Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 361 of 395 FirstFirst ... 261 311 351 359 360 361 362 363 371 ... LastLast
Results 7,201 to 7,220 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #7201 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @KiritoStefan, toata lumea ti-a explicat foarte bine. Eu am la fel cu un prieten bun.

    Contul lui ca primary pe contul meu si al meu la fel, la el. Nu sunt logat decat pe al meu, dar cand merg in sus in dash, vad si contul lui langa al meu.

    Daca vreau sa intru pe al lui sa downloadez ceva (un DLC, sau ceva, care nu apar in jocuri disponibile, dar neinstalate), il anunt, intru, il scoate pe el, dau sa downloadeze si ies.

  2. #7202 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    ignor/block
    Fa ce vrei nina

    razvanrazy acuma merge in final (iar jocuri si cum spui tu imi apare la ready to instal tot fara sa intru la el vad )

  3. #7203 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Jocurile apar la ready to install, nu este nevoie sa te loghezi pe contul prietenului. Indiferent cine cumpara, tu sau el, jocurile apar acolo



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #7204 SP
    Junior Member toros's Avatar
    Salut,iar am o problema cu un cod.Am folosit tunnel bear si tot nu ma lasa sa-l instalez. Zice sa modific region language.Sunt pe U.S. Deja m-am saturat de restrictiile astea.Ce tre sa fac? Merci.Cred ca o sa vand consola sa ma scap de ea ca ma enerveaza la culme cu tampeniile astea.

  5. #7205 SP
    Member AlexG's Avatar
    Salut...imi spune si mie cineva cum imi pun o imagina cu Man UTD la avatar ? La xbox

  6. #7206 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar


    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  7. #7207 SP
    Junior Member gabyr6's Avatar
    Salut, am cumparat de curand un xbox one la care am primit un cartonas cu 14 zile de xbox live, problema e ca atunci cand bag codul nu se intampla nimic, se poate verifica daca sa activat xbox live?

  8. #7208 SP
    Member AlexG's Avatar
    Din cate stiu eu te duci la configuration si dupa la suscripciones si iti arata acolo pana cand ai xbox live

  9. #7209 SP
    Member florent's Avatar
    Am nevoie de o recomandare sau oferta de microfon care sa se conecteze prin USB sau bluetooth , nu prin controller . Sau poate merge prin aplicatia de smartphone ?

  10. #7210 SP
    Junior Member gabyr6's Avatar
    Salut, ma tot chinui sa activez de cateva zile cele 14 zile de xbox live, acum cand bag codul ma redirectioneaza catre pagina microsoft dar acolo imi apare un cerc care se tot invarte si nu se intampla nimic, am atasat si o imagine.Sper sa ma poata ajuta cineva care sa mai lovit de treaba asta, mentionez ca nu da nici o eroare nimic doar se invarte cercul ala intruna.
    Attached Images Attached Images 20170813_161927_hdr22.jpg

  11. #7211 SP
    Member flamer's Avatar
    Quote Originally Posted by gabyr6 View Post
    Salut, ma tot chinui sa activez de cateva zile cele 14 zile de xbox live, acum cand bag codul ma redirectioneaza catre pagina microsoft dar acolo imi apare un cerc care se tot invarte si nu se intampla nimic, am atasat si o imagine.Sper sa ma poata ajuta cineva care sa mai lovit de treaba asta, mentionez ca nu da nici o eroare nimic doar se invarte cercul ala intruna.
    Au probleme cu serverele, poate din cauza asta nu merge redeem momentan : https://support.xbox.com/ro-RO/xbox-...us?xr=shellnav

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  12. #7212 SP
    Junior Member gabyr6's Avatar
    Ma tot chinui de joi si am incercat de cateva ori pe zi si face la fel.

  13. #7213 SP
    Member flamer's Avatar
    Quote Originally Posted by gabyr6 View Post
    Ma tot chinui de joi si am incercat de cateva ori pe zi si face la fel.
    Poti incerca cu alt browser sau sa faci redeem de pe xbox sau xbox app pt windows 10. Merita o incercare: http://support.xbox.com/en-GB/billin...-prepaid-codes

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  14. #7214 SP
    Senior Member nina's Avatar
    intra pe calculator pe contul tau pe xbox.com si te uiti sus la adresa www.........en-US sau en-UK.......
    asa vezi pe ce store ai contul.probabil tu ai cont uk si acel code de live se activeaza pe us

  15. #7215 SP
    Junior Member gabyr6's Avatar
    Imi aparare ca este pe US. Cand am luat xbox-ul am cumparat si fifa 17 si la fifa mi-a dat un cartonas cu 2 zile de xbox live, ala a mers sa il folosesc , asta nu stiu ce naiba are.

  16. #7216 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  17. #7217 SP
    Junior Member EMP83's Avatar
    Un cod pentru Xbox Live 14 zile:

    N2Y7Q-Y4FJ2-726BX-VB9DV-3J2MR

    Cel care folseste codul este rugat sa lase aici un comentariu si sa spuna ca l-a folosit ca alte persoane sa nu mai incerce de geaba.

  18. #7218 SP
    Member flamer's Avatar
    L-am folosit eu. Merci mult.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  19. #7219 SP
    Senior Member nina's Avatar
    de 2 ore xbox gamescom live
    a fost ceva interesant?

  20. #7220 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Da, design lab va fi disponibil si in Romania.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 361 of 395 FirstFirst ... 261 311 351 359 360 361 362 363 371 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts