Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 340 of 395 FirstFirst ... 240 290 330 338 339 340 341 342 350 390 ... LastLast
Results 6,781 to 6,800 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #6781 SP
    Member chios's Avatar
    Ati avut careva probleme cu ciupercile de la controler adica sa aiba joc atunci cand misti in fata spate?nu am probleme cu directia doar la cel din stanga am acest joc.daca desfac controlerul si schimb ciuperca pierd garantia si la consolola sau doar la controler?

  2. #6782 SP
    Member clax_117's Avatar
    salut.. am cumparat mai multe jocuri digitale, atat de pe siteul oficial xbox(fifa17 cu gift card) cat si de pe cdkeys ( ac unity, halo, etc) . le-am descarcat si jucat fara probleme, dar pe contul de xbox imi arata la my games doar forza horizon 2 ( descarcat cu voucher la achizitia consolei) si inca un joc descarcat cu live gold. contul este pe US. ati mai intalnit aceasta problema? multumesc

  3. #6783 SP
    Member chios's Avatar
    Nici la mine nu sunt toate.sunt decat cele care le cumperi direct de la ei,din storul lor cred.dar nu e o problema ele trebuiesc sa apara la ready to instal tot ce tine de cont.cred

  4. #6784 SP
    Member clax_117's Avatar
    Fifa 17 e cumparat direct de la ei si nu apare. Intr-adevar la ready to install apar toate achizitiile. dar nu inteleg de ce nu imi apar si in browser pe site la my games

  5. #6785 SP
    Member blondutzu's Avatar

    Clubul Xbox One

    ar trebui sa le vezi in microsoft account -> order history. Acolo apar toate tranzacțiile.

    Nici mie nu îmi apar toate in My games, dar sunt la order history și la ready to install.

  6. #6786 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Buna am un amic care doreste sa achizitioneze un Xbox One, eu i-am recomandat un One S, de 1 TB daca gaseste, dar acum vad ca diferenta de pret intre One de 1tb si One S de 500gb este destul de mare, ce parere aveti ? Sa caute in continuare un Xbox One S sau sa aleaga un Xbox One ?

    Si cat suntem la capitolul One S, se gaseste in tara la vreun magazin online mai sigur, One S de 1 Tb ?

  7. #6787 SP
    Junior Member masterninja's Avatar
    Altex / Emag si ar putea sa il cumpere pe cel cu 500 gb si mai tarziu sa isi puna si un hard extern .

  8. #6788 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Marele avantaj al lui XBOX este ca poti pune HDD extern USB3.0 peste 250GB pentru marirea capacitatii - jocurile incarcandu-se la fel de repede precum cele ce ar fi instalate pe drive-ul intern . Recomandarea mea este sa aleaga One S (ca are randare 4K - upscale din hardware, chiar daca nu "randeaza" jocurile 4K) este mai mic , compact , are alimentarea intern , dar daca gaseste pret bun pentru ELITE (de exemplu) fara discutie , este mai buna alegerea .
    Deci ONE S ~ Elite > ONE

  9. #6789 SP
    Junior Member masterninja's Avatar
    Poti juca fifa 17 de pe XOne cu cineva care joaca de pe Ps4?

  10. #6790 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    Fifa 17 e cumparat direct de la ei si nu apare. Intr-adevar la ready to install apar toate achizitiile. dar nu inteleg de ce nu imi apar si in browser pe site la my games
    Am.patit si eu. Au pur si simplu probleme cu libraria de pe site. Am contactat supportul lor ptr chestia asta acu ceva timp si nu au avut o solutie. Au zis ca dau mai departe la tehnic, dar ca daca imi apar jocurile in ready to install in consola si la achizitii nu e o problema

    ---------- Post added 20-10-2016 at 20:08 ----------

    Quote Originally Posted by masterninja View Post
    Poti juca fifa 17 de pe XOne cu cineva care joaca de pe Ps4?
    Nu poti

  11. #6791 SP
    Junior Member scafi11's Avatar
    Am de oferit gratuit cu cod de 2 zile pentru Xbox LIVE. Primu servit primu venit, prin PM.

  12. #6792 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Daca mai e valabil ?!

  13. #6793 SP
    Junior Member scafi11's Avatar
    S-a dat.

  14. #6794 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Aveti idee :max payne 3 e compatibil XBOx ONE ? E vreo 13 lei mereu cand e la promotie si parca era frumos jocul ... dar din ce am vazut nu prea apare pe listele de backwards compatible , dar unii useri zic ca este .

  15. #6795 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Nu, Max Payne 3 nu functioneaza pe One. Am incercat eu acum.

  16. #6796 SP
    Junior Member Secu86's Avatar
    Este o eroare în store, cred, iar Borderlands Handsome Collection este gratuit pentru Xbox One.

    Deja se instalează la mine.

    Trimis de pe al meu SM-N910C folosind Tapatalk

  17. #6797 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu este eroare, se poate juca doar pana luni.

  18. #6798 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar


    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  19. #6799 SP
    Junior Member Secu86's Avatar
    Multumesc.

  20. #6800 SP
    Junior Member boLdyaLexy's Avatar
    doresc si eu asistență pentru xbox live, îmi dă eroare, mă poate ajuta cineva pe privat? Presimt că nu am contul setat cum trebuie pentru a putea activa live-ul dar nu-mi dau seama ce e greșit..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 340 of 395 FirstFirst ... 240 290 330 338 339 340 341 342 350 390 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts