Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 341 of 395 FirstFirst ... 241 291 331 339 340 341 342 343 351 391 ... LastLast
Results 6,801 to 6,820 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #6801 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Live-ul il poti activa numai dupa ce iti expira asta ce il ai. Microsoft nu permite sa le cladesti.

  2. #6802 SP
    Junior Member boLdyaLexy's Avatar
    Pai nu il am...ma refer la xbox live gold..nu ma lasa sa joc fifa '17 si imi da eroare cand incerc sa il activez..am cumparat un cod de la un magazin online care era deja folosit, am luat legatura cu ei, foarte amabili mi-au trimit alt cod insa la acesta imi da eroare..o alta eroare decat cea dinainte..deduc ca acum codul este bun insa nu am eu contul optimizat pentru activare, l-am facut pe Anglia insa nu stiu ce e in neregula.

  3. #6803 SP
    Member blondutzu's Avatar

    Clubul Xbox One

    poate codul este pentru alt store, nu UK?

    @SirDinu merge sa reinnoiesti abonamentul cand vrei tu și se cumulează cu perioada pe care o mai aveai

  4. #6804 SP
    Junior Member boLdyaLexy's Avatar
    am reusit..am facut alt cont, am urmat instructiunile de la xbox one de pe site ;d si pana la urma a mers. multumesc celor care mi-au dat sfaturi.

  5. #6805 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar


    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  6. #6806 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am cumparat un cod XBox live 12 month de pe eBay si imi da eroare, cel care mi-a vandut codul spune ca serverul de activare este down, ati patit asa ceva sa aveti probleme la activare ?

    Sent from my EVA-L09

  7. #6807 SP
    Member flamer's Avatar
    Ce cod de eroare da?

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    ---------- Post added 29-10-2016 at 09:53 ----------

    http://support.xbox.com/en-GB/xbox-live-status Aici gasesti starea serviciilor si se pare ca nu sunt probleme la cele de purchase/activation

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  8. #6808 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar


    Sent from my EVA-L09

  9. #6809 SP
    Junior Member bighi89's Avatar
    De curiozitate, cat a costat?

  10. #6810 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post


    Sent from my EVA-L09
    Incearca sa l activezi pe tel cu tunnel bear
    Schimbi zonele pana merge
    Si eu am patit la fel cu un cod de fallout 3 si mi a mers pe norvegia

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  11. #6811 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am cumpărat și de pe cdkey si nici ala nu merge ce plm fac ăștia de la XBox ca ma enervează rău și îi mai si lauda lumea.

    Sent from my EVA-L09

  12. #6812 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Am cumpărat și de pe cdkey si nici ala nu merge ce plm fac ăștia de la XBox ca ma enervează rău și îi mai si lauda lumea.

    Sent from my EVA-L09
    Incearca cum tia m zis si o sa mearga

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  13. #6813 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    A reușit fratele meu să îl activeze după ce a vb cu cineva de la MS.

    Sent from my EVA-L09

  14. #6814 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Blondutu am vb la MS si nu au putut sa ma ajute cu activarea pe urmatorul an de live. Au zis ca e bun codul, e bun contul, dar pot sa il activez cand expira ce am acum. Si le cdkeys scrie ca MS nu suporta stacking.

  15. #6815 SP
    Junior Member DarkSlumber's Avatar
    Îmi cer scuze ca postez aici dar fiind nou pe forum nu am găsit unde. Am cumpărat de la altex un card Xbox live pe 3 luni online. Acesta mi-a ajuns astăzi însă cardul este produs în Brazilia. Contul meu e setat pe UK. Va funcționa? Din cate am citit pana acum nu ar finctiona

  16. #6816 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Salut ma invatat si pe mine cum se face games share ( ce setari Trb facute si restul)

  17. #6817 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Sorry, an unexpected error has occurred. The error has been recorded and we will investigate. Please try to redeem your code later.

    XboxPurchaseInvalidPaymentInstrumentId
    OeSKvHT+FOs9qE5y.2.4
    2016/10/30 - 06:03:34 UTC Eroarea asta imi da cand incerc sa dau redeem la codul de live.

  18. #6818 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Se gaseste pe undeva pe la noi controllerul xbox one elite gears of war edition?
    https://www.microsoftstore.com/store...tID.3404858100
    A comandat cineva de aici? Livreaza in RO?

  19. #6819 SP
    Member flamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Sir Dinu View Post
    Sorry, an unexpected error has occurred. The error has been recorded and we will investigate. Please try to redeem your code later.

    XboxPurchaseInvalidPaymentInstrumentId
    OeSKvHT+FOs9qE5y.2.4
    2016/10/30 - 06:03:34 UTC Eroarea asta imi da cand incerc sa dau redeem la codul de live.
    Incearca activarea prin vpn. Daca nici asa nu merge contacteaza suportul clienti. Dar inainte de activare vezi sa nu ai deja o subscriptie Live activa.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    ---------- Post added 30-10-2016 at 08:38 ----------

    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Se gaseste pe undeva pe la noi controllerul xbox one elite gears of war edition?
    https://www.microsoftstore.com/store...tID.3404858100
    A comandat cineva de aici? Livreaza in RO?
    Da, din Uk poti comanda si in Ro, dar o sa ai nevoie de o adresa de facturare din Uk. Plata se poate face si cu card de romania. Am comandat eu un Xbox Kinect bundle

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  20. #6820 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Exact ala e baiul. Subscriptia activa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 341 of 395 FirstFirst ... 241 291 331 339 340 341 342 343 351 391 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts