Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 347 of 395 FirstFirst ... 247 297 337 345 346 347 348 349 357 ... LastLast
Results 6,921 to 6,940 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #6921 SP
    Junior Member coode60's Avatar

    Problema trimitere mesaje

    Salut am si eu o problema destul de enervanta... NU* POT trimite nici un fel de mesaje ... Imi apare eroare... Il am de 1 luna si prima saptamana mi-a mers dupa ... Am gold, eag... etc.

    ---------- Post added 25-11-2016 at 14:05 ----------

    Salut am si eu o problema destul de enervanta... NU* POT trimite nici un fel de mesaje ... Imi apare eroare... Il am de 1 luna si prima saptamana mi-a mers dupa ... Am gold, eag... etc.

  2. #6922 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Intreb aici ca nu stiu unde sa intreb. Cam cat e transportul unei console xbox one de 230 lire cumparata de pe amazon uk? Nu am comandat niciodata.

  3. #6923 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Salut mi-am luat forza horizon 3 de vreo 2 saptamani si mai nou am sesizat ca il pot jucat fara cd .....eu zic ca e cv in neregulă..!

  4. #6924 SP
    Junior Member toros's Avatar
    Am un prieten caruia ii da eroare asta system erorr E105 00000000 80070003 ce e de făcut.Poate sa ma ajute cineva? Merci mult

  5. #6925 SP
    Member solaru's Avatar
    Donely te poate ajuta, il gasesti aici pe forum.
    sau alta consola.

  6. #6926 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Salut,

    Mi s-au stricat castile cu microfon cele care vin in pachetul Xbox One (dupa 2 ani de utilizare ), imi puteti sugera ce sa achizitionez sa fie ieftin si la fel de calitativ ca cele originale?
    Am vazut ca cele originale sunt epuizate la vanzare in Romania (altex, emag, etc).

    AlexB

  7. #6927 SP
    Senior Member nina's Avatar
    aia ce vine in pachetul cu kinect? gasesti la 40-60 ron pe olx chiar vreo 6 anunturi active din ce am vazut eu
    exista adaptor cu jack Xbox One Stereo Headset Adapter - - Gamerland
    sau direct casti stereo+adaptor de la microsoft Microsoft Xbox ONE Stereo Headset Wireless Black - PROstore

  8. #6928 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Salut nina,

    Eu le cautam pe cele ieftine care vin in pachet si nu le gasisem nicaieri, iar pe oxl nu se pot verifica daca merg, din poze arata bine la fel si ale mele (nu au zgarieturi sau altceva), dar nu mai face contact cablul.
    Ce ma sfatuiesti sa imi cumpar? Adaptorul (trebuie sa caut casti cu microfon compatibile sau functioneaza cu orice casti?) sau castile scumpe?

    AlexB

  9. #6929 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by fpalexb View Post
    Salut nina,

    Eu le cautam pe cele ieftine care vin in pachet si nu le gasisem nicaieri, iar pe oxl nu se pot verifica daca merg, din poze arata bine la fel si ale mele (nu au zgarieturi sau altceva), dar nu mai face contact cablul.
    Ce ma sfatuiesti sa imi cumpar? Adaptorul (trebuie sa caut casti cu microfon compatibile sau functioneaza cu orice casti?) sau castile scumpe?

    AlexB
    Daca cumperi adaptorul merg orice casti cu jack de 3.5 (numai sa nu fie ciudatenii gen casti de iphone ca alea au cablul mufat invers).

    PS de asemenea userul cats99999 repara profesional castile alea si in mod normal iesi mult mai ieftin.

  10. #6930 SP
    Junior Member SerTare's Avatar
    Salut,

    Este primul meu post aici si ma cam bucur ca v-am gasit, intrucat am o problemuta. De 2 sapt. mi-am cumparat prima consola, un One S. Toate bune si frumoase, consola a venit cu acel cod de Gold pt. o saptamana, pe scurt am zapacit Fifa 17 multiplayer. S-a terminat perioada codului si de aici bubele. Nu reusesc sa-i dau de cap cu acel cont de Gold member. Astia de la Microsoft chiar sunt idioti, nu ne vor banii? Vreau sa fac plata prin card Mastercard valid pt. plati internationale si nu ma lasa.. mi-am facut contul pe US, mi-am pus o adresa pe New York si tot degeaba. Intrebarea este, ce e de facut sa pot cumpara acel Live Gold? Cum se procedeaza?

    Va multumesc daca va faceti putin timp sa-mi raspundeti, deja ma seaca, imi pare ca am dat banii degeaba pe ea, unele jocuri n-au niciun farmec altfel decat jucate online.

    Cu stima, seara buna.

  11. #6931 SP
    Member chios's Avatar
    Cumpara dupa g2a.com sau cdkeys.com dupa care pui codul in consola.si aici le gasesti si mai ieftine decat la ei in store.si merge fara probleme orice card.

  12. #6932 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by SerTare View Post
    Salut,

    Este primul meu post aici si ma cam bucur ca v-am gasit, intrucat am o problemuta. De 2 sapt. mi-am cumparat prima consola, un One S. Toate bune si frumoase, consola a venit cu acel cod de Gold pt. o saptamana, pe scurt am zapacit Fifa 17 multiplayer. S-a terminat perioada codului si de aici bubele. Nu reusesc sa-i dau de cap cu acel cont de Gold member. Astia de la Microsoft chiar sunt idioti, nu ne vor banii? Vreau sa fac plata prin card Mastercard valid pt. plati internationale si nu ma lasa.. mi-am facut contul pe US, mi-am pus o adresa pe New York si tot degeaba. Intrebarea este, ce e de facut sa pot cumpara acel Live Gold? Cum se procedeaza?

    Va multumesc daca va faceti putin timp sa-mi raspundeti, deja ma seaca, imi pare ca am dat banii degeaba pe ea, unele jocuri n-au niciun farmec altfel decat jucate online.

    Cu stima, seara buna.
    gold-ul cumpara de unde ti-a recomandat chios
    in schimb cateodata sunt niste oferte bune pe xbox live.cumpara ceva ieftin si vezi ce eroare iti da.e un mesaj si sub e un cod eroare de genul PBR9002xxxxxx.daca e asta atunci poti face cumparaturi doar ca trebuie sa folosesti un vpn,adica iti trebuie ip de us cand faci cumparaturi in rest poti folosi ip de ro
    tunnelbear e gratuit avand varianta de windows,mac si telefon doar ca trebuie inchisa consola cand faci vreo achizitie fiindca pe consola nu ai ip de us
    sunt metode sa faci vpn la consola si uite un link https://hide.me/en/blog/2015/06/how-...-xbox-360-one/
    cel mai bun browser cand intri pe xbox.com sau site-urile ms e google chrome.mozilla firefox e praf dand erori cand incerc sa cumpar sau da eroare pagina

  13. #6933 SP
    Junior Member SerTare's Avatar
    Neața,

    Va multumesc pentru raspunsuri, cat despre g2a.com as cumpara de acolo daca spuneti ca sunt de incredere omuletii, dar am observat o chestie la ei, la orice cod d'asta de Gold pe care-l poti cumpara, 1 luna 3 12 luni ma rog, cam la toate dand click pe el scrie ceva gen Atentie! cum ca respectivul cod nu poate fi folosit in Romania, Ungaria si Cipru.. ce mama ma-sii?

  14. #6934 SP
    Member chios's Avatar
    Pentru romania nu este de oriunde ai cumpara.din cauza asta trebuie facut cont pe US sa UK.nu e nici-o problema.

  15. #6935 SP
    Junior Member SerTare's Avatar
    Contul il am facut pe US, dar mai trebuie sa-i mai pacalesc cu vreun IP ceva de US sau e suficient doar contul pe US? Ma gandesc ca la o simpla investigatie te vad relativ usor ca n-ai treaba cu US..

  16. #6936 SP
    Member solaru's Avatar
    Da, trebuie sa folosesti un VPN de US atunci cand faci achizitia efectiva, ca sa ai IP de US. Normal ca-si dau seama ca nu esti in US, ca se vede pe contul tau ca acum te-ai logat din US si peste 3 secunde din RO...dar nu-si bate nimeni capul.

  17. #6937 SP
    Junior Member SerTare's Avatar
    Si cand introduc un cod cumparat dupa g2a.com sau cdkeys.com spre exemplu trebuie sa-i fac VPN de US? Sau doar atunci cand cumpar efectiv din xbox live?

  18. #6938 SP
    Member solaru's Avatar
    Incerci fara, si daca nu merge, bagi cu VPN.

  19. #6939 SP
    Junior Member royal3d6's Avatar
    Va salut, am si eu o problema, am cumparat xbox live gold aseara direct din consola, am incarcat datele cardului meu si mi-a fost debitata contravaloarea a 9$ pentru xbox live gold 1 luna. Ideea este ca nu pot juca niciun joc online, am incercat cu UFC 2, FIFA si Hallo 5, cand intru in multiplayer mi se deschide o fereastra prin care ma pune sa cumpar xbox live gold, desi pe contul meu apare ca am xbox live gold o luna de zile. Va rog sa ma ajutati!

  20. #6940 SP
    Member ingerulol's Avatar
    @royal3d6 - incearca restart la consola - 10 secunde pe power si apoi login de la 0 , ar trebui sa functioneze .
    daca nu reusesti nici asa incearca sa contactezi suport - de cele mai multe ori iti raspunde repede si rezolva cam toate problemele .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 347 of 395 FirstFirst ... 247 297 337 345 346 347 348 349 357 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts