cu brio, avand cel mai probabil cpu, gpu si ram la ~acelasi nivel cu ce va avea competitia.

    Nu e mai sanatos ca inainte sa dai cu sete in ea sa asteptam inca 19 zile e3, sa vedem si alea 15 exclusive promise pentru primul an?

    Singurul argument valid pentru haitereala mi se pare ala cu jocurile sh. La urma urmei nu sunt dobitoci. Asta e firma care a reusit sa se bata de la egal la egal si sa castige lupta cu sony in generatia trecuta... Probabil acum incearca sa vada care e feedback-ul. Cu siguranta ca in cele sase luni pana apare pe piata or mai avea timp sa-si adapteze strategia.

  9. #449 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  10. #450 SP
    Senior Member cashonly's Avatar

  11. #451 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar


    Shuhei Yoshida President of Sony's Worldwide Studios Responds to Xbox One Announcement.
    Attached Images Attached Images sony.jpg

  12. #452 SP
    Senior Member mark's Avatar
    E urat cu spume Xbox unu asta.

  13. #453 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    De parca a fost vreunul frumos pana acum. Ia uita-te la prima generatie de 360 si la One. O sa ti se para frumos asta

  14. #454 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #455 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Odata cu stirea privind XBOX One, poate ar trebui mutat thread-ul in pagina principala la Aria de console.

  16. #456 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    XBOX JUAN in a nutshell:


  17. #457 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    De cate ori au spus aia TV

    Asta este cel mai bun rezumat al conferintei: TiVi/Sports/Col of diuti.

  18. #458 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu este nimeni pe forum care i-a placut ce a vazut ieri? ca nu am vazut pe nimeni scriind asa ceva. se poate face un pool sau ceva cu parerea gamerilor dupa #XboxReveal

  19. #459 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Controllerul si mini trailerul la Forza 5.

  20. #460 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    AndRewqp, nu vreau sa fiu naspa dar cum sa-mi placa ce-am vazut ieri? Ieri a fost ceva de genul:

    Hello guys, here is the new XBOX ONE [...] it can also play games.

    FIX asa m-am simtit.

    Acuma serios, cine DRACU se comporta, acasa, cum s-au comportat ei pe scena? iti spun eu ca NIMENI. Poate incearca acele comenzi vocale, dupa ce-si cumpara consola, si cam atat. Prezentarea de aseara a fost FIX ca acele poze in care vezi 2-3 "fraieri" (evident un tip de culoare, un asiatic si un tip normal ) cum rad si au in mana controllere si se uita la un TV (care nu-i conectat la nimic) - no spune-mi cine se comporta asa? NIMENI.



    Ma bucur ca macar PC-ul a ramas "cu picioarele pe pamant".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 395 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 73 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts