Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 310 of 395 FirstFirst ... 210 260 300 308 309 310 311 312 320 360 ... LastLast
Results 6,181 to 6,200 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #6181 SP
    Member eangel's Avatar
    Eu am luat până acum vreo 5 produse, nu am avut probleme. Merge si direct cu cardul. Sa te uiți totuși la ratin-ul vânzătorului, dacă nu e produsul direct recomandat de g2a. Ai si shield, eu nu l-am folosit pana acum și totul a fost ok

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  2. #6182 SP
    Member chios's Avatar
    ok mersi e bine de stiut

  3. #6183 SP
    Member Svart's Avatar
    Shieldul e cam un euro parca, cred ca daca platesti cu cardul merita folosit. Eu prefer paypal, chiar daca ratele de schimb sunt o idee mai mari.

  4. #6184 SP
    Member temugin's Avatar
    Cel tarziu la anul o sa avem si X1,5 sau VR, pai nu v-am spus eu ?


    Kotaku: XB1 Slim 2016, More Powerful XB1 Scorpio/VR 2017, iterative boxes from now on - NeoGAF


    Doar nu a-ti crezut ca MS dorm si va lasa asa sa stati 5-6 ani cu ''actual gen'', si sper ca nu a-ti crezut ce spunea Phil acu 1-2 luni ca nu face upgrade la jucarie, asta A FOST DEMULT, viitorul (prezentul) e cand zic ei si cum spun ei.

    Au zis asa Ms, sa nu fie suparati doar cei de la Sony, hai ma sa facem si noi alt Xbox....oho, ce scantei prevad.

  5. #6185 SP
    Junior Member mihaitobo's Avatar
    daca am cumparat un xbox one cu fifa (fara cd, cu cod) si l-am vandut.. iar cumparatorul intra cu alt cont xbox, va mai beneficia de joc?

  6. #6186 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nu, n-are cum. Codul de fifa rămâne atasat la contul tău xbox pt ca pe el a fost activat nu pe consola.

  7. #6187 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaitobo View Post
    daca am cumparat un xbox one cu fifa (fara cd, cu cod) si l-am vandut.. iar cumparatorul intra cu alt cont xbox, va mai beneficia de joc?
    Da, poate beneficia, daca ai vandut consola cu contul tau atasat ca xbox home, il poate juca de pe contul lui personal

  8. #6188 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    The Xbox One is believed to operate a peak target of 1.32 teraflops, compared to the 1.84 teraflop performance numbers attributed to the PS4. Meanwhile, per documents secured by Giant Bomb's Austin Walker — and corroborated by our sources — the PlayStation 4 "Neo," at approximately 2.25 times more powerful than the PS4, is likely to have a peak performance number of 4.14 teraflops.

    The current performance target for Microsoft’s Scorpio is approximately 6 teraflops.
    Deci si concurenta a luat-o pe urma Sony.... Va fi un E3 epic.

  9. #6189 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #6190 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca vrea cineva o consola Xbox One cu 1TB si Gamepad Elite, acum e momentul!

    Consola Microsoft Xbox ONE 1 TB - 999 RON!
    Gamepad Wireless Microsoft Elite pentru Xbox ONE - 499 RON

  11. #6191 SP
    Member ymess's Avatar
    Nu aveam nicio intentie de a-mi lua o noua consola prea curand, dar la pretul asta, sure, why not?

  12. #6192 SP
    Member eangel's Avatar
    De crăpa one-ul ca 360, era bună de piese de schimb, dar așa....:-). Adevărul e că prețul e excelent, si după cum zicea monky, la 1500 ai xbox one de 1 TB cu controller elite

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  13. #6193 SP
    Member stormhold7's Avatar
    S-a dus oricum oferta la X1. Probabil ca nu a tinut mult oricum. Ei tin reducerile doar la produsele care nu au asa mare trecere

  14. #6194 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Oferta a tinut destul de mult, peste 10 ore

  15. #6195 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Am eu un coleg care si-a luat doua , dar nu are bani sa plateasca doar una . O vinde cu 1100 . Daca va intereseaza PM .

  16. #6196 SP
    Senior Member nina's Avatar
    mai bine taceai

  17. #6197 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Am eu un coleg care si-a luat doua , dar nu are bani sa plateasca doar una . O vinde cu 1100 . Daca va intereseaza PM .
    Deci a comandat două console, în ideea că una o să o vândă la un preț mai mare, însă el nu are cash-ul necesar să le achiziționeze întâi? Vai de plm )

  18. #6198 SP
    Member Svart's Avatar
    Ii cumpar eu una la 900

    Intreaba-l cum procedam: ii dau banii inainte si dupa ce o achita mi-o trimite?

  19. #6199 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Nu, nu. Sigur accepta numai plata inainte

  20. #6200 SP
    Member ingerulol's Avatar
    O luase in ideea ca o cumpara frati-su` insa el cumparase una tot la 999 . Drept urmare se gandea la o bijnita mica - nu-i iese , o lasa la emag .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 310 of 395 FirstFirst ... 210 260 300 308 309 310 311 312 320 360 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts