Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 291 of 395 FirstFirst ... 191 241 281 289 290 291 292 293 301 341 391 ... LastLast
Results 5,801 to 5,820 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #5801 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Noi jocuri in BC The Witcher 2, CS:GO, others are now backward compatible on Xbox One | VG247

    Plus The Witcher 2: Assassins of Kings gratuit pana pe 5 Februarie!

  2. #5802 SP
    Junior Member vitelu2002's Avatar
    Ma tot uit in store , dar nu apare nicaieri ca este free the witcher 2.
    Am cont pe uk

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  3. #5803 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai tocmai asta zice mai sus. Ca e valabil doar pe US.

  4. #5804 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Eu am incercat si prin TunnelBear setat pe US, cu site-ul pe US, dar nu il pot cumpara din pacate, ca am contul pe UK.
    Daca aveti vreo ideea ceva care are merge, sa spuneti.

    Chiar se mai poate schimba contul de pe UK pe US?! La PSN nu merge si presupun ca nici la Xbox nu?

  5. #5805 SP
    Junior Member vitelu2002's Avatar
    Pai ,, in link-ul de mai spus spune ca este free si pe uk

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

    ---------- Post added 21-01-2016 at 20:16 ----------

    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Noi jocuri in BC The Witcher 2, CS:GO, others are now backward compatible on Xbox One | VG247

    Plus The Witcher 2: Assassins of Kings gratuit pana pe 5 Februarie!
    Aici spune ca este free si pe uk

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  6. #5806 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  7. #5807 SP
    Junior Member Cosmotel's Avatar
    Salut tuturor, sunt sigur ca s-a mai discutat pe tema asta dar sunt prea multe pagini in acest topic si eram curios daca ma poate ghida cineva sa pot sa am si eu acces la xbox store, trebuie sa pun o adresa reala din state si as putea sa cumpar cu cardul meu visa?

  8. #5808 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Pui o adresa de la un Hotel,restaurant etc (pune ceva din statul New Hampshire - nu sunt taxe)
    Poți sa folosesti cardul visa.

  9. #5809 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Am reusit pana la urma sa iau de pe site-ul UK jocul Witcher 2.

  10. #5810 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dap. Confirm si eu faptul ca este free si pe UK acum.

  11. #5811 SP
    Junior Member danscaf's Avatar
    salutare, o intrebare pt cunoscatori, cum pot activa 3 jocuri pt kinect pe o consola cumparata ieri de la emag? am inteles ca ar fii destul de complicat... inainte am avut PS3 iar XBOX este nou pt mine. Multumesc anticipat!

  12. #5812 SP
    Junior Member Cosmotel's Avatar
    Mersi fain @robertfelixx, am sa incerc sa vad daca reusesc.
    Pentru jocul The Witcher 2 sau oricare joc facut pentru Xbox360 si compatibil pentru One, pentru a-l putea juca pe One trebuie neaparat sa am consola precedenta pentru a-l descarca?

  13. #5813 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Cosmotel View Post
    Mersi fain @robertfelixx, am sa incerc sa vad daca reusesc.
    Pentru jocul The Witcher 2 sau oricare joc facut pentru Xbox360 si compatibil pentru One, pentru a-l putea juca pe One trebuie neaparat sa am consola precedenta pentru a-l descarca?
    NU, este suficient sa intrii pe Xbox.com, te loghezi, achizitionezi, descarci...apoi pe x1 le gasesti la Ready to install...

  14. #5814 SP
    Junior Member Cosmotel's Avatar
    Super, numai de-as reusi, sunt redirectionat la o pagina de eroare in momentul in care doresc sa introduc o adresa, sper sa-i dau de cap.

    upload photos

    Later edit:
    Am reusit pana la urma cu a 3-a adresa incercata, multumesc mult pentru tot guys!

  15. #5815 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Am si eu o intrebare/nelamurire pentru cei care stiti deja problema mea legata de controller si butonul LB. Stiti ca v-am spus in urma cu 2 saptamani ca mi-au cerut sa trimit consola+controllerul in garantie. Ce nu inteleg eu e de ce dureaza atat de mult? Asa se procedeaza in Romania pentru a ma convinge sa nu mai trimit pe viitor consola in garantie? Au trecut doua saptamani de cand am trimis-o si statusul e in continuare "trimis la furnizor", iar cei de la PCGarage spun ca nu imi pot da nicio informatie in plus pana nu primesc raspuns de la furnizor. Mie, cel putin, mi se pare absurd... Cei care ati mai avut probleme si ati trimis consola in garantie tot asa mult v-au pus sa asteptati? Multumesc frumos!

  16. #5816 SP
    Junior Member Cosmotel's Avatar
    Articolul http://www.anpc.gov.ro/anpcftp/legis...in%202003.html 11, alineat 4 si articol 13, lit b de citit!

  17. #5817 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cat timp nu au depasit termenul legal, nu ai ce face. Ei testeaza si daca defectul se manifesta (cel putin la Altex), consola se inlocuieste si cea defecta este trimisa catre Microsoft, urmand sa primesti una noua. Aici nu se repara nimic.

  18. #5818 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by stormhold7 View Post
    Am si eu o intrebare/nelamurire pentru cei care stiti deja problema mea legata de controller si butonul LB. Stiti ca v-am spus in urma cu 2 saptamani ca mi-au cerut sa trimit consola+controllerul in garantie. Ce nu inteleg eu e de ce dureaza atat de mult? Asa se procedeaza in Romania pentru a ma convinge sa nu mai trimit pe viitor consola in garantie? Au trecut doua saptamani de cand am trimis-o si statusul e in continuare "trimis la furnizor", iar cei de la PCGarage spun ca nu imi pot da nicio informatie in plus pana nu primesc raspuns de la furnizor. Mie, cel putin, mi se pare absurd... Cei care ati mai avut probleme si ati trimis consola in garantie tot asa mult v-au pus sa asteptati? Multumesc frumos!
    Alex, daca au trecut deja doua saptamani de cand ai consola la ei, suna-i neaparat si discuta cu ei, s-a dus dracu de mult termenul legal (15 zile calendaristice).
    Din pacate e ceva normal cu cei de pcgarbage, asa pateste toata lumea cu ei, nu-i treaba ta ca nu le-a zis furnizorul nimic, pana acum trebuia sa se rezolve. Ameninta-i cu ANPC, cu orice poti, astia asa merita, la cata bataie joc au fata de clienti....
    Auzi si tu, dupa 2 saptamani sa ti se spuna pe banii tai, ca nu se stie nimic, pai ce tu cand ai cumparat-o le-ai dat banii cand ai dorit tu? O mizerie de magazin.

  19. #5819 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Eu am făcut plângere online la ANPC când am avut probleme cu ei (sper să-i amendeze) trecuseră 16 zile și ei ziceau ca nu știu nimic

    @danscaf
    Dacă sunt coduri pentru download le dai reedem de pe site sau consola sau mai simplu scanezi qr cu Kinect

  20. #5820 SP
    Junior Member stefanpuica's Avatar
    Am cumparat din anglia niste chipsuri si mia dat niste redeem codes pentru forza horizont si tomb raider. Vi le pun aici, nu stiu exact ce e cu ele.
    2437F-7Q32P-QWYM9-2PGCC-D3Q4Z forza horizont
    2JKXV-HT7T4-DRF9V-HFWFY-DWFHZ tomb raider
    Vreau sa-mi ziceti si mie ce e cu ele

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts