Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 282 of 395 FirstFirst ... 182 232 272 280 281 282 283 284 292 332 382 ... LastLast
Results 5,621 to 5,640 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #5621 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Need for Speed 2015 pentru cei cu Gold este 35.99 $

  2. #5622 SP
    Junior Member kazakiok's Avatar
    Dupa cum stie toata lumea azi e black friday in xbox store,intrebarea mea este:Astea sunt toate jocurile care o sa fie de BF sau mai baga pe parcurs?mi-a mai zis cineva ca le mai schimba in perioada BF,nu am prins anu trecut,nu stiu cum functioneaza.

  3. #5623 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am inteles ca le vor mai schimba pe parcurs.

  4. #5624 SP
    Member blondutzu's Avatar
    pe 27 noiembrie mai exact ... Cateva teas-uri: Witcher 3, Rare replay si Destiny:Ttk

  5. #5625 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pe mine ma intereseaza Dying Light <3

    ---------- Post added 21-11-2015 at 02:37 ----------

    Former Kinect creative director Kudo Tsunoda is leaving the Xbox division in favor of Microsoft’s Windows Apps Studio, where he will be president. Tsunoda will oversee app development for Windows 10, HoloLens, Surface, and Xbox.
    Tsunoda was already one of the leads on HoloLens and had been promoted to a bigger role earlier this year. Hanno Lemke and Shannon Loftis will take over as the new Microsoft Studios heads.
    The official Xbox YouTube channel posted an announcement detailing the organizational shift. The video also mentions that there may be upcoming Gears of War-related news, though there is no concrete information (so you don’t have to impatiently scrub through looking for it).

  6. #5626 SP
    Member luciteck's Avatar
    Pt cei care aveti hdd extern pe one, e vreo solutie sa opresti si hdd-ul atunci cand consola e oprita (energy-saver)? La mine ramane intr-un fel de standby (blinkuie ledul de la hdd).

  7. #5627 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Scoti cablul din consola, si-l lasi alaturi?

  8. #5628 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eh, e incomod sa faci asta mereu dupa ce opresti consola. Cred ca se refera la ceva optiune care sa opreasca alimentarea porturilor USB atunci cand e oprita consola.

  9. #5629 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum cateva zile am incercat Beyond Good & Evil HD, joc de Xbox 1 remasterizat pentru X360 si rulat pe One prin Backwards compatability. Am auzit ca unii ati fost nemultumiti de anumite jocuri, dar mie asta mi-a rulat perfect fara probleme si arata chiar bine, nu am remarcat vreo degradare sau imbunatatire fata de varianta de X360.
    Attached Images Attached Images screenshot-original-2.png screenshot-original-3.png screenshot-original.png screenshot-original-1.png

  10. #5630 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocurile lunii decembrie
    uploadfromtaptalk1448390067129.jpg

  11. #5631 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Haleluia! In sfarsit ceva bun, chiar vreau de ceva timp sa cumpar Thief

  12. #5632 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Eu am incercat sa joc Thief pe ps3 insa nu era jucabil...multe crashuri si probleme cu salvarile.
    Insa din cate am inteles aceste probleme nu se regasesc pe nextgen.

  13. #5633 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Observ ca avem un update (340mb)

    Release date

    11/23/2015

    New or updated features

    Minor bug fixes and improvements
    Fix for consumers who use Discovery and Launch (DIAL) protocol
    Improvements to global speech recognition

    Trimis de pe al meu D6603 folosind Tapatalk

  14. #5634 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale | Xbox Live's Major Nelson
    La cele de 360, chiar sunt preturi bune
    Attached Images Attached Images nfs.jpg me.jpg bulletstorm.jpg 02.jpg

  15. #5635 SP
    Senior Member nina's Avatar
    se poate da jos partea de sus dreapta ca sa o pot curata de praf? fara sa desfac toata consola,ci doar acea componenta de plastic

  16. #5636 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Cel cu aerisirea? Este cea mai grea parte de desfacut. Capacul de deasupra este o singura bucata si este foarte greu de desfacut in partea din spate. In principiu desfaci laterala cu usb-ul, scoti sliderul negru si apoi din spate incerci sa desfaci capacul de desupra, care iese al naibii de greu. Iar cel mai important, trebuie sa rupi sigiliul.

  17. #5637 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Eu nici vechiul 360 nu l-am curățat de praf,nu o sa curat nici One'ul.. Dacă vreau să-l vând și am sigiliul rupt cred ca o sa fie mai dificil sa găsesc cumpărător.

    Trimis de pe al meu D6603 folosind Tapatalk

  18. #5638 SP
    Senior Member nina's Avatar
    m-am uitat pe youtube si nu e usor.nu sunt indemanatic si mie ca rup carcasa.nu mai am garantie si nu ma intereseaza de sigiliu
    am citit ca nu e bine sa folosesti pensule ca se formeaza curent electrostatic dar eu nu vreau sa sterg praful din interiorul consolei,doar la exterior acele gratii de la aerisire
    eram curios cu ce stergeti voi praful de la aerisiri inafara de spray-ul cu aer comprimat la care am citit ca poate exista probleme daca nu-l utilizezi corect

  19. #5639 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  20. #5640 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    eram curios cu ce stergeti voi praful de la aerisiri inafara de spray-ul cu aer comprimat la care am citit ca poate exista probleme daca nu-l utilizezi corect
    eu folosesc aspiratorul, fara perie, direct pe grila de plastic.
    daca faci asta regulat, nu prea se strange praf... la utilizare normala

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts