Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 335 of 395 FirstFirst ... 235 285 325 333 334 335 336 337 345 385 ... LastLast
Results 6,681 to 6,700 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #6681 SP
    Junior Member bighi89's Avatar
    Atunci cand va conectati prin tunelbear puteti alege orice tara? Adica daca este o oferta buna in tara X ma pot conecta pe tara respectiva sa cumpar si apoi sa il descarc de pe consola?

  2. #6682 SP
    Member chios's Avatar
    Gata am reusit mersi

  3. #6683 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    By default ursulețul iese în SUA, dar la mine a fost ca și cum nu aș fi avut net, pica tot. Apoi am schimbat pe Irlanda și atunci a mers brici.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  4. #6684 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Da - am reusit alaltaieri - Tunnebear pe Android (am cont de vreun an la ei standard neplatit, dar uitasem). Activat pe US , cumparat jocul FREE , confirmat ca s-a cumparat , cand am ajuns acasa deja era instalat .

    Dar am alte 27 de jucat intre timp si tocmai mi-a expirat LIVE . Traiasca Microsoft (aveti idee care e userul ce vindea LIVE Cu 120 lei pe an ?)

  5. #6685 SP
    Junior Member bighi89's Avatar
    Am dat si eu jos mirror's. A fost ok.

  6. #6686 SP
    Junior Member ziraff's Avatar
    Quote Originally Posted by ziraff View Post
    Are cineva probleme cu SmartGlass?
    Eu nu reusesc nicicum sa-l fac sa se conecteze. Nu merge nici de pe PC (win10), nici de pe telefon (Android M)

    edit: Am incercat toate 'fix-urile' ce le-am gasit pe net, dar nimic nu a functionat. Se poate sa trebuiasca sa dau un reset la consola?
    Update:
    Am dat factory reset la consola si acum merge. Merg si jocurile ce intainte nu mergeau (black screen, nu intra in ele)

  7. #6687 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Da - am reusit alaltaieri - Tunnebear pe Android (am cont de vreun an la ei standard neplatit, dar uitasem). Activat pe US , cumparat jocul FREE , confirmat ca s-a cumparat , cand am ajuns acasa deja era instalat .

    Dar am alte 27 de jucat intre timp si tocmai mi-a expirat LIVE . Traiasca Microsoft (aveti idee care e userul ce vindea LIVE Cu 120 lei pe an ?)
    Roseawolf, dar gasesti cu 40$ si pe g2a, tot acolo iesi cu banii.

  8. #6688 SP
    Junior Member bighi89's Avatar
    Daca iau de pe G2a Forza Horizon, e posibil sa am vreo problema cu instalarea sau rularea jocului, tinand cont ca este prin backward?

    De pe G2a trebuie musai sa ma conectez cu vpn sau pot plati direct cu cardul si atat?

  9. #6689 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by bighi89 View Post
    Daca iau de pe G2a Forza Horizon, e posibil sa am vreo problema cu instalarea sau rularea jocului, tinand cont ca este prin backward?

    De pe G2a trebuie musai sa ma conectez cu vpn sau pot plati direct cu cardul si atat?
    Nu ai probleme cu instalarea. Iar pe G2A nu ai nevoie de VPN, este suficient cardul. BTW la ce Forza te referi?

    ---------- Post added 23-09-2016 at 14:13 ----------

    O lista interesanta: HDR-Capable Displays - AVS Forum | Home Theater Discussions And Reviews

  10. #6690 SP
    Junior Member bighi89's Avatar
    Horizon 1, la 5euro. Am dat drumul la consola pe 16 si nu am reusit sa-l iau cand a fost gratis.

    ---------- Post added 23-09-2016 at 16:13 ----------

    Pretul afisat pe G2A nu include taxe? Caci vad ca se mai adauga Tv si inca ceva pe acolo.

  11. #6691 SP
    Member chios's Avatar
    Alege la regiune sa fie in afara europei si dupaia ca tara statele unite ale americi si gata mai dai decat 2lei in plus fata de pretul afisat

  12. #6692 SP
    Junior Member bighi89's Avatar
    Mersi. A mers.
    Il iau de la Altex cu 35 lei, pe g2a a crescut la 11E.

  13. #6693 SP
    Member eangel's Avatar
    Yeeey. Merg mkv h264 5.1 CU subtitrare in format .srt. de pe stick. Nu am mai încercat din februarie, probabil o fi de la ultimul update

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  14. #6694 SP
    Junior Member masterninja's Avatar
    Pe ce regiune sa fac contul pe Xbox One ? Si primesc 14 zile gratis Xbox Live Gold ?
    Merg jocuri Second hand si daca da ,cand cumpar CD-ul imi trebuie vreun cod de pe cutie ca sa mearga?

  15. #6695 SP
    Member chios's Avatar
    Poti face contul pe US sau Uk dar nu primesti nimica moca doar dupa ce adugi un card poti lua 1 luna de live gratis sunt tutoriale pe google cu sa faci.merg si jocurile second hand fara probleme.nu trebuie nici-un cod daca ai cd-ul.

  16. #6696 SP
    Junior Member masterninja's Avatar
    Am inteles ca daca n-am codul respectiv nu ma pot juca online sau nu am anumite beneficii.

  17. #6697 SP
    Member chios's Avatar
    Da daca nu ai xbox live nu merge online in rest poti juca jocurile.doar ca daca ai xbox live primesti in fiecare luna cate 4 jocuri gratuite 2 de xbox one si 2 de xbox 360.eu zi ca merita abonamentul si daca vrei abonamentul mai ieftin intra pe g2a.com si poti lua cu orice card.

  18. #6698 SP
    Junior Member bighi89's Avatar
    Eu am luat luna trial si ea acces de pe site-ul lor(un search pe google si te trimite direct la subiect)mi-am pus extensie tunel bear la chrome si am luat luna gratis. Ea acces am luat de pe tel.

  19. #6699 SP
    Junior Member CUCI's Avatar
    Salut !
    Am si eu o intrebare daca nu e cu suparare am cumparat de curand un Xbox one si am intampinat niste probleme de instalare la 2 jocuri pe care le-am primit in pachet.Dupa ce a citit codurile kinect-ul mi-a dat eroare de instalare a lor dupa ce am reincercat sa le instalez mi-a zis ca codurile au fost citite si nu mai poate fi introduse din nou desi eu nu le-am instalat pe consola . cum pot sa le instalez tinnad cont ca am vorbit si cu cei de la suport Xbox one si mi-au zis inclusiv ora cand au fost citite codurile dar ca ei nu ma pot ajuta cu nimic ,si nici in contul meu de microsoft nu imi apar nici macar cel care am reusit sa-l instalez (au fost 3 jocuri la pachet ) Poate e undeva in consola dar nu le gasesc.

  20. #6700 SP
    Member blondutzu's Avatar
    My games and apps -> ready to install?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 335 of 395 FirstFirst ... 235 285 325 333 334 335 336 337 345 385 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts