Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 254 of 395 FirstFirst ... 154 204 244 252 253 254 255 256 264 304 354 ... LastLast
Results 5,061 to 5,080 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #5061 SP
    Junior Member jordanelll's Avatar
    ok, luat si ea access - daca joaca cineva fifa / nba sa dea de veste sa facem schimb de gamertag
    multumesc pt sfat

  2. #5062 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Fifa joc eu

  3. #5063 SP
    Member PayPerView's Avatar
    @jordanell Joc eu.Cum ai platit ea acces?cu card de ro?eu am cont de xbox one de uk si card ro...
    ghislaigend e id ul meu.

  4. #5064 SP
    Junior Member jordanelll's Avatar
    Salut, am platit cu cardul de ing de ro. foarte usor, ai nevoie numai de datele reale ale cardului, in rest la adresa iei de pe google.
    aproape 22 de lei mi a luat pt o luna (5$).
    contul meu de xbox e de US

  5. #5065 SP
    Junior Member schickeria's Avatar
    salut.aveti idee de ce nu pot folosi un code de xbox live...atat pe consola cat si pe web imi zice ca something went wrong ! sa mai incerc sau?

  6. #5066 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Poate codul respectiv este pentru o anumita regiune (de exp. US) si tu il incerci pe o alta (UK). Eu zic sa nu incerci de prea multe ori, sa nu te trezesti si cu contul blocat... Despre ce cod e vorba mai exact (nu codul in sine, ci pt. ce este - daca e pt. un joc sau pt. Gold)?

  7. #5067 SP
    Junior Member schickeria's Avatar
    codul este pt gold.este achizitionat de pe cdkeys.com.eu am contul pe uk.

  8. #5068 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Genul acesta de anunturi pentru mine e un fel de "un ochi rade si unul plange": Microsoft Looking To Improve Xbox One’s Graphics Performance, Working On GPU Optimization. Rad gandindu-ma ca uite, totusi M$ nu sta cu mainile in san... si plange pentru ca e grav daca dupa atata timp M$ isi da seama ca nu are suficienti oameni calificati sa faca aceste optimizari...

  9. #5069 SP
    Junior Member Omniprezent's Avatar
    Avantaje, dezavantaje Xbox One ( In Romania ) ??

  10. #5070 SP
    Member Snake's Avatar
    Avantaje: exclusivitatile Xbox One. Dezavantaje: exclusivitatile PS4. Mai sunt 2 minusuri: in unele jocuri e rezolutia ceva mai mica si faptul ca nu exista suport oficial in Romania. In rest e o super consola mai ales dupa ce s-au pus pe treaba si au renuntat la DRM, ALWAYS ONLINE si resurse dedicate pentru KINECT.

  11. #5071 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Au rezoluția mai mica jocurile pentru ca nu e suport oficial în România? ) asta crezi tu?

  12. #5072 SP
    Member Snake's Avatar
    Daca asta ai inteles tu din ce am scris atunci nu pot decat sa te felicit! Keep on walking!
    Attached Images Attached Images keep_walking.jpg

  13. #5073 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Da, my bad. E dimineață. Scuză-mă

  14. #5074 SP
    Member solaru's Avatar
    Pt cine e interesat - Game of Thrones First Season - 5 USD pe US Store:
    https://store.xbox.com/en-US/Xbox-On...a-0f51a892fc0f

  15. #5075 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Hmmm ceva ciudat se intampla, nu stiu daca este dupa ultimul update sau nu, inainte mergea perfect:
    am cateva screenshots din The Witcher 3, cand intru in Upload, dau pe screen, si manage din butonul meniu, optiunea share nu mai exista, wtf...?

    De acolo aveam posibilitatea sa le urc direct in OneDrive, Twitter, etc. La mine nu este, am cautat juma' de ora, nimic...

  16. #5076 SP
    Member miami's Avatar
    @iry: https://twitter.com/majornelson/stat...87784010383361

    The system will not allow you to upload screenshots or clips until the game has been released.

  17. #5077 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Mi-am dat seama de asta, am incercat insa si cu alte screens mai vechi, aceeasi problema.

  18. #5078 SP
    Admin MonkY's Avatar
    iry: verifica daca mai ai Gold. Daca nu, nu poti face Share, Upload, etc...

  19. #5079 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Am gold pana in 2016. Foarte ciudata treaba. O sa mai incerc odata mai tarziu.

  20. #5080 SP
    Junior Member sergiussx's Avatar
    @schickeria
    Aceeași problema o am și eu, ieri mi-am cumpărat Gold pt 12 luni și la fel îmi zice...something went wrong...try again later.
    Eu zic ca problema e de la ei, dacă verifici statusul live vei vedea semnul exclamării cu rosu ceea ce înseamnă că sunt ceva probleme pe live și trebuie sa încerci mai tz.

    LE: Am încercat acum și a funcționat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts